mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 26.04.2024 : 23:57:26

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Bump
Strani: 1 [2] 3 4 5 6   Dol
Natisni
Avtor Tema: Bump  (Prebrano 25432 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
bumpovi
novinec
*
Sporočil: 27


WWW
« Odgovor #15 : petek, 16.03.2012 : 21:12:51 »

Hvala vsem za lepe misli  Wink

Bump je res ena velika faca. Dobrovoljček, nekompliciran in prisrčen naročni pes  Grin Ima tako luštno pasje baročno postavo, da mu kdaj kakšna človeška nesramnost reče Vamp, namesto Bump  Evil Zato bomo morali paziti, da ne bo ta nadimek postal resnica, hehe...

S sinom, do katerega je imel na začetku malo distance, sta postala dobra prijatelja. Hvala Mateja, za nasvete, so pomagali.  Kiss Sin je ves srečen, ker mu Bump zleze v naročje in ga ljubčka po celem obrazu, Bump je pa tudi srečen, da je končno našel obraz, na katerem lahko izvaja vaje poljubljanja, hehehe.  Kiss Da ne omenjam kako je sin važen, ko ga Bump vedno uboga, ko ga kliče k sebi ali pa se na sprehodu izjemno lepo obnaša Cheesy

Ah, in novi pasji prijatelji... Kot pravi car sprejema družbo 4-krat večje in težje nemške ovčarke in potem se važimo, kako je naš Bump vzgojen in oh in sploh. Tudi druge pse sprejema umirjeno in dostojanstveno, edino včasih se prestraši kakšnega "strašnega" pasjega mladička, heheheh.

S fotkanjem imamo malo "težav", ker lumpek dobro ve, kdaj ga hočem slikati in takrat mi obvezno kaže pogled na svoje čopke namesto na obraz, hehe.

En lep pozdravček Bumpu in bumpovim pošilja tudi njegova sestrica Bela veselje.
Tudi Bump vrača pozdravčke in poljubčke sestrici in njenim. Upam, da ga ni preveč pogrešala. Nas je kar malo skrbelo, če bo fejst žalosten, pa ni bilo kaj hujšega, ker je hitro stuhtal, da bo sedaj "the one and only", hehe.

O Bumpovi, pozdravljeni.  Smiley Smiley Lepo, da ste se javili, tukaj nas je kar nekaj, ki radi prebiramo o dogodivscinah bivsih Horjulckov.
lp, una iz trgovine, s priboljskom  Wink Wink
O, Bumpova frendica Cheesy Takoj ste našli pot v Bumpov srček, ki vodi skozi želodček, hehe. Hvala še enkrat!

Čeravno sam nisem dvomil, da se ne bi ujeli, vem da bo Mateja izredno navdušena nad napisanim, ker je cel vikend pregledovala računalnik, če se boste kaj javili. Roll Eyes

Uživajte še naprej!  Smiley

Joj, Mare, tebe bom pa čez kolena  Evil Si tako napisal tisto o avtu, da mi je bilo kar malo nerodno.  Cool Saj smo tuhtali, da bi najeli limuzino za VIP, oziroma VID (very important Dog  Tongue ) kot je Bump, ampak to se mi je zdelo pa že pretiravanje, hehe  Tongue

Zdajle pa še naštudiram kako se nalimajo fotke, pa sem zmagala.

Zaenkrat pa vsem skupaj lep pozdrav,

Bump in njegovi  Kiss
Logiran
bumpovi
novinec
*
Sporočil: 27


WWW
« Odgovor #16 : petek, 16.03.2012 : 21:24:20 »

Evo, upam, da dela link:

https://picasaweb.google.com/109968197841403630536/Bump#5720591700647203426

LP, Bumpovi
Logiran
bumpovi
novinec
*
Sporočil: 27


WWW
« Odgovor #17 : petek, 16.03.2012 : 21:35:29 »

No, s Picaso ne gre, pa poskusimo z "mojalbum"

http://www.mojalbum.com/bumpovi/bump

ma, tja do konc leta mi bo menda ja uspelo  Cheesy  Wink

Še enkrat LP, Bumpovi

Logiran
uraa
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.874



« Odgovor #18 : petek, 16.03.2012 : 21:36:41 »

Sedaj pa so vidne slikice Cheesy
Bump Kiss
Logiran
čarka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.288


WWW
« Odgovor #19 : petek, 16.03.2012 : 21:51:35 »

Bump-ek, lepo, da se javljaš  Cheesy
Logiran
AnaJ
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.903



WWW
« Odgovor #20 : petek, 16.03.2012 : 22:07:53 »

Na teli fotki je pa tako ljubezen  Kiss

Logiran
Iska
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.129


WWW
« Odgovor #21 : petek, 16.03.2012 : 23:28:23 »

Ej, kakšen kulski nasmeh Cool
Lepo je videt, da ima sedaj čisto svoj super dom Kiss
Logiran
nenab
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 94


WWW
« Odgovor #22 : sobota, 17.03.2012 : 10:06:34 »

Luštkan skuštranček. Lepo se imejte še naprej. Smiley

Za nalaganje slikc si pa pomagajte s tole temo:
http://www.mojpes.net/forum/index.php/topic,27947.0.html

Počasi potem gre - približno huh
Logiran
čaja
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.037


WWW
« Odgovor #23 : sobota, 17.03.2012 : 10:44:13 »

Čestitke za novega člana! Cheesy Slikce so pa itak ljubezen
Logiran
Noli
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 587


« Odgovor #24 : sobota, 17.03.2012 : 19:25:29 »

Zelooo vesela da sta se s sinom ujela in sumim da bosta še dolgo nerazdružljiva prijatelja  Cheesy. Pa prav zrasel je  Wink.


to je faca nadvse zadovoljnega psa  Cool

LP Mateja



Logiran
bumpovi
novinec
*
Sporočil: 27


WWW
« Odgovor #25 : ponedeljek, 19.03.2012 : 08:58:21 »

Zelooo vesela da sta se s sinom ujela in sumim da bosta še dolgo nerazdružljiva prijatelja  Cheesy. Pa prav zrasel je  Wink.

Nič čudnega, če pa tako rad je, hehe. Tu pa tam mu za priboljšek skuham govedino, piščančje meso ali ribo, pa poliže skledo, da je ni treba pomivati, hehe.

Včeraj sem dodala še nekaj fotk, ki so malo boljše kvalitete. Smo timsko "delali", da sem ga vsaj tu in tam ujela v objektiv, hehe. Žverca mejhna....

LP vsem,

Bump in Bumpovi Cheesy
Logiran
shime
nekaj malega že vem
***
Spol: Moški
Sporočil: 222


« Odgovor #26 : ponedeljek, 19.03.2012 : 12:50:39 »

Pa se je res malo potegnil.

Drugače se je pa tudi Iška iz zavetišča domov peljala v hudem črnem avtomobilo, pozneje je dobila še celo svoj avto, tako da res ni razloga za sram. Generalno gledano pa je pri meni itak vsak dobro zapisan, ki pride tako daleč gledat psa, za katerega sploh ni  ziher če ga bo domov odpeljal; neglede na avto Wink

Vidim pa da mu gre z a-la-carte hrano še celo bolje kot pri nama, mi je kar všeč  Grin
Logiran
Noli
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 587


« Odgovor #27 : četrtek, 03.05.2012 : 08:46:25 »

Kako ste kaj Bumpovi?   Wink
Logiran
bumpovi
novinec
*
Sporočil: 27


WWW
« Odgovor #28 : petek, 04.05.2012 : 08:02:06 »

Ojla, ojla Smiley

Bumpovi smo fino, predvsem Bump, hehe.

Za njim so pestri prvomajski prazniki, med katerimi se je preizkusil v potrpežljivosti pri hoji v nagužvanem Piranu, se učil obnašati v prenatrpani restavraciji, kjer so okoli njega drveli naspidirani Italijani, otroci in natakarji (kar je občasno pospremil s svojim visokim C, hehe), obhodil Braslovško jezero, sprejel nekaj obiskov pasjih kolegov, od katerih so mu bili eni bolj, drugi manj všeč, prehodil kar precej kilometrov po Trbovljah in okolici, skratka, dogajalo se je.

Vožnjo v avtu super prenaša. Po pravici, še nisem videla psa, ki bi se med vožnjo valjal po hrbtu. Ker je pripet z varnostnim pasom to zahteva kar precej spretnosti, ampak mu rata, hehe. Zdaj je dojel, da ne more stati na konzoli med voznikovim in sovoznikovim sedežem, zato tega ne poskuša več.  Grin

Precej strahu smo že odpravili, vendar ga je nekaj še prisotnega. Na primer pri sprehodih skozi mesto ga še vedno zelo moti, če kdo hodi za nami, sicer vedno manj, ampak je še precej izrazito. Pri večjih psih strahu ni videti, ga pa manjši še vedno zelo nervirajo, hehe. Zdaj jih sicer že upa nazaj pošnofati, če pa je kdo preveč vsiljiv, se pa kar za nami skriva.

In pa ta njegov ljubi visoki C, hehehe. Zdaj se učimo, da se na zvonec in na zvok odklepanja vrat ne laja, saj je (za sosede in za nas) zelo moteče, kadar se kdo vrne domov ponoči, pa ga Bumpek nahruli. Ampak počasi in z vztrajnostjo, bomo vse zrihtali.

Super je, da se s sinom krasno štimata, in zdaj že reagira na njegovo ime ali ko ga zjutraj povabim, da greva sina zbudit, vzame takoj Kong v usta in mu ga nese, da se bosta igrala, hehe. Prav tako je zlezel v srce mojim staršem, tako da ob naši daljši odsotnosti  onadva poskrbita zanj, tam pa ima tudi pasjo družbo, s katero skupno divjata po domačem vrtu in hodita na sprehode. Kar je pa "najboljše", da skupno kričita na mimoidoče, Bump z visokim C, Saba pa z globokim glasom nemške ovčarke. Sreča, da so sosedje v ulici pasjeljubci in jih ta pasji koncert zabava, hehe. Še posebno Bumpovo oglašanje požanje salve smeha, ker on niti ne laja, ampak res poje, hehe.

Aja, spoznal je tudi že domačega veterinarja, dr. Mirana Kneza, ker je fasal gliste (Bump, ne Miran  Cheesy), pa je bil čisto kul.

Skratka, tale naš kužifix je en tak car, predvsem v svojem domačem carstvu, ves domač in sproščen, zunaj mu še malo fali te sproščenosti, ampak bomo tudi to zrihtali.

Toliko zaenkrat od nas. Se bomo poskušali bolj pridno javljati, sam kaj ko nam zmanjka cajta Smiley))

Pozdravček vsem skupaj, Bump, mateja & co.
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #29 : petek, 04.05.2012 : 08:52:47 »

Oho, tole pa je dogajanje!  Cheesy Cheesy
Veliko sreče pri preprečevanju lajanja na zvonec Wink. (Mi so bili pri tem precej neuspešni...kar je imelo načeloma prednost v primerih vdiranja v stanovanje-naše nadstropje je vedno ostalo nedotaknjeno-razlog mi je kar jasen  Lips Sealed Evil )
Barvo, bumpič, dobro ti gre! Pa ne pozabite še na slikovne dokaze.... Smiley
Logiran
Strani: 1 [2] 3 4 5 6   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Bump
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines