mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sobota, 20.04.2024 : 06:44:14

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Snow - husky
Strani: [1] 2 3 4   Dol
Natisni
Avtor Tema: Snow - husky  (Prebrano 23823 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
nebivedu
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 205


« : sobota, 16.01.2010 : 21:50:56 »

Lepe pozdrave pošilja Snow.

Danes je prvi večer pri nas in si deli posteljo z Gal-om. Pa še ena slikca, po 3 urnem sprehodu in še dodatni uro igranja na ograjenem vrtu (8X10m), namenjenem samo za pasje igre.
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #1 : sobota, 16.01.2010 : 21:58:56 »

Tule jo prav pogrešamo, ampak smo veseli, da ima dom. Upam, da je kmalu dojela, da ne rabi rinit nazaj v zavetišče. Izgleda zadovoljna  Kiss, Gal pa tudi.
Logiran

Trixi
odvisnež
*****
Sporočil: 792


WWW
« Odgovor #2 : nedelja, 17.01.2010 : 11:00:15 »

 Smiley Snow, veliko srečo imaš!  Kiss
Logiran
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #3 : nedelja, 17.01.2010 : 11:10:07 »

 bravo veselje Super. Uživaj v dobri družbi, lepotička! Kiss
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #4 : nedelja, 17.01.2010 : 11:29:26 »

O, tole pa je hitro oglašanje  Cheesy Snow, lepa čudovita psička, uživaj s svojo družino!!!  Kiss Kiss Kiss
Logiran
nebivedu
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 205


« Odgovor #5 : ponedeljek, 18.01.2010 : 08:38:26 »

Smetka, eno vprašanje; Kaj točno je bilo s tačko, da se vemo naprej obrnit? Če je bila zlomljena, bo potrebno še kak mesec paziti pri teku, norita pa že sedaj po vrtu na polno, vendar se bojim, ker so luknje, da bi se s tačko kaj poslabšalo.

Gal ima vsaj 20x več kondicije in je tudi mnogo bolj okreten (vsak dan lahko laufa vsaj eno, če ne več ur naokoli in se lovi z dvema ali tremi psičkami po travniku), tako da je zaenkrat zelo težko uskladiti obadva psa.

Snow bo pa počasi dobila kondicijo, še prej se bo pa očitno mal zredila - zaradi gala je namreč hrana cel dan na razpolago, ko se skleda sprazni, se napolni spet do vrha, dodatno pa vedno kak priboljšek pade. On pride in poje ravno toliko kot rabi, potem pa gre stran. Lahko mu daš 20 zrezkov, pa bo pojedel toliko da bo sit in ostalo pustil (prvi pes, ki to počne - dosedanji so se nažrli, šli kozlat, pa potem naprej žret). Snow pa je očitno navajena, da je potrebno vse pojest, kr ne ve kdaj bo naslednji obrok. To jo bo pa sedaj Gal moral naučit, da je hrana vedno na razpolago in da se ji ni treba bati, da naslednjega obroka nebi bilo.
Smo pa ugotovili, da Snow je vse. Jedli smo pa že ogromno - od rib (sardelce, orade, slaniki), ješprena s koščki šunke, kruha z marmelado, corn flakesa, jogurtov, pudingov. Pa še vsake tok časa pade kak posladek v obliki vitaminskih tabletkov (manjka ji A vitamina - se vidi po roza smrčku in roza tačkah).

Uglavnem, vesela je, rep je že visoko v zraku, ušesa tudi (nič več repa med nogami in ušes nazaj). Ponoči si je pa zbrala en tepih in na njem prespala celo noč.
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #6 : ponedeljek, 18.01.2010 : 08:46:49 »

Nič, pobrili smo jo in vstavili kanilo ob sterilizaciji. Dlaka bo zrasla in to je to.
Sem vesela, da ste ok.
Logiran

nebivedu
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 205


« Odgovor #7 : ponedeljek, 18.01.2010 : 12:34:54 »

Aha, mi smo pa skos mislili, da je bilo s tačko nekaj narobe in da je bila poškodovana.

Potem pa ni panike, bo že danes lahko bolj norela naokoli.

Ja danes sta prvič sama dva doma dopoldne, ker smo vsi v službi. Med malico je mama skočila domov pogledat, kaj se jima dogaja - en je spal pod mizo, drugi pa zraven. Uničeno nič, pojedeno nič - lenuhata pa obadva.
Logiran
simi
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.225


« Odgovor #8 : ponedeljek, 18.01.2010 : 16:48:56 »

Danes smo se že srečali na sprehodu in je fanatstična punca. Dobi 40m povodec in bo lahko norela z Galom in Bajko. Cheesy
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #9 : ponedeljek, 18.01.2010 : 17:10:55 »

Ane, da je? Meni že dolgo ni bilo tako dolgčas po kakšnemu našemu  sram. A še tolk gobezda?
Logiran

Alba
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.517


« Odgovor #10 : ponedeljek, 18.01.2010 : 18:22:19 »

Smetka haskiči veliko gobezdajo, ampak le kadar imajo ob sebi ljudi, ki jim nekaj pomenijo. Očitno si ji tudi ti veliko pomenila.
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #11 : ponedeljek, 18.01.2010 : 19:02:40 »

Ace me je bolj napiz***** kot gobezdal  . Mogoče sem mu bila za  bruham  .
Logiran

simi
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.225


« Odgovor #12 : ponedeljek, 18.01.2010 : 20:02:20 »

Mene je presenetila, da je sprejela mojidve kot dva se že od nekdaj poznajo. Po dveh minutah ja lajala na vse, ker ni smela teči. Bomo popravili, samo da povodec dobil.
Logiran
nebivedu
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 205


« Odgovor #13 : ponedeljek, 18.01.2010 : 21:28:33 »

Povodec narejen. Dolžina bo zaenkrat samo 30m, če ne bo dost, pa še 8m fleksa zadaj. Jutr popoldne komot začnejo laufat vsi skupaj.

Gal je čist fuč. Zgleda da ga je vse skupaj orenk zmatralo, ker je prvo z Bajko šprintal, potem je šel še na sprehod, pol doma ni imel mira, ker ga je Snow  skos za ušesa grizla, pol je moral še za eno uro na sprehod, pa ga je potem Snov spet grizla in je že popi*deval. Na koncu se je skril pod mojo mizo in zdej pod njo vzdihuje ob razmišljanju, kdo mu je tega "hudička" domov prilpeljal, ki mu ne da miru. Sicer sva pa zdej moška v bajti v manjšini, tako da morva skup držat.
Logiran
nebivedu
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 205


« Odgovor #14 : ponedeljek, 18.01.2010 : 21:34:09 »

Aja, pozabil - gobezda še vedno, še posebej, ko domov prideš te nadere, zakaj nisi že prej prišel, pa da ona mora ven in da zdej je pa že čas da greš in da boš pol pojedu, ko bosta nazaj prišla in podobno. Pa vsako stvar ji je težko narest - dans smo se učili sedi, prostor, tačko, pridi sem in pojdi k temu in temu. Dokler je bil kak briket pri vsakem od nas, je bilo še zanimivo, ko pa je začela dobivat vsak drugi uspešen ukaz briket, je pa vse delala s težavo in "pritoževanjem".

Bo jutri bolje, ko bo nova ura učenja, ob novi vrečki briketov. Neverjetno, kok so vrečke testne hrane (tiste male 50 ali 100g vrečke - testerčki) uporabne za učenje. V igri in učenju celo poje, nasiti se, pa še kej se nauči.
Logiran
Strani: [1] 2 3 4   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Snow - husky
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines