mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
ponedeljek, 10.06.2024 : 14:14:11

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Sonny in Miži – s kavča na kavč
Strani: 1 ... 53 54 55 56 57 [58] 59 60 61 62 63 ... 135   Dol
Natisni
Avtor Tema: Sonny in Miži – s kavča na kavč  (Prebrano 347952 krat)
0 članov in 2 gostov pregleduje to temo.
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #855 : sreda, 05.03.2014 : 11:13:23 »

Dobra !!!!!!!!!
Logiran
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #856 : sreda, 05.03.2014 : 11:33:13 »

    Ta dva sta res svetovna modela. Prav za na televizijo!  Cheesy
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
Mačja
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.086


WWW
« Odgovor #857 : četrtek, 06.03.2014 : 00:24:49 »

Ne bi ju prepoznala - nikol! 
Logiran
vixi
midi
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 938



WWW
« Odgovor #858 : četrtek, 06.03.2014 : 20:11:42 »

Miži se je ekstra potrudil, da izgleda čisti Sonny!
Logiran

rava
živim tukaj
***
Sporočil: 3.641


WWW
« Odgovor #859 : četrtek, 06.03.2014 : 23:06:09 »

Iiiiiiijej 
Logiran
jackinmi
odvisnež
*****
Sporočil: 790


WWW
« Odgovor #860 : sobota, 08.03.2014 : 08:01:04 »

The best! 
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #861 : nedelja, 09.03.2014 : 02:38:15 »

Sramota! Diverzija! Kri-mi-nal! Angry Shocked Angry

Medtem, ko se Šefici najbolj ubogih kuŠkov na svetu v Rokotovi temi izgovarjata na neizkušenost ..
Ampak enkrat bomo sigurno tudi Ouco probali Smiley Zdaj trenutno študiramo izkušnje zadovoljnih glodačev surovih kosti  Grin
in kr neki zavlačujeta Angry, vidimo kako pri njih v resnici poteka Sobota in hranjenje kuŠkov Angry

Ko nas je končno spustila iz krempljev, je bila obložena miza v hipu opustošena Grin



Hrani najbolj nevarni elementi so bili preventivno odstranjeni, priklenjeni in ves čas pod nadzorom Evil



Res fajn prvi šolski dan je bil tole  bravo objem

Res fajn prvi šolski dan, ja Lips Sealed Kakor za koga!  Cry Cry
Miži in Sonny, revčka sta, velika revčka Cry
Logiran

Unikatne tablice in portretki
jackinmi
odvisnež
*****
Sporočil: 790


WWW
« Odgovor #862 : nedelja, 09.03.2014 : 08:30:09 »

 Angry Angry treba se bo upret fantje! Kje pa imate sindikat?
Logiran
čarka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.288


WWW
« Odgovor #863 : nedelja, 09.03.2014 : 09:08:39 »

Ubogi shujšani in zelo stajliš Miži  super ljubezen je sicer res imel nekaj poskusov približevanja obloženi mizi, seveda takrat, ko so se dobrote saaame ponujale, osamljene in nezavarovane  wtf, ampak je bilo budnih oči dvonožcev toliko  Angry. da se je vsak poskus končal z odvitim manevrom v drugo smer, češ, kaj me gnjavite in sikate, saj se samo sprehajam, malo po daljši poti  pevka Kiss Kiss
Logiran
Žužka
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.104


WWW
« Odgovor #864 : nedelja, 09.03.2014 : 10:03:00 »

Uboga šefica je od zadnjega incidenta "krof" tako pod stresom, da ima sedaj drastične ukrepe.  Grin Grin Tongue
Logiran
Mižonny
midi
**
Sporočil: 2.389



WWW
« Odgovor #865 : ponedeljek, 10.03.2014 : 00:17:20 »

Draga mamaF Kiss, hvala, ker si opazila Krivico in povzdignila Glas Afro. Samo drugič prosim ne tako veliko unih grdogledajočih možičkov Angry popat v najino temo ker sem najprej misliu da je prišla Oseba Grozna sem pisat in sem se zelo ustrašiu huh



Tudi Sonny se je zelo ustrašiu …


… in se skriu pod dekco in je še vedno pod dekco in noče ven Sad


Jaz te lepo prosim, da ti prideš enkrat u našo šolo, da boš u živo videla kako je to grozno Sad. Na mizo zložijo dišečo Hrano veselje, potem pa okoli sedijo in renčijo na uboge kuŠke, ki za jest prosijo jezen.


Teta čarka je meni u soboto rebra preštela Roll Eyes in rekla, da še ni nič hudega Sad in da mi še ni treba dat za jest jezen. Meni pa koža povsod visi dol z onemoglega teleščka in moja lička so že čist uplahnila predaja.


In da veš, teta Žužka je zadnjič od vseh najbolj NaGlas upila "Miži ma krof! Miži je ukradu krof! Dršte ga!" jezen Kot da sem ta največji kriminalc sram Pa sem uzeu iz škatle samo enega, jih je bilo še dovolj za use ostale

Tvoj udani Miži ljubezen
Logiran
Mižonny
midi
**
Sporočil: 2.389



WWW
« Odgovor #866 : ponedeljek, 10.03.2014 : 00:27:50 »

Angry Angry treba se bo upret fantje! Kje pa imate sindikat?

Sindikat pa ne dela, ot kar je PreCednica dobila košček govejega repa za glodat Angry
Logiran
Mačja
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.086


WWW
« Odgovor #867 : ponedeljek, 10.03.2014 : 00:58:43 »

Uf, dobr, da ste sploh preživel tole šolo.  Undecided
In dobr, da ste šli domov z avtom, saj peš bi kje ob poti onemogli, reveža lačna  Cry
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #868 : ponedeljek, 10.03.2014 : 01:20:15 »

Ajej, ajej, kakšne krivice! Sad

Miži, še dobro, da imaš tolk moči, da si Protest lahko napisal Afro
Sonny Kiss Kiss, pridi Ven izpod Kovtra! Bom nalimala zdaj same poljubčke in srčke za vaju (čeprav bi bolj pasala Klobase, se strinjam, ampak vprašanje, če jih Jana lahko zrihta) Kiss Kiss ljubezen ljubezen Ne se bat, fanta, Osebo Grozno sem v omaro zaklenila do drugega leta, ko bo namesto porednih otrok prišla strašit tele žleht Šefice! Evil

Samo to, kar pravič, je pa res en velik kri-mi-mal! Da Šefice ob polni mizi, spolnimi usti renčijo Shocked na vas, uboge kuške! Saj to je še devetkrat hujš kot v nemški šoli! Tam je Profesor kričal samo na nas, Šefe, pa še mi smo bli lačni Undecided

Ja, kaj pa Tršica pravi na vse to? A nič Šefic z NaGlasom ne ukroti?
Jaz bi Tršici predlagala, da za naslednjič spremeni program. Naj korakajo pa trikce kažejo vaše Šefice, kuŠki jih boste pa ob na polni mizi ocenjevali, pa da vidimo! Wink
Logiran

Unikatne tablice in portretki
maj
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.664


« Odgovor #869 : ponedeljek, 10.03.2014 : 08:46:32 »

Ajej, ajej, kakšne krivice! Sad

Jaaaa, in nihče ne pomaga  Angry Sad Vsi človečki so isti  jezen jezen jezen Mene je z vsemi miljontavžent dlakami samo 9,5 kg  Pa je rekla vet, da je čist zadost  Shocked In da me moja čist dobr futra  butnglavc butnglavc Še dobr, da ima moj frizer dopust drgač bi itak same kosti štrlele  Angry Shocked
Logiran
Strani: 1 ... 53 54 55 56 57 [58] 59 60 61 62 63 ... 135   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Sonny in Miži – s kavča na kavč
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines