mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 19.04.2024 : 11:29:00

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Bump
Strani: 1 2 3 4 [5] 6   Dol
Natisni
Avtor Tema: Bump  (Prebrano 25383 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
SinM
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.250


WWW
« Odgovor #60 : ponedeljek, 18.03.2013 : 13:07:15 »

Čestitke ob obletnici in še na mnogo njih!  Kiss
Logiran
Iska
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.129


WWW
« Odgovor #61 : ponedeljek, 18.03.2013 : 13:12:59 »

Čestitke.  Cheesy veselje Fajn je prebrat, kako Bump sreminja življenja na boljše  Smiley
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #62 : ponedeljek, 18.03.2013 : 13:28:43 »

Čestitke BUmpovi familiji ob prvi obletnici super odločitve, Bumpu pa še na fuuuuul veselih let v dobri družbi ljubezen
Logiran

Unikatne tablice in portretki
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #63 : ponedeljek, 18.03.2013 : 13:31:47 »

Čestitke, krasni ste  Cheesy Smiley  ljubezen
Logiran
uraa
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.874



« Odgovor #64 : ponedeljek, 18.03.2013 : 17:21:39 »

Čestitke!
Logiran
Mižonny
midi
**
Sporočil: 2.389



WWW
« Odgovor #65 : ponedeljek, 18.03.2013 : 20:58:02 »

Čestitke bučmanu Bumpu in njegovim telovadcem  Kiss
Logiran
čarka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.288


WWW
« Odgovor #66 : ponedeljek, 18.03.2013 : 21:08:04 »

Čestitke ob prvem skupnem letu  objem  Kiss

Bump, glavno je, da ni treba tebi izvajati tiste "nore" matrarije  Wink

Logiran
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #67 : ponedeljek, 18.03.2013 : 23:31:18 »

Čestitke!  Kiss
Logiran
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #68 : ponedeljek, 18.03.2013 : 23:42:53 »

Tudi mi se pridružujemo čestitkam! bravo Kiss
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
nenab
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 94


WWW
« Odgovor #69 : torek, 19.03.2013 : 21:16:20 »

Sestrica Bela se seveda tudi pridružuje čestitkam. Uživajte še naprej! objem
Logiran
bumpovi
novinec
*
Sporočil: 27


WWW
« Odgovor #70 : sreda, 20.03.2013 : 08:27:02 »

Hvala vsem za čestitke in lepe želje  Kiss  Wink
Logiran
bumpovi
novinec
*
Sporočil: 27


WWW
« Odgovor #71 : petek, 28.06.2013 : 09:12:34 »

Sto let se že nismo javili, pa tudi danes ne bomo ravno dolgi, ampak vsaj toliko, da veste, da je Bump in ob tem vsi njegovi OK  Grin

Zdi se mi, da dlje kot smo skupaj, bolj se imamo radi, če je to sploh mogoče  Wink Znotraj doma in družine je Bumpek nadvse sproščen pes, ki nam popestri dneve, pa če so še tako vremensko neprijetni. Kot tapravi pripadnik naše družine, ne mara dežja in takrat s svetlobno hitrostjo opravi vse svoje potrebe, tudi "branje časopisa" po okolici ga ne zanima, samo nazaj na suho in toplo se mu mudi.  Cheesy

Po stari navadi NePrijateljev ni ravno vesel, še posebej, če si drznejo stopiti v naše stanovanje, takrat bo kokodajsal tudi po dve uri, če bo treba, dokler se ne spokajo iz njegovega teritorija  Cool

Kot dokaz so na tem linku objavljene fotke, ki jih je pred nekaj dnevi naredil en tak NePrijatelj http://www.mojalbum.com/bumpovi/bump-ni-vesel-nepoznanih-obiskov

Zraven je čisto na koncu pripeta še ena fotka iz izleta na morje, mislim, da je bilo čez prvomajske, ko smo ga komaj zadrževali, da ni planil v vodo, saj zelo rad čepi v vodi  Tongue

Izven stanovanja je po stari navadi plašen in zadržan do tujcev, napredujemo po mičkenih, mičkenih korakih, ga pa niti ne silim v situacije, kjer se ne počuti dobro, ker ga ne želim po nepotrebnem vznemirjati. Po eni strani mi pošteno povedano kar paše, da ne teži v nikogar in da se umakne tistim, ki mu niso všeč, da vsaj ni tistega nepotrebnega tečnarjenja vanj in stegovanja rok po njem. Pa otroke še razumem, da bi ga radi pobožali, odraslih pa ne, čeprav že na daleč povem, da ga je strah tujcev.

Vidim pa, da se včasih razveseli dečkov, ki ga očitno spominjajo na čisto njegovega Sebastiana, ali pa moških in žensk, ki so podobni nama dvema. Ima nekaj ljudi, ki jih ima strašno rad, čeprav niso člani naše družine, nekaj psov, s katerimi je sproščen, mačke ga ne zanimajo, zelo rad pa lovi vse kar je letečega in plazečega. In dr*k bi še vedno z veseljem pojedel, če bi mu dovolili  Angry

Pokazalo se je tudi, da je en navaden lenuh  Wink Nekajkrat smo ga peljali s seboj na tek, pa se je na koncu izkazalo, da namesto, da bi on vlekel naprej tistega, ki ga ima na povodcu, moramo mi vleči njega, hehe.  Grin Zdaj ga puščamo doma, kadar gremo tečt, ga pa zato "silimo" na sprehode, kjer začuda pridno prehodi tudi zelo dolge, dve urne sprehode, ki ponavadi pridejo na vrsto čez vikend (seveda z vmesnimi počitki)

Tako, toliko od nas.

Vsem želimo lepo, vroče poletje (ali pa vsaj približek tega), lepih doživetij in sončkaaaa  Wink

Bump & co.
Logiran
Žužka
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.104


WWW
« Odgovor #72 : petek, 28.06.2013 : 09:33:52 »

Od naše Zarje "brother from another mother", lepo se imaš! Cheesy Čeprav znajo biti neprijatelji sila nadležni, bi Zarja z veseljem gostila eno srečanje na temo: "Tud od nePrijatelja kdaj pade Hrana". Wink
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #73 : petek, 28.06.2013 : 10:45:37 »

Sladki ste! Bumpovček, ti pa itak, da boš kmalu dobil pogum za vse novo!  Kiss Kiss Kiss
Logiran
bumpovi
novinec
*
Sporočil: 27


WWW
« Odgovor #74 : sreda, 10.07.2013 : 09:07:46 »

Še nekaj fotk Bumpa, sveže skopanega, ko se je moral pod nujno valjati v detelji, da je s sebe spravil smrdljivi vonj po pasji žajfi Smiley Na njegovo žalost, ni našel nobenih drekcev pekcev, da bi se naparfumiral z naravnim vonjem Cheesy

http://www.mojalbum.com/bumpovi/v-detelji

Mogoče bi res Zarja morala Bumpu razložiti, da od Neprijateljev pade hrana, ker se njemu to ne da dopovedat. Požerušček, ki skledo ponavadi pomije do visokega sijaja, od Neprijateljev ne bo vzel niti najljubših prigrizkov... Smotko Tongue Saj enkrat mu bo pa vendarle pridelalo, da je priboljšek še vedno priboljšek, ne glede na roko, ku mu ga ponuja   Wink  Ali pač ne  Tongue

Lep pozdrav vsem, Bump & co
Logiran
Strani: 1 2 3 4 [5] 6   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Bump
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines