mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sreda, 29.05.2024 : 02:14:10

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Ajša/Mama, vrnjena v nov dom
Strani: 1 ... 27 28 29 30 31 [32] 33 34 35 36 37 ... 69   Dol
Natisni
Avtor Tema: Ajša/Mama, vrnjena v nov dom  (Prebrano 193284 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Royalty
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.006


« Odgovor #465 : sobota, 31.03.2012 : 21:42:07 »

No evo, sem rekla da se ne spoznam na pujse Roll Eyes. Sam da je vse ok Smiley.

Sicer sem pa tudi jaz vesela, da lahko pomagam in enkrat na 14 dni mi je idealno, poleg vseh mojih obveznosti, da ne bom čist pregorela...

Ajša je bil pa danes res čist druga, tud zarad tega ker je bil Fifi z mano in se mu je seveda vrgla na hrbet tisti moment, ko sem jaz odnesla pete Roll Eyes. Tipična baba Tongue. Drugače pa za videt krasna psička, sploh zdaj ko se je malo zredila in tudi dlako ima lepo. Da ne govorim kok ma hudo hiško! V živo zgleda še boljša kot na slikah Smiley.
Logiran
Royalty
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.006


« Odgovor #466 : sreda, 04.04.2012 : 21:37:14 »

Ajšo sem danes nahranila, skleda je bila prazna Smiley.
Logiran
Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« Odgovor #467 : četrtek, 05.04.2012 : 07:36:45 »

Ajšo sem danes nahranila, skleda je bila prazna Smiley.

Kul, to pomeni, da je pojedla mojo včerajšnjo porcijo. Smiley
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #468 : četrtek, 05.04.2012 : 07:49:38 »

Pa a to pomeni, da noče jest ali kaj drugega?
Logiran

Royalty
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.006


« Odgovor #469 : četrtek, 05.04.2012 : 07:52:08 »

Če mene sprašuješ, sem z napisanim mislila, da je od prejšnjega dneva vse pojedla, tako kot je Xena napisala.
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #470 : četrtek, 05.04.2012 : 08:02:35 »

Saj to me zanima, a ima še vedno težave in noče jest, pa zato napišete, da je vse pojedla?
Logiran

Fifi1
odvisnež
*****
Sporočil: 884


WWW
« Odgovor #471 : četrtek, 05.04.2012 : 08:03:55 »

Super Royalty, kako te je pa sprejela?  Smiley
___________________________________

Smetka, nič bat, Ajša sedaj je in ima čisto primerno težo. Pa dlako je dobila ful lepo.  Wink
__________________________________

Bo pa treba zrihtat hrano za tamale, ker jo bo ta vikend zmanjkalo, kasneje pa še za Ajšo. Ekipa, za koliko dni hrane še imate, če upoštevate, da se ji sedaj daje okoli 200 - 250g?
___________________________________

Nadvesel, da se je Royalty vrnila živa!  Tongue

Logiran
Fifi1
odvisnež
*****
Sporočil: 884


WWW
« Odgovor #472 : četrtek, 05.04.2012 : 08:09:47 »

Saj to me zanima, a ima še vedno težave in noče jest, pa zato napišete, da je vse pojedla?

Nima nobenih težav. Če bi kakršnekoli težave bile, bi bila ti prva, ki bi izvedela. Lahko pa se mi v soboto pridružiš na prvem sprehodu (nič posebnega, za začetek nekih 20 minut, da se počasi navadiva), in se sama prepričaš, da je vse v redu.  Smiley
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #473 : četrtek, 05.04.2012 : 08:12:30 »

Kdaj v soboto pa? Bi ti še hrano pripeljala takrat, če ne bom Xene prej videla, pa a isto dam kot nazadnje in mogoče malo več, če imaš kam za spravit?
Logiran

Royalty
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.006


« Odgovor #474 : četrtek, 05.04.2012 : 08:26:06 »

Fifi1, nalajala me je ko sem prišla, tako kot vsakič, z visokim mahajočim repom. Ko je videla vrečko je takoj nehala in me spustila do skled (pa en mali priboljšek sem ji takrat dala za nagrado, ko je utihnila). Ko sem štimala hrano, sem jo kar ignorirala in je sama prišla do mene pogledat, če je še kaj dobrega v vrečki. Potem je samo še enkrat zalajala name vmes in sva rešile še z enim priboljškom, potem sem pa kar hitro šla, ker se je ravno uscalo. V glavnem nobenega renčanja in zaganjanja, tako da jo bom brez problema futrala vsako sredo na 14 dni Smiley.

Napisala sem, da je vse pojedla zato, ker sem bila prvič pri njej sama in nisem vedela da si tega več ne pišete na forum.
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #475 : četrtek, 05.04.2012 : 08:32:10 »

Fifi1, nalajala me je ko sem prišla, tako kot vsakič, z visokim mahajočim repom. Ko je videla vrečko je takoj nehala in me spustila do skled (pa en mali priboljšek sem ji takrat dala za nagrado, ko je utihnila). Ko sem štimala hrano, sem jo kar ignorirala in je sama prišla do mene pogledat, če je še kaj dobrega v vrečki. Potem je samo še enkrat zalajala name vmes in sva rešile še z enim priboljškom, potem sem pa kar hitro šla, ker se je ravno uscalo. V glavnem nobenega renčanja in zaganjanja, tako da jo bom brez problema futrala vsako sredo na 14 dni Smiley.

Napisala sem, da je vse pojedla zato, ker sem bila prvič pri njej sama in nisem vedela da si tega več ne pišete na forum.
Hehe, takšen pristop je imela tudi do mene.  Wink
Drugače pa sem malo sestavila 1 in 1 in še vedno sumim, da jemljejo hrano ajši in jo dajejo tamalim za jest, kadar hrane za njih zmanjka. Ampak, glavno, da je Ajša videt ok, pol bo vredu.

Bravo Royalty, se je navadila tudi tebe.  Kiss
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #476 : četrtek, 05.04.2012 : 08:33:26 »

Napisala sem, da je vse pojedla zato, ker sem bila prvič pri njej sama in nisem vedela da si tega več ne pišete na forum.

Jaz tudi ne  Tongue, pa sem mislila, da je spet kaj narobe in da noče jest, zato sem vprašala.
Logiran

Fifi1
odvisnež
*****
Sporočil: 884


WWW
« Odgovor #477 : četrtek, 05.04.2012 : 08:49:56 »

Drugače pa sem malo sestavila 1 in 1 in še vedno sumim, da jemljejo hrano ajši in jo dajejo tamalim za jest, kadar hrane za njih zmanjka. Ampak, glavno, da je Ajša videt ok, pol bo vredu.


Hrane za tamale jim ni zmanjkalo, ker sem jo kupil 3kg in jim jo tudi dostavil. In zmanjkalo naj bi je konec vikenda. Sem pa prepričan, da bi rajši vzeli tamalim in dali Ajši, ker se je to že dogajalo.

Kdaj v soboto pa? Bi ti še hrano pripeljala takrat, če ne bom Xene prej videla, pa a isto dam kot nazadnje in mogoče malo več, če imaš kam za spravit?

Po želji, ko boš imela čas. Hrano lahko kar veliki žakelj, sem v kleti naredil prostor prav za to. V eni od trgovin so imeli za tamale hrano po znižani ceni. Se slišiva kasneje?
Logiran
SunnyDay
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.364


« Odgovor #478 : četrtek, 05.04.2012 : 09:05:41 »

Bo pa treba zrihtat hrano za tamale, ker jo bo ta vikend zmanjkalo, kasneje pa še za Ajšo. Ekipa, za koliko dni hrane še imate, če upoštevate, da se ji sedaj daje okoli 200 - 250g?
Bi morala prav "seštet", ampak za en mesec imam zagotovo.
Logiran
Royalty
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.006


« Odgovor #479 : četrtek, 05.04.2012 : 09:08:52 »

Jaz imam še za enkrat (to za mladiče), pa še nekaj tistih prejšnjih briketov za vmešat, ampak mi bo še No Jinx dala od tiste njene kolegice, ki je prej hranila Ajšo.
Logiran
Strani: 1 ... 27 28 29 30 31 [32] 33 34 35 36 37 ... 69   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Ajša/Mama, vrnjena v nov dom
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines