mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 19.04.2024 : 09:54:29

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Ajša/Mama, vrnjena v nov dom
Strani: 1 [2] 3 4 5 6 7 ... 69   Dol
Natisni
Avtor Tema: Ajša/Mama, vrnjena v nov dom  (Prebrano 191927 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Fifi1
odvisnež
*****
Sporočil: 884


WWW
« Odgovor #15 : četrtek, 19.01.2012 : 11:25:54 »

Ja, tudi to bo šlo, ampak morajo posodice priromati nazaj k meni, da jih ponovno napolnim. Ali pa se jih pusti pri Ajšini koči, kjer bojo vseeno stale poličke pod ključem. Posode bojo pa zato, da bomo imeli točen pregled nad porabo in da bo meni olajšano odmirjanje hrane.

Ko se bomo dokončno zmenili, kdo bo kateri dan hranil psico, boste dobili tudi ličen urnik, da ne bo iskanja po forumu, kateri dan je kdo zadolžen. Tudi rezerve bojo napisane zraven, potem pa si bomo po mailih izmenjali še kontaktne številke, ker vsak dan nismo vsi na forumu in bi lahko klic na pomoč nekoga, ki tisti dan nebi imel časa iti k Ajši spregledali. To pa se ne sme dogajati, ker gre tu za hranjenje. Ste za?  Smiley
Logiran
sonce rumeno
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.258


« Odgovor #16 : četrtek, 19.01.2012 : 11:30:27 »

 ljubezen
Logiran
rava
živim tukaj
***
Sporočil: 3.641


WWW
« Odgovor #17 : četrtek, 19.01.2012 : 11:32:52 »

še enkrat sem prebrala.
zdj pa ne štekam čisto dobro, pa se mi zdi, da nisem edina.

a) mi bi se po hrano vozili k tebi ali
b) ti 1x tedensko naloudaš posodice, ki bi bile nekje ob koči in vse kar bi bilo treba naredit je to, da se zamenja prazno s polno?




Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #18 : četrtek, 19.01.2012 : 11:36:04 »

hehehe...

fifi, una posoda, ki jo ima, je malo premajhna za polno dnevno dozo. bom jaz dala posode zanjo. ce mi določite dan, bom tudi jaz šla do nje. računat je treba še s tem, da psica zagotovo ne bo pustila tujcev do sebe, če ne bo zraven domačih ali mene. boš naštudiral še kak palični sistem  Tongue?
Logiran

Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« Odgovor #19 : četrtek, 19.01.2012 : 12:02:59 »

Jaz sem prepričana, da je fifi1 sposoben naštudirat še, kam bi pritrdili eno daljinsko vodeno "roko", ki bi varno prenesla posodo od polnilca/polnilke do pesjanke.
 Smiley
Logiran
rava
živim tukaj
***
Sporočil: 3.641


WWW
« Odgovor #20 : četrtek, 19.01.2012 : 12:05:37 »

psica zagotovo ne bo pustila tujcev do sebe

to pa je zoprna okoliščina.
sem mislila, da je tole bolj en tak primer:

 

Logiran
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #21 : četrtek, 19.01.2012 : 12:31:52 »

Jaz se žal lahko javim samo za rezervo.  Sad

Rava, če jaz prav razumem Fifija, potem bo vsa hrana pri njemu. Imel bo tudi 7 posodic. Mi bi prišli do njegovega doma, z dogovorjenega mesta bi vzeli eno polno posodico, jo peljali do Ajše, ko Ajša poje, bi prazno posodico odnesli v zaklenjeno omarico za Ajšino kočo in šli naprej po svojih opravkih.  Smiley

Samo mehansko roko še rabimo, da bomo nepoškodovani lahko dali hrano Ajši in jo prazno vzeli nazaj.  Roll Eyes
Logiran
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #22 : četrtek, 19.01.2012 : 12:33:44 »

Jaz se žal lahko javim samo za rezervo.  Sad

Rava, če jaz prav razumem Fifija, potem bo vsa hrana pri njemu. Imel bo tudi 7 posodic. Mi bi prišli do njegovega doma, z dogovorjenega mesta bi vzeli eno polno posodico, jo peljali do Ajše, ko Ajša poje, bi prazno posodico odnesli v zaklenjeno omarico za Ajšino kočo in šli naprej po svojih opravkih.  Smiley

Samo mehansko roko še rabimo, da bomo nepoškodovani lahko dali hrano Ajši in jo prazno vzeli nazajRoll Eyes

prazno posodico vzeli nazaj.  sram
Logiran
Fifi1
odvisnež
*****
Sporočil: 884


WWW
« Odgovor #23 : četrtek, 19.01.2012 : 12:45:18 »

Jaz se žal lahko javim samo za rezervo.  Sad

Rava, če jaz prav razumem Fifija, potem bo vsa hrana pri njemu. Imel bo tudi 7 posodic. Mi bi prišli do njegovega doma, z dogovorjenega mesta bi vzeli eno polno posodico, jo peljali do Ajše, ko Ajša poje, bi prazno posodico odnesli v zaklenjeno omarico za Ajšino kočo in šli naprej po svojih opravkih.  Smiley

Samo mehansko roko še rabimo, da bomo nepoškodovani lahko dali hrano Ajši in jo prazno vzeli nazaj.  Roll Eyes

Točno tako.  Smiley
Logiran
rava
živim tukaj
***
Sporočil: 3.641


WWW
« Odgovor #24 : četrtek, 19.01.2012 : 12:47:00 »

Rava, če jaz prav razumem Fifija, potem bo vsa hrana pri njemu. Imel bo tudi 7 posodic. Mi bi prišli do njegovega doma, z dogovorjenega mesta bi vzeli eno polno posodico, jo peljali do Ajše, ko Ajša poje, bi prazno posodico odnesli v zaklenjeno omarico za Ajšino kočo in šli naprej po svojih opravkih.  Smiley

to je malo nerodno iz dveh razlogov:
1. Fifi se zabetonira, da bo vsak dan doma, da tala hrano in ga v bistvu skoz oblegamo brezveze
2. če nekdo prihaja z juga oz. iz domžal & okolice, mora narediti 10 km, samo za to, da pride do hrane
Logiran
Fifi1
odvisnež
*****
Sporočil: 884


WWW
« Odgovor #25 : četrtek, 19.01.2012 : 12:54:43 »

Rava sem ti že malo višje rekel, da se lahko zmeniva midva posebej. Smiley  Za vse ostale ki pa prihajajo s severa, bo pa ta sistem v redu. Gre se tukaj samo za pregled nad porabo hrane. Pa tudi če prihaja nekdo iz Domžal, ima točno 6 minut vožnje do mene in nazaj do psice. Ampak še enkrat: se bomo zmenili, sigurno pa je moj sistem v redu, ker lahko vsak dan preverim, če je bila hrana dostavljena na določen dan. Ker smo vsi samo ljudje, se kaj hitro lahko zgodi, da nekdo zaspi, pozabi.... In v skrajnem primeru hrano potem še vedno lahko dostavim jaz. Mislim, da moj sistem s tega vidika ni slab in nerazumljiv.
Logiran
rava
živim tukaj
***
Sporočil: 3.641


WWW
« Odgovor #26 : četrtek, 19.01.2012 : 12:58:18 »

ampak kot rečeno - za hrano & kastrolce se bomo že nekako zmenili, samo da najdemo način, kako psino nafutrat.
eno glupo pitanje:
a če bi naredili spoznavni sešn recimo s svinjskimi uhlji, da nas Ajša spozna, da jo počohamo itd. z namenom, da nas po tem spusti do sklede, ne bi pomagal?
Logiran
rava
živim tukaj
***
Sporočil: 3.641


WWW
« Odgovor #27 : četrtek, 19.01.2012 : 12:58:32 »

Rava sem ti že malo višje rekel, da se lahko zmeniva midva posebej. Smiley  Za vse ostale ki pa prihajajo s severa, bo pa ta sistem v redu. Gre se tukaj samo za pregled nad porabo hrane. Pa tudi če prihaja nekdo iz Domžal, ima točno 6 minut vožnje do mene in nazaj do psice. Ampak še enkrat: se bomo zmenili, sigurno pa je moj sistem v redu, ker lahko vsak dan preverim, če je bila hrana dostavljena na določen dan. Ker smo vsi samo ljudje, se kaj hitro lahko zgodi, da nekdo zaspi, pozabi.... In v skrajnem primeru hrano potem še vedno lahko dostavim jaz. Mislim, da moj sistem s tega vidika ni slab in nerazumljiv.

aha, ok.
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #28 : četrtek, 19.01.2012 : 13:19:05 »

Fifi, a boš ti rekel teti, ki je poslala predračun za njeno hišo, da mi ni poslala računa?
Logiran

luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #29 : četrtek, 19.01.2012 : 13:19:48 »

Kaj pa, če ima vsak doma nekaj hrane, pa si sam polni posodico, in gre k fifiju v "nabavo" enkrat tedensko? Sej, če se točno odmeri, potem se tudi točno ve, koliko hrane se razedli posamezniku. Seveda, za vskoke pa je še vedno tu fifi.
Logiran
Strani: 1 [2] 3 4 5 6 7 ... 69   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Ajša/Mama, vrnjena v nov dom
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines