mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sobota, 27.04.2024 : 16:53:46

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Bump
Strani: 1 2 [3] 4 5 6   Dol
Natisni
Avtor Tema: Bump  (Prebrano 25437 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
bumpovi
novinec
*
Sporočil: 27


WWW
« Odgovor #30 : sobota, 05.05.2012 : 21:53:02 »

Evo, dodanih nekaj slik iz prvomajskih izletov.
Sicer pa se moram še malo považiti, da Bump že tri dni zapored prinaša palico, ki mu jo mečemo.  Cheesy Joj, kolk smo ponosni  Kiss Ko se bomo nehali mi čuditi, ga bomo pa še poslikali, hehe.

http://www.mojalbum.com/bumpovi/bump


Lep večer vsem skupaj,

Bumpovi

Logiran
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #31 : sobota, 05.05.2012 : 21:58:56 »

Kakšna lepota! Kiss
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
kaja
Moderator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 6.951


Če ni ves moker in slinast ni pravi poljub! Wuf


« Odgovor #32 : nedelja, 06.05.2012 : 10:44:24 »

Bumpek kolk pa tebi res nic ne manjka. Wink Kiss
Logiran

tamcek
rad pišem
****
Sporočil: 367


WWW
« Odgovor #33 : nedelja, 06.05.2012 : 22:22:09 »

Kera faca je tale kuža. Cheesy Zelo sem vesela, da ste se tako dobro poštekali in da več kot očitno vsi skupaj uživate. objem
Logiran
shime
nekaj malega že vem
***
Spol: Moški
Sporočil: 222


« Odgovor #34 : četrtek, 10.05.2012 : 10:47:32 »

Prov fajn slišat, tole s palico mi je pa tudi všeč. Pa tale slika, na kateri šefa gleda, če bi slučajno kaj dal al pa rekel, mi je sploh fajn:



Kako ste pa kaj z violino zmenjeni, a mate slučajno vokalno-inštrumentalni duet doma al je še kar solo?
Logiran
bumpovi
novinec
*
Sporočil: 27


WWW
« Odgovor #35 : ponedeljek, 14.05.2012 : 19:58:00 »

Hja, Bump je pes za klasično glasbo.  Grin Ko Sebi igra, zraven sedi in se čudi. Ne mara pa harmonike, saj se vedno razburja, kadar ga poskuša nečakinja očarati z igranjem.  Evil Očitno ni samo po frizuri v žlahti z Beethovnom, ampak tudi po glasbenem okusu, hehe.

Kar se prinašanja palice tiče, je pa očitno odvisno od lune, položaja zvezd, vremenskega vpliva, in podobno, hehe. Kak dan nosi palico ves zmešan, da ga sproti ne dohajamo, drug dan je pa čist nezavesten in raje kriči na mimoidoče, kot da bi se potrudil za nagrado, hehe.

Danes je gledal sina na kolesu in je bil čisto navdušen nad to dejavnostjo. Sem ju komaj dohajala - Sebi na kolesu, Bump pa dirjal za njim. Potem pa sem se spomnila, da je spremljanja kolesarja navajen od vaju. Očitno še ni pozabil vsega, kar se je pri vama naučil  Wink

Ko tole pišem, leži sredi dnevne, na hrbtu, vse 4 od sebe in se ne meni za nič, hehe. Je ves zmatran od divjanja in rabi lepotni spanec pred pravim spanjem.  Roll Eyes

Čez vikend smo naredili dva daljša "sprehoda", vsakič je hodil po 2 uri, pa se mu ni preveč poznalo, da je kaj utrujen. Je pa spoznal krave in konje, pa ga niso preveč ganili. Nekaj časa jih je debelo gledal, češ "kaj pa ti predstavljaš", potem pa se mirno odpravil naprej. Ko je mimo nas priskakljal divji zajec, ni točno vedel, a bi lajal ali bežal, glede na to, da je bil zajec Bumpove velikosti, hehe.

Tako, toliko za nocoj.

Pozdravček vsem skupaj, Bump & co.
Logiran
bumpovi
novinec
*
Sporočil: 27


WWW
« Odgovor #36 : petek, 18.05.2012 : 13:54:25 »

Dodani še dve novi Bumpovi fotki:

http://www.mojalbum.com/bumpovi/bump

Na eni sta s Sebijem na njunem prestolu, druga pa predstavlja Bumpov način pozdravljanja ali bolje rečeno "skakanja v naročje" tistim, ki jih je že sprejel v svoj plašni srček.  Kiss

Pozdravček, Bump & co
Logiran
nenab
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 94


WWW
« Odgovor #37 : sobota, 19.05.2012 : 06:06:02 »

Ja seveda, ko z veseljem nekoga pozdravi, je nujno potrebno vzeti v gobček tisto, kar je prvo pri roki (pardon, tačkah) Cheesy. Kako mi je to znano!
Logiran
bumpovi
novinec
*
Sporočil: 27


WWW
« Odgovor #38 : četrtek, 09.08.2012 : 19:33:22 »

Pozdravček vsem skupaj iz malo ohlajenih Trbovelj Smiley

Bump poletno vročino v redu preživlja, saj skrbimo, da mu ni vroče, na sprehode hodimo pozno zvečer, občasno ga stuširamo kar na vrtu, šel pa je celo že na plavanje. In sicer na Šmartinsko jezero. Evo ga: http://www.mojalbum.com/bumpovi/plavalec
Sicer pa se imamo z našim kužifixom super. Njegov nasmejan obrazek vsakogar očara. Zdaj že da tačko, prinaša igrače na ukaz, edino na sprehodih po mestu je še malo plašen in to plašnost počasi, počasi premagujemo.

Toliko na hitro, da se malo javimo kako gre našemu Bumpu Smiley

Pa pa, Bump & Co
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #39 : petek, 10.08.2012 : 06:44:05 »

 Kiss Super ste! Kakšna uživancija!  Cheesy Cheesy
Logiran
Mišav
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 91


WWW
« Odgovor #40 : petek, 10.08.2012 : 13:01:04 »

Prečudovit je tale Bumpek  ljubezen
Logiran
Noli
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 587


« Odgovor #41 : sobota, 11.08.2012 : 07:55:58 »

 Cheesy  kako je lepo prebirati vaša javljanja  Wink

LP M
Logiran
rava
živim tukaj
***
Sporočil: 3.641


WWW
« Odgovor #42 : sobota, 11.08.2012 : 08:16:10 »

cela tale pasja familija - se pravi Vana & njeni biskvitki - ima neverjetno luštne buče in face.
prav gušt je njihove fotke gledat.
Logiran
shime
nekaj malega že vem
***
Spol: Moški
Sporočil: 222


« Odgovor #43 : četrtek, 18.10.2012 : 08:58:25 »

Sem kar malo pozabil pogledovat na forum, pa vidim, da ni nobene skrbi.

Tudi Lady gre dobro, je bila pri nama na počitnicah, ko so se njeni mudili v Južnoafriški republiki, in se je glista razvila v res pravo malo damo.

Sem zelo zadovoljen z obemi krdeli, ki sta ju vzeli za svoje.
Logiran
bumpovi
novinec
*
Sporočil: 27


WWW
« Odgovor #44 : ponedeljek, 29.10.2012 : 12:32:31 »

Hja, naša "glista" postaja kandidat za ime "Vamp", hehe. Nikoli sit, nikoli dovolj. Potem pa mora "kazensko" na dooolge sprehode, da ne bo postal nesorazmeren Grin
Se pa spreminja v čuvaja stanja "tišina v stanovanju", kar pomeni, da vsak zvok, ki mu ni všeč ali mu je neznan, pospremi z milozvočnim oglašanjem, ki gre seveda skozi ušesa in poskrbi, da smo njegovi sostanovalci občasno na robu srčnega infarkta, hehe. Sreča njegova, da ima tako prikupno faco in da se zna smejati, da ga še nismo evakuirali za kak teden h kakšnim znancem, hehe. Ma, kje pa bi mi3 preživeli brez njega, kar on dobro ve, hehe.
Je pa mali pravi psiholog. Točno ve, kdo je najtrši oreh v naši družini in se ves čas hodi k njemu prilizovati, hehe. In mu je uspelo dobiti že priboljšek od mize, kar mi je bilo popolnoma nepredstavljivo, da je možno, hehehe  Cheesy
Sicer pa je dobil vzdevek "rolana šunka", ker se najrajši rola po hrbtu in prosjači za božanje. Seveda to počne zelo učinkovito, ker je mojster manipulacije, mi pa vsi neverjetno trdni karakterji, hehe.
Zelo sem vesela, da je Lady dobro, ker se velikokrat spomnim nanjo, kako je kaj z njo. Prepričana sem, da tudi ona dobro premaguje plašnost in da je postala taprava Lady. Me zanima, če sta si z Bumpom še vedno tako podobna na pogled. Itak našega Bumpa zaradi njegove frfotajoče dlake vsi kličejo za punčko, sploh kadar je skopan in se mu dlaka lepo vzvalovi, hehe.

Čez prihajajoče praznike ga bomo peljali na sneg, da vidimo, če se od lani še spomni užitkov in vragolij, ki sta jih z Lady počela v snegu. Če nam uspe narediti kakšno dobro fotko, jo pa vsekakor pripnem.

Pozdravček vsem, še posebej Lady, Bump & co.
Logiran
Strani: 1 2 [3] 4 5 6   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Bump
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines