mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
nedelja, 09.06.2024 : 07:09:19

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Ajša/Mama, vrnjena v nov dom
Strani: 1 ... 4 5 6 7 8 [9] 10 11 12 13 14 ... 69   Dol
Natisni
Avtor Tema: Ajša/Mama, vrnjena v nov dom  (Prebrano 193932 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
_lori
midi
****
Spol: Ženska
Sporočil: 331



« Odgovor #120 : sreda, 25.01.2012 : 13:14:02 »

Če za danes še ni nikogar grem lahko jaz.  Smiley
Logiran
Fifi1
odvisnež
*****
Sporočil: 884


WWW
« Odgovor #121 : sreda, 25.01.2012 : 16:17:41 »

Ja, prosim, če greš ti. Jaz imam na šihtu tako gužvo, da mi ne bo uspelo. Pri lastnici je nova hrana, ki smo ji jo dali, če bo slučajno raje jedla to. Imej pa za vsak slučaj s seboj tudi tisto hrano, ki sem ti jo dal jaz, če se je slučajno nova hrana kje zgubila. Poskusi danes brez sušenih vampov, da bomo videli, koliko poje hrane brez njih (priporočilo Smetke).

Navodila za vse ostale napišem zvečer, ko bom doma.  Smiley
Logiran
_lori
midi
****
Spol: Ženska
Sporočil: 331



« Odgovor #122 : sreda, 25.01.2012 : 16:29:18 »

Ja, prosim, če greš ti. Jaz imam na šihtu tako gužvo, da mi ne bo uspelo. Pri lastnici je nova hrana, ki smo ji jo dali, če bo slučajno raje jedla to. Imej pa za vsak slučaj s seboj tudi tisto hrano, ki sem ti jo dal jaz, če se je slučajno nova hrana kje zgubila. Poskusi danes brez sušenih vampov, da bomo videli, koliko poje hrane brez njih (priporočilo Smetke).

Ok, velja. Bom probala brez podkupnine, ampak ker si z Ajšo še nisva na ti  Tongue, če ne bo šlo brez ji bom dala toliko, da me spusti do hrane. Mislim da od enega ali dveh vampov pa tudi ne more biti sita.  Smiley
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #123 : sreda, 25.01.2012 : 16:29:38 »

Brez sušenih vampov si jst tja nikakor ne upam... sram
Logiran
rava
živim tukaj
***
Sporočil: 3.641


WWW
« Odgovor #124 : sreda, 25.01.2012 : 17:04:31 »

tudi jaz mislim, da bi dvem, trem koščkom vampov in parim bonbončkov navkljub, psica normalno jedla običajno hrano.

punca zelo zelo zelo čuva dvorišče.
zadnjič, ko sva prišla z mojo boljšo polovico tja, sem videla, kako se zna ornk razp****dit.
lastnica jo je kao neki držala in mirila, vendar ji je ni uspelo zadržati, ko je bejba skočila, se zapodila in bi ga stoposto napadla, če ne bi hitro odskočil v območje izven dosega.
skorajda je vseeno ali je lastnica tam ali ne, ker psice v takem stanju ne obvladuje.
z vampi je to čisto drug pes, pridna k bubica, samo občasno zalaja in še z repkom maha, tako da lahko normalno počekiraš vodo in skledo.
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #125 : sreda, 25.01.2012 : 18:25:53 »

rava, če misliš, da je dovolj nekaj priboljškov in je muca, bo gotovo slej ko prej prišlo do ugriza. Čuva že, ja; predvsem pa ne mara tujih ljudi in jih tudi nikoli ne bo, sploh pa ne moških. Fifi je precej freh, pa ji ni čisto jasno, kako bi se ga lotila in ga pusti pri miru bolj ali manj. Mene je vsak dan strah, kaj bo komu od vas naredila, priboljški so pa zgolj potuha in čaka pač na boljšo hrano. Zagotovo noče jest tudi zaradi tega, ker pač je, kjer je... včeraj je bila neskončno vesela in je hotela z nami; je pa jedla vsaj pred mano. V bistvu sploh ne vem, kaj bi. Za oddat ni, jaz ne morem imeti še enega psa in itak bi dala novega tja. Pustit jo brez nadzora je nesmiselno, ker bo spet kmalu tako, kot je bilo; jaz pa ne morem vsak dan tja. Vsekakor je treba fejst pazit, ker en vamp ne bo čisto nič pomagal, če si bo tako zamislila.
Danes je VURS (vsi smo namreč živeli v prepričanju, da za lastnike skrbi socialna služba) preveril; ne prejemajo socialne podpore. Torej gremo v izvršbo vseh stroškov, morda se bodo potem prostovoljno odrekli vsem živalim za vse večne čase, ker dat denar za njih je pa hudo odveč.
Logiran

Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #126 : sreda, 25.01.2012 : 18:27:48 »

Še to.. takim situacijam, ko je treba odskakovat, se je najbolje sploh izognit, ker se jo samo potrjuje v njenem vedenju.
Logiran

rava
živim tukaj
***
Sporočil: 3.641


WWW
« Odgovor #127 : sreda, 25.01.2012 : 18:35:43 »

ma ni hudič, da ne bomo enga cucka zrihtali in nafutrali - evo, volja je, samo še na finto jo moramo dobit Afro
kaj pa če bi uporabili Fifijevo foro in med manjšo porcijo briketov namešali kako žlico ene dišeče konzervice?
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #128 : sreda, 25.01.2012 : 18:45:21 »

med manjšo porcijo briketov namešali kako žlico ene dišeče konzervice?

Zakaj? Če ne poje takoj, bo hrana zmrznila. Smisel tega je, da ima na voljo hrano in vodo. Umrla od lakote pri polni skledi zagotovo ne bo. Fizično je zdrava, psihično pa vsaj toliko, da bo zase že poskrbela, ko bo.
Logiran

_lori
midi
****
Spol: Ženska
Sporočil: 331



« Odgovor #129 : sreda, 25.01.2012 : 19:27:36 »

Torej Ajša je danes jedla brikete, ki jih je dobila včeraj. Nevem koliko sta ji natresla, posoda je bila približno do polovice izpraznjena. Je pa lastnica rekla, da jih je jedla in tudi tamaledva. Na mojo prošnjo ji je nafilala posodo do vrha, tako da se lahko jutri preveri koliko je dejansko pojedla.

Brez priboljškov žal ni šlo - lastnice danes dolgo ni bilo ven, jaz sem bila sama z eno lučko in sem ji dala, ampak samo enega. Potem sva se pač malo pogovarjali.  Tongue Vidi se ji, da nas povezuje s priboljški, ker je tudi potem stalno gledala v moje roke in prišla čisto zraven povohat, če imam še kaj. Je tudi par briketov pojedla iz posode, ko ji je lastnica natresla dodatne, ampak samo dokler se nisem jaz premaknila, potem je pač pozornost preusmerila name. Vodo je imela.
Logiran
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #130 : sreda, 25.01.2012 : 20:29:24 »

Pri meni je situacija taka, da bi lahko prevzela sredo in sicer skupaj s še eno prijateljico, dobro poznavalko psov, bi hodili eno sredo ena, eno sredo druga.  Smiley Danes teden bi lahko šli prvič, tokrat skupaj in lepo prosim tudi v spremstvu koga, ki je že bil tam.  Smiley Je ta rešitev za srede sprejemljiva?
Logiran
SunnyDay
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.364


« Odgovor #131 : sreda, 25.01.2012 : 20:43:24 »

Jutri bi morala prvič k Ajši, a sem ostala brez avta sram, za katerega sem bila do pred nekaj minutami prepričana, da bo ready že danes, pa ni sram. Ne vem niti, ali bo do (vključno) petka ... morda šele v ponedeljek zjutraj Roll Eyes. Bi lahko lepo prosim kdo jutri prevzel, pa grem potem prihodnji teden dvakrat? Res mi je blazno nerodno, ampak ... predaja Sad
Logiran
rava
živim tukaj
***
Sporočil: 3.641


WWW
« Odgovor #132 : sreda, 25.01.2012 : 21:22:20 »

Sunny Day, ni panike, bom šla jaz.


Logiran
rava
živim tukaj
***
Sporočil: 3.641


WWW
« Odgovor #133 : sreda, 25.01.2012 : 21:26:58 »

evo, še tole kopiram

pon: zaenkrat rava, lahko pa tudi menjamo
tor:
sre: NoJinx & Co.
čet: SunnyDay
pet: Luna7
sob: Fifi1
ned: _Lori
Logiran
rava
živim tukaj
***
Sporočil: 3.641


WWW
« Odgovor #134 : sreda, 25.01.2012 : 21:28:39 »

NoJinx, lahko grem jaz z vama.
Logiran
Strani: 1 ... 4 5 6 7 8 [9] 10 11 12 13 14 ... 69   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Ajša/Mama, vrnjena v nov dom
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines