mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sreda, 29.05.2024 : 09:51:01

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Sonny in Miži – s kavča na kavč
Strani: 1 ... 21 22 23 24 25 [26] 27 28 29 30 31 ... 135   Dol
Natisni
Avtor Tema: Sonny in Miži – s kavča na kavč  (Prebrano 346138 krat)
0 članov in 3 gostov pregleduje to temo.
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #375 : sobota, 23.02.2013 : 23:27:20 »

Pa še pajkice mu manjkajo  Evil Pust je že mimo, alo  Tongue
Logiran
rava
živim tukaj
***
Sporočil: 3.641


WWW
« Odgovor #376 : sobota, 23.02.2013 : 23:28:55 »

jžšna kako je Sonči luštkan fantek  ljubezen Kiss
sej Mižek tudi, ampak moj herc tikataka za šerifa  ljubezen
Logiran
čarka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.288


WWW
« Odgovor #377 : sobota, 23.02.2013 : 23:45:10 »

Ker je Sonnyja močno skrbelo, da ga bo na Siminarju zeblo in da se mu bo zaradi tega tresel glas  Lips Sealed, je Kejt vzela v roke pletilke in mu naredila tale prekrasen Louski pulover  Cheesy. Hvala, Kejt  ljubezen








Mi smo pripravljeni  Cool


To je pa pravi butični izdelek  Shocked bravo Afro, pa rokavčki so ravno prav kratki, da se bicepsi vidijo  ljubezen
 Kejt, čestitke, ti si pa res štrikmašina  huh objem

A mate mogoče kaj v omari kar je Sonny prerasel?  Roll Eyes
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #378 : sobota, 23.02.2013 : 23:47:41 »

Če irharce slučajno ne bodo ratale, dobi pa en zelen klobuk s fazanovim peresom Azn … pa upajmo, da ne bo burje 
Ma neee nooo
Logiran

Unikatne tablice in portretki
Mačja
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.086


WWW
« Odgovor #379 : sobota, 23.02.2013 : 23:47:57 »

A se to štrika na 4 igle, kot štunf?
Logiran
Mižonny
midi
**
Sporočil: 2.389



WWW
« Odgovor #380 : sobota, 23.02.2013 : 23:53:56 »

A mate mogoče kaj v omari kar je Sonny prerasel?  Roll Eyes

Sonny ni še ničesar prerasel  Tongue. Bom pogledala, če mam kje še kakšen puloverček od barbik 
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #381 : nedelja, 24.02.2013 : 01:09:10 »

Ne s peresom, une ščetine od merjasca bodo bolj taprave Grin
Logiran
Žužka
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.104


WWW
« Odgovor #382 : nedelja, 24.02.2013 : 11:02:12 »

Wow, kak lep puloverček Cheesy ko bom velika se moram tudi jst naučit kake take spretnosti - je praw fajn gledat vse te umetnine forumašic Smiley

 Shocked Shocked Hudo! Tudi jaz bi kdaj to znala! Če bo lenoba kdaj dopuščala... Tongue
Logiran
Kejt
midi
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 501


WWW
« Odgovor #383 : nedelja, 24.02.2013 : 11:22:29 »

Uf, hvala za vse komplimente.  objem Ja, to se na štiri/pet pletilk štrika, oz. na toliko, kolkor ti jih po tleh ne pade.  Grin Tukaj je link do kroja, če katero zanima:
http://www.garnstudio.com/lang/en/pattern.php?id=3488&lang=en

Sem se po ene petnajstih letih lotila štrikat, malo me je potegnila kvačkarija od Jackinmi, pa šivarija od riry, pa sem si rekla, to bo ravno prav za dolge zimske večere, da se človek malo umiri…  Ja, pa ja. Živcev mi je požrlo še pa još  jezen, več sem parala kot štrikala  butnglavc, da o preklinjanju sploh ne govorim  jezen Ampak, no, na koncu sem bila prav zadovoljna.  Cool

in ubogi pes ves nesrečen gleda, ker je treba stvar ene 100x pomerit Roll Eyes

Jaz sem pred zaključnimi deli dobila "genialen"  huh preblisk, da bi puloverček pomerila na Micku, pa se je skoraj tragično končalo (zame, ne za Micka). 
Logiran
jackinmi
odvisnež
*****
Sporočil: 790


WWW
« Odgovor #384 : nedelja, 24.02.2013 : 11:40:03 »


Sem se po ene petnajstih letih lotila štrikat, malo me je potegnila kvačkarija od Jackinmi, pa šivarija od riry, pa sem si rekla, to bo ravno prav za dolge zimske večere, da se človek malo umiri…  Ja, pa ja. Živcev mi je požrlo še pa još  jezen, več sem parala kot štrikala  butnglavc, da o preklinjanju sploh ne govorim  jezen Ampak, no, na koncu sem bila prav zadovoljna.  Cool


Najprej Kejt   bravo bravo bravo za čudovit izdelek!!! Jaz sem popoln začetnik, v bistvu sem se kvačkanja naučila v službi, kjer z našimi varovanci ustvarjamo različne izdelke in ker je čas krize in smo dobili v dar nekaj volne, smo se pač lotili kvačkanja  Wink. To pa gre tako, da se najprej zaposleni naučimo - tisti, ki tega seveda ne znamo  sram .... in potem učimo naše varovance. Potem pa mi je na pamet padlo, da bi lahko kaj za Oteka naredila in potem za licitacije ... itd.  Smiley

Plesti še ne znam, kar se kvačkanja tiče, pa se učim preko you tuba  Afro
Če morda koga prime, da bi si popestril zimske večere kot jaz in Kejt ( med drugim s paranjam in preklinjanjem butnglavc  Grin Lips Sealed), naj pogleda tole:

http://www.youtube.com/watch?v=OlSUtW45X10

Sonny in Miži, oprostita za smetenje!  Kiss Kiss
Logiran
maja01
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.095


« Odgovor #385 : nedelja, 24.02.2013 : 14:13:41 »

Ful dobro!

da o preklinjanju sploh ne govorim

No, vidis, to je samo zato, da se "spucas" Tongue
Logiran
riry
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.052


« Odgovor #386 : nedelja, 24.02.2013 : 14:40:46 »

O super, hvala za koristne linke bravo, sem jih že shranila med zaznamke Smiley. Glede preklinjanja je pa menda tko, da lažje premaguješ stres, če se izkašljuješ Wink. Sem ravno prejšnji vikend ujela na discoveryju tisto oddajo, mit busters...in so tisti, ki so preklinjali zraven kot kamionisti lažje prenašali bolečino, kot tisti, ki so poleg govorili prijetne/ lepe stvari (alla tortica, veverička, sonček, itd...Smiley) - tko da, le dajte si duška kadar je potrebno Cheesy Wink.
Logiran
čarka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.288


WWW
« Odgovor #387 : nedelja, 24.02.2013 : 15:11:37 »

Ja, če si mlad, se učiš teh veščin preko tube, če pa si že v zgornjem srednjem razredu, pa obudiš spomine iz osnovne šole,
kjer smo pri gospodinjstvu štrikali, kvačkali, se učili šivati gumbe, krpati nogavice, odpirati konzerve s tistim mini zaj*** ključem,
ki je bil priložen, pa skoraj nikoli ni hotel odpreti piksne ...  Grin

Ampak ene sošolke so pa bile mojstrice, so si skvačkale sexy bikinke za poleti, male pisane oblekice ...  super, da o puloverjeih z norimi norveškimi
vzorci, ki so nastajali pod klopjo, medtem, ko so celo poslušale (in imele lepe ocene  trmoglavka), sploh ne govorim  huh.

Moje štrikarske veščine pa so se zaključile pri puloverčkih in jopah za hčerke do 2. leta starosti  Tongue  predaja
Logiran
vixi
midi
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 938



WWW
« Odgovor #388 : nedelja, 24.02.2013 : 15:12:18 »

Ajoooooj  ljubezen Oh, oh joooooj  Kiss Kiss Kiss
Sony je bil že spočet z mislijo na to, da mu bo ena Kejt enkrat naštrikala lovski pulover. Tko. Ne more biti drugače.

Se pa pridružujem ideji o sproščujočemu preklinjanju ob štrikanju in paranju  Wink
Logiran

jackinmi
odvisnež
*****
Sporočil: 790


WWW
« Odgovor #389 : nedelja, 24.02.2013 : 16:19:18 »

Ajoooooj  ljubezen Oh, oh joooooj  Kiss Kiss Kiss
Sony je bil že spočet z mislijo na to, da mu bo ena Kejt enkrat naštrikala lovski pulover. Tko. Ne more biti drugače.


 
Logiran
Strani: 1 ... 21 22 23 24 25 [26] 27 28 29 30 31 ... 135   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Sonny in Miži – s kavča na kavč
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines