mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 29.03.2024 : 12:35:37

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  zdravje  |  Tema: reakcija na injekcijo proti srbenju?
Strani: [1]   Dol
Natisni
Avtor Tema: reakcija na injekcijo proti srbenju?  (Prebrano 2793 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
lumpi13
novinec
*
Sporočil: 33


WWW
« : sreda, 18.01.2012 : 22:22:24 »

Pozdravljeni
Zgodilo se je v petek,ko so se mojemu 4 mesece staremu Lumpiju po notranji strani zadnje tačke spustili spuščaji in ga je grozno srbelo(ne samo tam ampak po vsem telesu)in ker nisva bila doma,sem ga peljala k veterinarju v tistem kraju.Naj povem,da je imel napade srbenja že pred novim letom in ker se ni umirilo sva bila na veterini že takrat.Dobila sva dietne brikete in če se srbečica ne umiri,bi pač morala nazaj.Par dni ga je še srbelo,potem pa se je stanje pomirilo.Injekcije mu takrat niso hoteli dati,ker je bil premlad.V glavnem prideva v petek na to veterino,veterinarka pogleda in se takoj odloči za injekcijo,ter ampulo proti garjam.Povedala sem ji koliko je psiček star in da mu jo v mojem kraju niso hoteli dati,pa je rekla,da ga takole kar ne more pustit,ker ga praveč srbi.Verjela sem v njeno presojo in dobil je injekcijo.Tisti dan je bil bolj mirem,naslednji dan pa spet živahen in vesel.V nedeljo,pa se je pes čisto umiril,samo spal je še...jedel zelo malo,ven sploh ni hotel(sem ga nosila)zunaj pa se je tudi samo ulegel in čakal,da ga dvignem in nesem nazaj.Ko sva bila zunaj,ga je tudi zeblo?pes se je tresel,čeprav sem ga imela oblečenega.V ponedeljek je bil pes še vedno čisto apatičen,pa sva šla spet na našo veterino..in ko ji povem,da je dobil injekcijo,je veterinarko kar v luft vrglo,tako se je razjezila in mi začne govoriti na kaj vse vpliva pri tako majhnem kužku..celega so pregledali,dobil je injekcijo antibiotika in še nekaj tablet za sabo.Danes sva imela kontrolo in ker je pes še vedno čisto na dnu,so mu vzeli kri,ki pa je bila porazna...in moj srček,je moral ostati tam na zdravljenju...sicer ne trdi,da je to od injekcije,mi je pa nekako nakazala,da je velika možnost.
Zanima me,če je že kdo imel takšne težave in kakšne so lahko posledice?
Najlepša hvala
p.s.upam,da sem pisala pod pravo temo,drugače se opravičujem
Logiran
Strani: [1]   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  zdravje  |  Tema: reakcija na injekcijo proti srbenju?
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines