mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sobota, 20.04.2024 : 10:31:54

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  nakup psa  |  Tema: juppi..!!!! Psiček prhaja!! Težave?
Strani: [1]   Dol
Natisni
Avtor Tema: juppi..!!!! Psiček prhaja!! Težave?  (Prebrano 4749 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
spelathepup
otrok do 14 let
*
Sporočil: 2


WWW
« : torek, 14.02.2012 : 20:18:43 »

 Pač mi bomo kmal dobil psa (border collie) ampak ne vem kako naj pridobim njegovo pozornost... V družini smo 3 sestre in vse si želimo biti glavne skrbnice in hočemo da bi nas imel pes najraje....Ampak se ne moremo zmeniti... Kaj naj naredim da me bo imel najraje? Naj se z njim veliko igram, ali ga raje pustim pri miru..? 

Vesela bom vaših odgovorov Roll Eyes !


Lp. špela  Cheesy
Logiran
spelathepup
otrok do 14 let
*
Sporočil: 2


WWW
« Odgovor #1 : torek, 14.02.2012 : 20:19:41 »

Pač mi bomo kmal dobil psa (border collie) ampak ne vem kako naj pridobim njegovo pozornost... V družini smo 3 sestre in vse si želimo biti glavne skrbnice in hočemo da bi nas imel pes najraje....Ampak se ne moremo zmeniti... Kaj naj naredim da me bo imel najraje? Naj se z njim veliko igram, ali ga raje pustim pri miru..? 

Vesela bom vaših odgovorov Roll Eyes !


Lp. špela  Cheesy
Logiran
skogkatt
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.691


Dogs have owners, Cats have staff ;)


WWW
« Odgovor #2 : torek, 14.02.2012 : 20:28:30 »

Nimam nasveta, ker se nisem srečevala s takšno situacijo, vem pa da za vašega borderja nič kaj dobro ne kaže, če se greste takele "koga bo imel najrajši". Starša naj postavita red in določita kdo koliko in kaj.
Logiran

Agnes
Neža Vilhelm
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.127


Setri so carji!


« Odgovor #3 : torek, 14.02.2012 : 20:33:58 »

Iskreno upam, da je tole zafrkancija. Prosim, če se najprej malo sprehodiš po forumu in portalu, kjer boš našla vse odgovore na tvoja vprašanja. Glede na tvojo starost pa upam, da bosta starša postavila stvari, tebe in psa na svoje mesto. Howgh.
Logiran

Ne hodi pred menoj, morda ne bom sledil. Ne hodi za menoj, morda ne bom vodil. Hodi ob meni in mi bodi prijatelj.
(Albert Camus)
Strani: [1]   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  nakup psa  |  Tema: juppi..!!!! Psiček prhaja!! Težave?
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines