mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
torek, 16.04.2024 : 13:06:43

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  vzgoja  |  Igre in zaposlitve  |  Tema: plavanje
Strani: 1 2 3 4 [5] 6   Dol
Natisni
Avtor Tema: plavanje  (Prebrano 26732 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Stella
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 295


« Odgovor #60 : sreda, 08.11.2006 : 15:10:46 »

Resitev je tudi v tem, da ti plavas hitreje od psa in da te ujame sele na obali oz. tam, kjer lahko stopi na tla.

Ali je to sploh mogoče? Jaz se smatram za precej dobro plavalko pa lih kolikorkoli prednosti mi 'pusti' ben me v sekundi dobi. pa lahko plavam na vso moč!
potem pa plava ko norec okrog mene in hoče da se ga primem in potem me valda vlači ven iz vode. če se pa slučajno predolgo obiram mi pa začne lest na glavo in oh in sploh težit. no ko se ga primem me pa potem navadno vleče proti obali, če ga pa obrnem kam drugam pa pač v tisto smer. takrat ga nič drugega ne zanima. je precej težavno it z njim kam v bližino vode, sploh če so otroci, ki čofotajo ker potem ne da miru. joka, vleče, cvili, laja, skače po luftu... pač hoče vsakega reševat.
no na srečo me še nikoli ni popraskal, pa tudi nikogar drugega mu še ni uspelo 'rešit'. me je bilo pa že precej strah ker FUUUUL daleč plava, da ne bi mogel nazaj. ali pes sploh lahko oceni, če bo zmogel priplavati nazaj? tudi ko mene rešuje mu ni nikoli zadosti, pa se mi potem že zdi, da še sebe komaj drži nad gladino ampak ko prideva na obalo hoče še in še. verjetno je jopič res dobra rešitev tudi v mojem primeru...
Logiran
kiky
novinec
*
Sporočil: 20


« Odgovor #61 : petek, 21.09.2007 : 14:37:05 »

čaw!
imam belega višavčka ki ne zna plavati-ne upa si v vodo razen v potok kako ga pripraviti do tega da se bo kopal???

lp
Logiran
aska2005
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.672


« Odgovor #62 : sobota, 29.09.2007 : 06:33:17 »

kiky ne obremennjuj se preveč s tem ali bo pes hotel plavati ali ne. Jaz sem se že sprijaznila s tem, da bo Aska rajši samo čofotala v vodi in ne plavala. Mogoče pa me pa vseeno kdaj preseneti Cheesy Pač dokler čuti dno, je vse ok, kar je globje, pa noče it oz zaplavati.
Logiran
Patrishk.
novinec
*
Sporočil: 25


WWW
« Odgovor #63 : nedelja, 19.04.2009 : 16:43:21 »

Kako je pa s pekinezerji ? moj Tarzan sovraži vodo  ko ga kopam v tušu, luže tudi ne mara preveč , morje pa obožuje . ali je kaj narobe z njim ali pa je vse uredu ?
Logiran
ka ty a
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.919


« Odgovor #64 : nedelja, 19.04.2009 : 16:45:31 »

Nič ni narobe. Moj tudi rad plava  v morju, rekah,... Tuša pa nikakor ne mara. Wink
Logiran
aska2005
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.672


« Odgovor #65 : nedelja, 19.04.2009 : 16:57:31 »

Moj prejšnji pes je oboževal vodo, a to samo kot so npr. luže, mlakuže, jezera, reke, morje, kjer je veselo čofotal, kjer je bilo možno plaval ter tauhal. A, kopanja v banji pa ni maral. Se je upiral kar lepo, a vedno zanj neuspešno in poseldica je bila - lep, dišeči Kanček z mehko dlakico (ko se je ta posušila) Grin
Logiran
tina.g
rad pišem
****
Sporočil: 456


« Odgovor #66 : nedelja, 19.04.2009 : 20:13:02 »

Moj pes , pa je čuden. Obožuje kopanje v bani. Če ji nalijem malo vode in dam v bano par igrač, bi ostala v bani ure in ure. Tudi, ko se jaz tuširam, sili v kopalnico in seveda v bano.Plava pa tudi ne. Samo do kolen gre v vodo.
Logiran
ka ty a
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.919


« Odgovor #67 : nedelja, 19.04.2009 : 20:15:01 »

Kako so si različni naši zlati psi Cheesy
Logiran
ika
odvisnež
*****
Sporočil: 644


« Odgovor #68 : ponedeljek, 20.04.2009 : 12:30:22 »

Za našega papillona je voda huda kazen in ˝stvar˝ ki ne sme obstajati za druga kot pitje. Smo bili v soboto na morju. In sem mu samo tačke pomočla v vodo pa je bil tako ˝bogi˝, kot da bi ga doletelo nevemkaj. Pa tudi potem ko smo ob morju po pomolih hodili je postal ves nervozen in se začel sliniti,če smo hodili preblizu.
Logiran
Andie
novinec
*
Sporočil: 12


WWW
« Odgovor #69 : nedelja, 11.04.2010 : 19:27:04 »

Mene pa zanima, kdaj gre mladiček lahko prvič v morje?
Sama dobim višavčka ob koncu maja in me zanima, če ga lahko sredi avgusta vzamem sabo na morje in če gre lahko /če mu bo pasalo gre v morje Smiley
Logiran
Uma
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.309


« Odgovor #70 : nedelja, 02.05.2010 : 11:38:14 »

Seveda ga lahko vzameš. V morje naj gre, če mu bo pasalo, ena izmed mojih zelo rada plava, drugi pa bolj kot ne tacajo po vodi, ne sili ga v nič, pa bo najboljše.
Logiran
Andie
novinec
*
Sporočil: 12


WWW
« Odgovor #71 : nedelja, 02.05.2010 : 11:57:18 »

Hvala za odgovor Smiley
Logiran
AngSeter
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.679


WWW
« Odgovor #72 : nedelja, 02.05.2010 : 15:39:09 »

Če bo to morje čez mejo, mora biti cepljen proti steklini vsaj en mesec prej - pravila.
Logiran
Andie
novinec
*
Sporočil: 12


WWW
« Odgovor #73 : nedelja, 02.05.2010 : 19:44:09 »

Če je Slovensko pa ni problemov?
Logiran
SunnyDay
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.364


« Odgovor #74 : ponedeljek, 03.05.2010 : 09:13:47 »

Pri nas mora biti pes cepljen proti steklini in čipiran pri treh mesecih.
Logiran
Strani: 1 2 3 4 [5] 6   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  vzgoja  |  Igre in zaposlitve  |  Tema: plavanje
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines