mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sreda, 29.05.2024 : 02:11:36

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Ajša/Mama, vrnjena v nov dom
Strani: 1 ... 18 19 20 21 22 [23] 24 25 26 27 28 ... 69   Dol
Natisni
Avtor Tema: Ajša/Mama, vrnjena v nov dom  (Prebrano 193283 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #330 : sreda, 29.02.2012 : 22:06:02 »

V petek lahko predam vso hrano, če je ok. Jo imam še kar nekaj
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #331 : sreda, 29.02.2012 : 22:16:14 »

Kdo gre jutri?
Logiran

Fifi1
odvisnež
*****
Sporočil: 884


WWW
« Odgovor #332 : sreda, 29.02.2012 : 22:18:49 »

Kdo gre jutri?

Mislim da SunnyDay.
Logiran
rava
živim tukaj
***
Sporočil: 3.641


WWW
« Odgovor #333 : sreda, 29.02.2012 : 22:37:48 »

jst lahko jutri odpeljem preostanek tistega, kar imam jaz in se spotoma ustavim še pri tebi Fifi in poberem še tvojo zalogo. to je malo več kot 2kg hrane, kar bi načeloma moralo zadoščati do sobote, ko bi obnovili zaloge, da imava s Fifijem pol za tekočo dostavo in seveda tudi vsi ostali.
Logiran
Fifi1
odvisnež
*****
Sporočil: 884


WWW
« Odgovor #334 : sreda, 29.02.2012 : 22:46:08 »

jst lahko jutri odpeljem preostanek tistega, kar imam jaz in se spotoma ustavim še pri tebi Fifi in poberem še tvojo zalogo. to je malo več kot 2kg hrane, kar bi načeloma moralo zadoščati do sobote, ko bi obnovili zaloge, da imava s Fifijem pol za tekočo dostavo in seveda tudi vsi ostali.

Lahko tudi tako, ja. Bom rekel domačim, da se oglasiš, pa kar pozvoni in dobiš.  Smiley
Logiran
rava
živim tukaj
***
Sporočil: 3.641


WWW
« Odgovor #335 : sreda, 29.02.2012 : 22:58:51 »

ok Smiley
Logiran
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #336 : sreda, 29.02.2012 : 23:01:26 »

Midve s Fiko imava še 2x po 300g.  Smiley
Logiran
SunnyDay
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.364


« Odgovor #337 : četrtek, 01.03.2012 : 11:00:24 »

Mislim da SunnyDay.
Ja, jst.

jst lahko jutri odpeljem preostanek tistega, kar imam jaz in se spotoma ustavim še pri tebi Fifi in poberem še tvojo zalogo.
Rava, sem ti poslala mail.
Logiran
Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« Odgovor #338 : četrtek, 01.03.2012 : 11:40:41 »

Sam en medklic..... ko sem se v torek peljala k Ajši, sem se v enem momentu zavedla prijetnega občutka - prav veselila sem se, da jo bom spet videla. Tudi taka kocinca ti zleze pod kožo. ljubezen
Logiran
Fifi1
odvisnež
*****
Sporočil: 884


WWW
« Odgovor #339 : četrtek, 01.03.2012 : 12:04:15 »

Sam en medklic..... ko sem se v torek peljala k Ajši, sem se v enem momentu zavedla prijetnega občutka - prav veselila sem se, da jo bom spet videla. Tudi taka kocinca ti zleze pod kožo. ljubezen

Ajša je krasna psička ljubezen, škoda samo, ker ni v pravih rokah. Meni je tudi fajn, ko jo grem hranit. Bi pa rad, da bi mi enkrat zaupala toliko, da bi jo peljal še na kakšen sprehod. Saj bo, pustimo času čas.

Pa zadnjič sem bil pri njej kar kakšno uro podnevi in se nisem mogel načuditi njenim krasnim snežnobelim zobem. Shocked  Takih zob nima vsak pes. Fifi jih perem vsak dan, pa nima niti približka belim zobem.  Angry sram
Logiran
Fifi1
odvisnež
*****
Sporočil: 884


WWW
« Odgovor #340 : petek, 02.03.2012 : 10:45:32 »

Za lepši petek vam bom razložil, kako sva se z ravo včeraj menila za predajo hrane za Ajšo.  Že dan prej sva bila zmenjena, da naj pozvoni pri nas doma, pa ji bojo domači odprli in ji dali hrano. In včeraj, ko so se mi začele na šihtu zapirati oči in sem ravno razmišljal o Red bullu, dobim telefon.
Kliče rava. Hitro se predramim in skoncetriram na telefonski pogovor.

Na oni strani: " Živjo Fifi! Ravnokar sem bila pri Fifki, sedaj pa zvonim doma, pa se nihče ne odzove."

Jaz: "A res? Huh Kako to, saj sem jim rekel, da naj bodo pripravljeni na obisk?! No, če so na drugi strani hiše ali pa v kleti, se zvonec resda ne sliši najbolje. Počakaj, jih bom poklical in te pokličem nazaj."

Rava: "Prav.  Smiley

Neverjetno, ponavadi zvonca vsaj mama, ki je v pritličju, nikoli ne presliši... In kličem domov...

Mama: "Halo?"

Jaz: "Zdravo mama! Pred vrati stoji punca, ki že nekaj časa zvoni, pa ste doma verjetno preslišali zvonec. Greš lahko prosim takoj pogledat ven, da ne bo čakala?"

Mama: "Prav.  Smiley"

Čez nekaj časa...

Mama: "Halo? pred vrati ni nobene punce, ki čaka... "

Jaz: "Si pogledala pri Fifi? "

Mama: "Ne, grem pa pogledat."

Čez nekaj časa....

Mama: "Klemen, zunaj ni nikogar.  Huh"

Jaz: "Kako to misliš nikogar? Kdo me sedaj vleče za nos? Danes bi morala priti ena punca po hrano za Ajšo in tamale, trdi da je pred vrati, ti pa, da pred vrati ni nikogar (bežno preletim koledar, če sem slučajno spregledal 1. april...  Roll Eyes predaja)"

Mama: "Saj je bila ena. Pred dvajsetimi minutami. Sem ji dala hrano."

Jaz: "Kako? Kdo je potem vzel hrano?! Shocked"

Moja prva razlaga je bila ta: Sunnyday in rava sta se slabo zmenili kdo bo prevzel hranjenje in sedaj je Sunnyday prevzela hrano, rava pa je zgrešila bajto in zvoni pri sosedih... Eh te babe...  predaja Roll Eyes

Kličem ravo, da ji povem, da je hrano prevzel nekdo drug. In ko dvigne telefon, mi je vse kar na enkrat jasno. V ozadju slišim lajež tamalih dveh. Rava je pri Ajši in ne odprejo ji tam.  butnglavc predaja

Nauk: Ljubim modrost, bolj kot ona mene.  predaja
Logiran
Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« Odgovor #341 : petek, 02.03.2012 : 10:56:04 »

Fifi1, na tvojem mestu se za službo ne bi bala - v vsakem primeru lahko začneš s pisanjem živalskih basni. Cool Smiley

K
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #342 : petek, 02.03.2012 : 10:56:53 »

O, koliko sem se pa jaz zdaj nasmejala, boh pomagaj.... solze mi tečejo...   huh ženske smo se v bistu vse ok zmenile... Tongue Grin Grin
Logiran
SunnyDay
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.364


« Odgovor #343 : petek, 02.03.2012 : 10:58:51 »

Ravnokar sem bila pri Fifki, sedaj pa zvonim doma, pa se nihče ne odzove.

Ko sem tole prebrala, mi je bil že jasen za-/razplet Grin predaja Tongue

Fifi, saj ti možgani ne morejo več normalno delat, vse ti je odpuščeno Kiss Wink

Moja prva razlaga je bila ta: Sunnyday in rava sta se slabo zmenili kdo bo prevzel hranjenje in sedaj je Sunnyday prevzela hrano, rava pa je zgrešila bajto in zvoni pri sosedih... Eh te babe...  predaja Roll Eyes

Aja, tko Angry jezen Me se že zmenimo prav, sam dedci ne štekate Roll Eyes Tongue Evil
Logiran
rava
živim tukaj
***
Sporočil: 3.641


WWW
« Odgovor #344 : petek, 02.03.2012 : 11:24:45 »

 

2. verzija:
situacija: pri Ajši, cuckaraj se ful dere, lastniki glumijo gljive, jaz pa ne vem, kako naj vročim hrano za tamale.
ampak Fifi1 ziher pozna rešitev.

r: "čau ... jst tuki ... sem pri Ajši in jim ne morem dat hrane za tamale, ker mi noben ne odpre"
F: "če so na uni strani bajte ne slišijo zvonca"
itd.
r si misli: "wtf, kakšen zvonc, trije psi se na turbo derejo in da tega ne slišijo ... hm ... ampak dobr ajd ... ima svakojakih, ker nas tle pri tej bajti itak ne more več kaj dosti presenetiti"
F tacajt šeta svoje ženske doma, ki okoli bajte iščejo punce, ki so prišle po hrano.
se slišiva še enkrat, razjasniva zaplet, F pride z genialnim predlogom, da pobutam po oknu, stvar takoj dela, oddam futr in grem.
štos je bil po moje v tem, da imam zaradi prehlada bolj švoh glas, stala sem pri vhodnih vratih, cuckaraj v neposredni bližini pa me je odločno preglasil, s F se nisva preveč dobro slišala oz. razumela in šele po tem, ko sem sedla v avto, sem tudi jaz normalno slišala in zastopla.

JLZ* situacije pa itak zmeri rulajo Afro Afro

* jebe lud zbunjenog
Logiran
Strani: 1 ... 18 19 20 21 22 [23] 24 25 26 27 28 ... 69   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Ajša/Mama, vrnjena v nov dom
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines