mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 29.03.2024 : 11:54:07

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o prireditvah  |  mojpes.net vabi na prireditve  |  Pretekle prireditve  |  Tema: CAC Snežnik, Grad Snežnik, 28. 4. 2012
Strani: [1]   Dol
Natisni
Avtor Tema: CAC Snežnik, Grad Snežnik, 28. 4. 2012  (Prebrano 2256 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.296


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« : petek, 03.02.2012 : 09:21:01 »

Vrsta prireditve: CAC Snežnik - Državna razstava lovskih pasem psov; FCI: III- terierji za lov, IV, VI, VII, VIII
Datum prireditve: 28. 4. 2012
Kraj prireditve: Stari trg pri Ložu
Lokacija: Grad Snežnik
Čas - trajanje: 7h - 15.30h

Sodnik/sodniška lista: 

FCI III
Franc Svetec: nemški lovski terier, resasti in kratkodlaki foksterier,valižinski terier, jack russel terier

FCI IV
Franc Svetec: jazbečarji

FCI VI
Darko Grošelj: goniči in krvosledci
Marko Opeka: posavski gonič, istrski kratkodlaki gonič in istrski resasti gonič

FCI VII
Alenka Pokorn: ptičarji

FCI VIII in FCI III
Marija Kavčič: šarivci in prinašalci, parson russel terier

Program:
7.00 - 9.30: dovod psov
9.30 - 10.00: otvoritev
10.00 - 13.00: ocenjevanje psov
14.00 - 15.30: BIS

Prijavnica (URL): KLIK
Prijave:
LKD Cerknica, Cesta v Dolenjo vas 3, SI 1380 Cerknica

Dodatne informacije:
e-mail: info@lkd-cerknica.si
tel: Andraž Opeka: 041 870 433

Obvezno ji priložite: fotokopijo rodovnika, potrdilo o vplačilu, fotokopijo FCI potrdila o opravljenem izpitu za delo, če psa prijavite v razred 6, in fotokopijo državnega ali mednarodnega prvaštva, če psa prijavite v razred 7. Organizator lahko psa prerazporedi v pravilni razred. Najkasneje v 10-ih dneh pred razstavo boste prejeli potrdilo o prijavi. Če potrdila ne prejmete, pošljite e-pošto na naslov: info@lkd-cerknica.si.

Prijave do: 15. 4. 2012

Pomembna opozorila:
Razstavljajo se lahko le psi z rodovnikom, ki ga priznava FCI. Razstavljavci morajo imeti na razstavi s seboj originalni rodovnik psa. Razstave se ne smejo udeležiti bolni psi. Med razstavo morajo biti vsi psi na vrvici, ostri psi pa morajo nositi nagobčnik. Lastnik psa je odgovoren za škodo, ki jo povzroči njegov pes. Razstavljavec mora priti pravočasno v svoj ocenjevalni krog, po vrstnem redu, ki je določen v katalogu. S prijavo na razstavo razstavljavci priznavajo pravila Kinološke zveze Slovenije o prireditvah. Organizator si pridržuje pravico zamenjave sodnikov. Obveza plačila prijavnine obstoji ne glede na to, ali je bil pes dejansko pripeljan na razstavo ali ne. Pritožbe razstavljavcev se obravnavajo samo v času razstave.

Veterinarska določila:
Razstavljavci morajo imeti za pse veljavno zdravstveno spričevalo, v katerem je potrdilo o cepljenju proti steklini, ki ni starejše od enega leta, od prvega cepljenja pa mora preteči najmanj en mesec.
Logiran

airedale10
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 244


WWW
« Odgovor #1 : petek, 24.02.2012 : 19:30:09 »

Saj to ne bo junior handlinga?  Smiley Jaz verjetno pridem pogledat, MOGOČE (verjetno bolj ne kot ja) pa bom tudi razstavljala.  Cheesy
lp. Rebeka
Logiran
uLa*
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 458


« Odgovor #2 : torek, 03.04.2012 : 16:03:30 »

Ne, na teh specialkah ni JH-ja. Smiley
Logiran
Strani: [1]   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o prireditvah  |  mojpes.net vabi na prireditve  |  Pretekle prireditve  |  Tema: CAC Snežnik, Grad Snežnik, 28. 4. 2012
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines