mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
ponedeljek, 29.04.2024 : 14:29:25

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 2  |  Tema: Šnavcerji - čvek
Strani: 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 ... 13   Dol
Natisni
Avtor Tema: Šnavcerji - čvek  (Prebrano 41140 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
dogica3112
novinec
*
Sporočil: 37


« Odgovor #60 : četrtek, 09.11.2006 : 21:31:59 »

oj . koliko je priblizno cena velikega snavcerja?
Logiran
missyka
novinec
*
Spol: Ženska
Sporočil: 20



« Odgovor #61 : četrtek, 11.01.2007 : 17:04:53 »

Mene zanima, če sta sol-poper in črni šnavcer edini barvi?
Prijatelji imajo psičko bele barve, baje čistokrvno šnavcerko, vendar je še mlada. Videla pa sem belega odraslega šnavcerja, ki je po obliki izrezan šnavcer, le da je bele barve.
Je bela barva dovoljena?
Logiran
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.301


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #62 : sreda, 17.01.2007 : 16:09:35 »

beatrice, objava psarne je izbrisana, saj je za tako objavo potreben paket maksi. Vec o paketih je na http://www.mojpes.net/modules/help/index.php?id=3.
Logiran

Neyka
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 261


« Odgovor #63 : sobota, 10.02.2007 : 23:54:39 »

missyka bela barva je dovoljena pri pritlikavih šnavcerjih, prav tako črno srebrna (psi take barve kot so na kazak-inih slikah). Pri srednjem in velikem šnavceju pa sta priznani samo črna in poper sol barva.
Logiran
Jana*
novinec
*
Sporočil: 10


« Odgovor #64 : sobota, 08.12.2007 : 00:29:47 »

Hej!

Sem nova na forumu  Tongue   da se oglasim še tukaj pri moji najljubši pasmi psov, čeprav sem sama lastnica višavca  Wink   torej, izredno priljubljeni so mi srednji šnavcerji ^^  tudi veliki. Predvsem njihov karakter, nekaj malega pa k popolnosti pripomore tudi izgled   Cool

lp, Jana
Logiran
dogica3112
novinec
*
Sporočil: 37


« Odgovor #65 : sobota, 15.12.2007 : 19:58:27 »

a mi lahko povestekje najiščem velike šnavcerje?  v sloveniji ni legla...
Logiran
Rozalka
novinec
*
Sporočil: 4


« Odgovor #66 : ponedeljek, 17.12.2007 : 08:47:09 »

Žal tudi sama ostajam brez odgovorov, ki jih poskušam pridobiti na vprašanja, ki ji h zastavljam preko interneta, društev... Tako zelo zapleteno je..... Potrebujem in želim  informacijo kdo so vzreditelji SREDNJEGA ŠNAVCERJA s katerimi bi se povezala. Želim/želimo si čimprej mladička SREDNJEGA ŠNAVCERJA, po možnosti z rodovnikom. To je to. Bilo bi naj preprosto... In vendarle ni tako...
Morebiti bo po tej poti kaj več sreče.
Lep pozdrav.
Logiran
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.301


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #67 : ponedeljek, 17.12.2007 : 09:22:08 »

Zal na mojpes.netu trenutno ni nobenega od vzrediteljev snavcerjev, zato predlagam, da se obe obrneta na Kinolosko zvezo Slovenije, kjer vama bodo dali podatke tako o vzrediteljih kot o predvidenih leglih.

Sicer pa na mojpes.netu v nobenem primeru ni mogoce dobiti nikakrsnih podatkov o morebitnih nerodovniskih leglih.
Logiran

Rozalka
novinec
*
Sporočil: 4


« Odgovor #68 : sreda, 19.12.2007 : 11:27:53 »

Pozdravljeni,
kinološka zveza je res pravi naslov. Lahko jim izrečem vso pohvalo. Toliko pripravljenosti in možnosti so nakazali kje in od koga pridobiti vse nadaljnje informacije.
Vendar predlagam, da se nanje obrnete šele, ko boste dokončno oblikovali svojo odločitev.
Skratka psičke (mladičke) srednjega šnavčerja je mogoče najti v leglih izven Slovenije. Preverjeno.
Lep pozdrav.
Logiran
MajcY
novinec
*
Sporočil: 43


« Odgovor #69 : četrtek, 27.12.2007 : 20:24:51 »

Pa se se tuki javim da ne bom sam pri dobermanih Wink

Jst mam doma 11 let staro pritlikavo šnavcarko barve poper sol.

Iz lastnih izkušenj pa lahko povem to, da je zelo inteligentna, iznajdljiva, učljiva..skratka v 11 letih nism našla slabe lastnosti pri njej, le to, da razen domačih ne smiri nobenega niti ne dovoli da bi se kdo kaj preec utikal v njo, kaj sele bozal jo vzel v narocje in tko naprej. Tudi zdravstvenih tezav ni bilo skorajda nic..pri 9 mesecih smo ji morali odstraniti maternico zaradi infekcije to je bilo pa tud vse v njenem dosedanjem zivljenju. Dlak ne pusca ne ce je trimana ne ce je strizena. Praviloma se jih trima, jaz jo strizem, saj so razstave in nadaljna vzreja po operaciji odpadli. Je zelo zelo nezahtevna tako da ni nobenih problemov.

Pa se nekaj slik..takih in drugacnih Smiley









 tko dost Wink

ce koga se kej zanima..pa kr na dan z vprasanji Wink
Logiran
dogica3112
novinec
*
Sporočil: 37


« Odgovor #70 : nedelja, 30.12.2007 : 00:04:10 »

kolk pa se giblje približno cena pritlikavih, srednjih in  velikih šnavcerjev?
Logiran
MajcY
novinec
*
Sporočil: 43


« Odgovor #71 : nedelja, 30.12.2007 : 00:23:13 »

nimam pojma o cenah, mi smo naso malo dobili 11 let nazaj za takratnih 500DEM Smiley pa z rodovnikom Smiley Koliko so pa danes, pa zal, ne vem
Logiran
MajcY
novinec
*
Sporočil: 43


« Odgovor #72 : četrtek, 10.01.2008 : 18:29:45 »

Jana..brala sm od tvojega hamčija in se ustavila pri psarni ***** Smiley
Od moje Šeje prednica je Lira Oglarska, se pravi sta najina snavcercka bila v sorodu Wink
Logiran
luca
novinec
*
Sporočil: 11


« Odgovor #73 : ponedeljek, 03.03.2008 : 20:43:04 »

Pišem prvič v tem forumu, ker  imam bolj malo časa. Z veseljem sem prebirala "šnavcerski čvek". Pri nas imamo šnavcerje že od nekdaj. Ta hip sta pri hiši devetletni Vento (mali poper solček) in štiriletnik Tobi (srednji črni šnavc), sicer že šampion v lepoti v Slo. , ki trenutno dokončuje  mednarodni šampionat. Pri nas šnavcerje preprosto obožujemo. So malo posebni, predvsem mi je všeč, ker so samo naši -  do drugih so zgolj strpni. Zgodbic je veliko, slikic tudi, zato posredujem kar link na fotoalbum: http://luca1955.moj-album.com/album/5293836/

Pred časom je bilo kar nekaj vprašanj o leglih, zato morda le še informacija: kakovostna legla šnavcerjev (trenutna in pričakovana) se redno objavljajo na spletnih straneh Kluba ljubiteljev šnavcerjev in pinčev Slovenije:
******

Lep pozdrav, Smiley
Luca
Logiran
Jana*
novinec
*
Sporočil: 10


« Odgovor #74 : ponedeljek, 03.03.2008 : 23:37:13 »

aaaaa  Shocked  kako je lep ta Tobi  Cheesy

a trenirate tud kej z njimi?


oh o leglih še ne bom sanjala tako hitro, ampak.. enkrat pa zagotovo  Roll Eyes
Logiran
Strani: 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 ... 13   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 2  |  Tema: Šnavcerji - čvek
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines