mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 29.03.2024 : 07:22:35

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  aktualno  |  vroče teme  |  Tema: Kraje psov - dostop s psi v javne prostore
Strani: 1 2 3 4 5 6 [7]   Dol
Natisni
Avtor Tema: Kraje psov - dostop s psi v javne prostore  (Prebrano 28206 krat)
0 članov in 2 gostov pregleduje to temo.
Miškina
novinec
*
Sporočil: 22


WWW
« Odgovor #90 : sreda, 01.02.2012 : 18:32:32 »

Sama delam v prodajalni okoli 15let(neživilska),vedno sem dovolila kužkom vstop v trgovino,praviloma so bili vsi vzgojeni in ni bilo nikoli nič narobe,drugače je pa kadar pridejo otroci,takrat pa ne veš kaj se bo izcimilo.Seveda so "srčki"povsod,plezajo v izožbo,pa po pultu,......starši pa "debela koža",ni primerljivo z lastniki psov,sledni so dosti bolj pozorni in imajo svoje"otroke"stalno na očeh.   Zdaj imam tudi sama kužka in velikokrat je z menoj v službi,večine strank ne moti,se pa najdejo tudi zmrde,pa vsako stranko vprašam,če ji je nelagodno in na pritrdilni ogovor kužka odmaknem.Se strinjam,da kuža v prodajalni s hrano nima kaj delati(se je treba zorganizirati drugače)me pa veseli,da v večini lokalov kamor zahajam na kavico smo več kot dobrodošli .                                                                                       
Logiran
Strani: 1 2 3 4 5 6 [7]   Gor
Natisni
mojpes.net  |  aktualno  |  vroče teme  |  Tema: Kraje psov - dostop s psi v javne prostore
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines