mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sobota, 08.06.2024 : 20:20:26

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Ajša/Mama, vrnjena v nov dom
Strani: 1 ... 35 36 37 38 39 [40] 41 42 43 44 45 ... 69   Dol
Natisni
Avtor Tema: Ajša/Mama, vrnjena v nov dom  (Prebrano 193865 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #585 : nedelja, 13.05.2012 : 19:28:41 »

Ajša je rekla, da vas moram vse pozdravit in da si želi ta teden videt iste obraze kot do sedaj.  Kiss  Wink
Itak!  Smiley
Logiran
Fifi1
odvisnež
*****
Sporočil: 884


WWW
« Odgovor #586 : ponedeljek, 14.05.2012 : 08:42:48 »

Glede moje prisotnosti v skupini se odločite vi.

Lahko smo vsi, vendar sam ne bom več delal paketkov, se trudil komunicirati z lastniki in organiziral sestankov. To naj počne nekdo drug, najbolje tisti, ki bo prevzel koordinacijo, ker sam nisem več prepričan, da grem s svojim razmišljanjem in dejanji v pravo smer. Tako bo najbolje. Sam imam paketkov za Ajšo še za 5 mesecev in za tamaledva za 2 meseca (gledano od sobote 12.5.).

Sporočite, kdo bo prevzel moje delo, da se bom v primeru česarkoli v zvezi z Ajšo in tamalimi lahko obrnil nanj.
Logiran
Royalty
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.006


« Odgovor #587 : ponedeljek, 14.05.2012 : 08:52:41 »

Jaz sem bila včeraj tako žalostna, ko sem tole brala, da sploh nisem mogla nič napisat Sad Undecided. Pa tko fajn smo se imeli zadnjič pri Fifiju na kavi, meni se je zdelo da se lahko odrasli ljudje čist vse zmenimo.

Pač včasih kdo mogoče tudi napiše kaj neprimernega, preden dobro premisli, pa v redu, se zgodi a ni tako? Če se še opraviči, pa je zame zadeva zaključena in gremo dalje. Meni se je zdelo, da vse super funkcionira in se mi zdi res škoda da ne bi več še naprej.

Očitno pač pri hranjenju Ajše nekaj ne štima, da ima zdaj kar naenkrat skoz polno skledo. Koliko sem uspela "spoznati" njene lastnike, pa jim res ne bi verjela na besedo, da kdo od nas hodi dvakrat na dan tja, oziroma po dve različni osebi.

Kaj pa če je bil ravno to njihov namen? Da nam zmešajo štrene, da bi jih končno pustili na miru? Moramo jim dokazat, da se ne damo kar tako in da se nas ne bojo kar znebili.

Ajša tudi še ni tako predebela, da bi bilo kar čez noč lahko kaj narobe z njo in predlagam da dokler ne najdemo "krivca" za to polno skledo, da ji ne dosuvamo svoje hrane, če ima še brikete v skledi, oziroma da celo odvzamemo količino briketov, ki se nam zdi odveč in jih shranimo za drugič.

Kaj mislite Smiley?
Logiran
SunnyDay
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.364


« Odgovor #588 : ponedeljek, 14.05.2012 : 09:00:28 »

Sporočite, kdo bo prevzel moje delo, da se bom v primeru česarkoli v zvezi z Ajšo in tamalimi lahko obrnil nanj.
Jaz sem vsekakor za to, da ostaneš ti. Zato, ker:
Pač včasih kdo mogoče tudi napiše kaj neprimernega, preden dobro premisli, pa v redu, se zgodi, a ni tako? Če se še opraviči, pa je zame zadeva zaključena in gremo dalje. Meni se je zdelo, da vse super funkcionira in se mi zdi res škoda da ne bi več še naprej.
Čisto brezvezen kratek stik je bil - moje mnenje.

Koliko sem uspela "spoznati" njene lastnike, pa jim res ne bi verjela na besedo, da kdo od nas hodi dvakrat na dan tja, oziroma po dve različni osebi.

Kaj pa če je bil ravno to njihov namen? Da nam zmešajo štrene, da bi jih končno pustili na miru?

Ja, točno to jaz najprej pomislim. Kolikor se delajo "boge", so ful brihtni za "zezat" in za svoje koristi.  Roll Eyes
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #589 : ponedeljek, 14.05.2012 : 09:11:58 »

Ok, se bom začela lepo obnašat.   Tongue  Evil
Meni je čisto ok in odlično, kako Fifi1 skrbi za vse okoli Ajše.  Cool
Komunikacijo pa je potrebno imeti na nivoju za javni forum, ane. Če pa je res kaj nepravilnega, pa verjetno ne sodi sem. Imamo mejle in podobne stvari.  Smiley
In, lastniki so očitno zelo premeteni in predvsem njim ni za verjet.
Logiran
čarka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.288


WWW
« Odgovor #590 : ponedeljek, 14.05.2012 : 09:40:44 »

Jaz bi pa dodala samo nekaj, upam, da popolnoma nevtralnega  Wink

Slika, ki sem si jo ustvarila ob spremljanju vaše skrbi za Ajšo.

Ajša je lastniška psica, lastnikom je bila odvzeta, v zavetišču poštimana (tako in drugače), ponovno vrnjena
na isto lokacijo, pri čemer je zavetišče vzelo na svoja in pleča prostovoljcev, da se ji razmere izboljšajo.
Do tu vse OK in mi je vse jasno.

Ne gre pa mi v račun, da lastniki, ki imajo opravilno sposobnost, nočejo hraniti psice, ki so jo na vsak način
želeli nazaj, četudi za futer ne gre iz njihovega žepa, pri čemer očitno niso iz največjega socialnega dna,
da bi ob psu tudi sami stradali.

In takim lastnikom naj bi šlo za verjeti, kar se praznenja in polnenja Ajšine sklede tiče???
In res mi je žal, da je pojavil črv dvoma znotraj vaše krasne skupine.
To so ŽNJ ljudje in verjeti njim je slabše kot vsakemu otroku, ki ima polno plenico, pa pravi, da on-nič-kriv.

Pa še to, Ajšine razmere so se zelo, zelo izboljšale. Pričakovati, da bo zadeva 100% drugačna v istem okolju,
pa je iluzorno. Potem bi morala iti v nov dom. Pa ni, in vse kar ste in še boste storili zanjo, je NJEJ samo v prid
in prav je, da tako nadaljujete. Tu in tam pa kakšen gramček več v skledi ni katastrofa (upam, da pride iz srca
njenih lastnikov) saj se verjetno tudi vsak pri svojem psu kdaj pregreši (da o sebi ne govorimo  Tongue)

Zato, le tako naprej, da bomo nekateri vsaj od daleč lahko ponosni na vas in Ajšo.

Za vsakega en  Kiss, za vse pa  ljubezen objem

 
Logiran
Skuiki
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.758


« Odgovor #591 : ponedeljek, 14.05.2012 : 10:45:13 »

Mimogrede, pišete na javnem forumu v delu, ki je dostopen vsem.
Torej lahko to tudi kdorkoli bere. Po moje je potrebno tudi
to upoštevati.

Logiran
Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« Odgovor #592 : ponedeljek, 14.05.2012 : 11:05:29 »

Mimogrede, pišete na javnem forumu v delu, ki je dostopen vsem.

Saj to nam je pa menda vsem jasno.
Logiran
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #593 : ponedeljek, 14.05.2012 : 11:34:28 »

Se strinjam z vsem, kar ste do sedaj napisale, punce.  Smiley

Fifi1, nihče ti ne očita, da slabo skrbiš za zadeve okoli Ajše, so pa take zadeve za reševat na sestankih (na katerih te poslušamo, brez skrbi  Wink ) ali pa po mailu. In ni za pozabiti, da točno tole pisanje, ki ga zdaj skupaj spravljam, lahko berejo tudi lastniki Ajše.

Skratka, ti, Fifi1, še naprej opravljaj dobro delo, me ga bomo tudi (a ne punce?) in poskusimo se vsi skupaj zavedat tega, kar je napisala Čarka  Afro . Predvsem pa dajmo medsebojno komunicirat  na nivoju in sprejemat, da na stvari pač ne gledamo vsi isto, s čimer pa ni nič narobe, ker smo vsi odgovorni lastniki svojih živali, ki se zavedamo njihovih potreb in znamo poskrbeti tudi za Ajšo, ki ni od nikogar od nas in je hkrati od nas vseh.  Smiley
Logiran
rava
živim tukaj
***
Sporočil: 3.641


WWW
« Odgovor #594 : ponedeljek, 14.05.2012 : 12:17:38 »

o pi**** šele zdajle to vidla
eh ....

vsekakor je takoj treba nehat s sumničenjem, avtoritarnostjo, boldi, podčrtaji, klicaji in takimi sranji, ker v prostovoljskih variantah tem štosom praviloma sledi finger.
zadeva lahko temelji samo na 100% zaupanju, dobri volji, pozitivni spodbudi in veselju.

sej vsi vemo, da pri tem cucku & co. ni problem v skupini ampak drugje.
ne bodmo tko slovenski no.
mi zgleda podobno kot v WW2 - švabi nas okupirajo, mi se pa med sabo začnemo klat. po moje so samo strmeli med kakšne čudake so uleteli.
Logiran
Skuiki
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.758


« Odgovor #595 : ponedeljek, 14.05.2012 : 12:46:00 »

Saj to nam je pa menda vsem jasno.

Mišljeno je bilo, da so tako informacije o koordinaciji prostovoljev dostopne tudi "tretjim" osebam,
kar je za upoštevati pri iskanju "fantomskega polnitelja sklede".
Logiran
Fifi1
odvisnež
*****
Sporočil: 884


WWW
« Odgovor #596 : ponedeljek, 14.05.2012 : 13:27:32 »

Svoje sem povedal v mojem prejšnjem postu in zadeva je dokončna. Še enkrat in tokrat z moje strani zadnjič: na nikogar nisem kazal s prstom, na vsakega sem gledal kot del celote, zato sem uporabljal množino in v stavek zajel tudi sebe. Vedeti morate, da sem navedel možnosti in ne mojih končnih ugotovitev, pri čemer sem izpostavil tudi nas in samo povedal, da ne dovolim da jo zredimo - mišljeno za vse ljudi ki jo hranijo, tudi tisti zaradi katerih je skleda prepolna, pa če je to sosedova Tončka.

Žal mi je, da se je stvar razumela napačno in razvila v to debato, ki je botrovala moji odločitvi. Mislim, da ni več toliko vprašanje, koliko jaz zaupam vam, pač pa, koliko je ostalo zaupanja vas v mene. In ker vem, da tega ni ostalo veliko, naj zadeve, ki so povezane s koordiniranjem, razdeljevanjem hrane in komunikacijo z lastniki opravlja tisti, ki mu v skupini najbolj zaupate. To pa nisem več jaz. Žal.
Logiran
SunnyDay
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.364


« Odgovor #597 : ponedeljek, 14.05.2012 : 13:42:42 »

Fifi, pa od kod tebi to, da ti ne zaupamo Shocked Shocked Shocked Lips Sealed? Jst nč več ne razumem. Ne gre mi v glavo, kako si prišel do tega zaključka. Nikakor.
Logiran
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #598 : ponedeljek, 14.05.2012 : 13:43:02 »

Ok, dovolj je tega. Nujni sestanek danes ob 19.00 v piceriji!
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #599 : ponedeljek, 14.05.2012 : 15:09:55 »

A dej Fifi1, na blizu izgledaš čist fejst dec, dajte se no lepo zmenit, saj vam je šlo čist kul Smiley
Logiran
Strani: 1 ... 35 36 37 38 39 [40] 41 42 43 44 45 ... 69   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Ajša/Mama, vrnjena v nov dom
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines