mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 28.03.2024 : 18:08:15

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  nakup psa  |  Rodovniški ali nerodovniški?  |  Tema: goljufije pri rodovniških mladičkih
Strani: 1 [2]  Vse   Dol
Natisni
Avtor Tema: goljufije pri rodovniških mladičkih  (Prebrano 10863 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Barbka
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.360


Seta del Oro: pametna lepota


WWW
« Odgovor #15 : sobota, 03.03.2012 : 21:53:36 »

Vzreditelj, ki nase nekaj da, si tega ne bi privoščil.
Se pa zadnje čase v nekaterih pasmah / leglih zares pojavlja marsikaj na meji čudežev npr. nenavadno veliko število mladičev pri nekaterih pasmah (ki se praviloma bolje prodajajo), zato jaz take opcije ne bi izključila.
Logiran

La vita e bella. Včasih si pes, včasih si kandelaber...
Nanook
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.399


NS Lama Tari


WWW
« Odgovor #16 : sobota, 03.03.2012 : 23:15:11 »

Bi popravila konkretno vprašanje in zamenjala besedo "veterinar" z "vzrejnim referent in KZS", a mislim, da je bistvo problema večina vseeno uspela razumeti in se jim tako zahvaljujem za odgovore/mnenja  Wink

Lepo od tebe, da priznas napako. Kljub temu, da se v podrocje vzreje ne nameravas spuscati, pa ti priporocam, da si razjasnis vsaj osnove. V uspeh ne dvomim, stvar ni komplicirana, pridobis pa precej, saj ti bo pri takih storijah hitro jasno, da nekaj ne stima. Wink
Logiran

"The good thing about science is that it's true whether or not you believe in it." -Neil deGrasse Tyson
Strani: 1 [2]  Vse   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  nakup psa  |  Rodovniški ali nerodovniški?  |  Tema: goljufije pri rodovniških mladičkih
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines