mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 29.03.2024 : 09:13:08

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Kremenčkova Pebble - naša Kali
Strani: 1 [2] 3 4 5 6 7   Dol
Natisni
Avtor Tema: Kremenčkova Pebble - naša Kali  (Prebrano 28298 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #15 : torek, 08.05.2012 : 19:11:32 »

Ooo, lej ju  Kiss Wink
Logiran

Iska
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.129


WWW
« Odgovor #16 : torek, 08.05.2012 : 20:09:54 »

Kali, tebi je pa sekira v med padla.  Cheesy Zelo lepe fotke krasotice  ljubezen
Logiran
Lynn
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.504


« Odgovor #17 : ponedeljek, 21.05.2012 : 23:35:14 »

U, super fotke ob Bohinjskem jezeru Cheesy in z igračko, uživa lepotička, tako je prav! Kiss Smiley
Logiran
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #18 : torek, 22.05.2012 : 16:34:42 »

O cukerček pasji, se vidi, v tvojem pogledu da uživaš  Cheesy Kiss
Logiran
bamfel
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.186


WWW
« Odgovor #19 : ponedeljek, 16.07.2012 : 21:40:04 »

Kako ste? Se boste še kaj javili? Vaša ima ista ušesa kot naš Fred Kiss. Tudi slikice čakamo Wink
Logiran
aska2005
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.672


« Odgovor #20 : torek, 17.07.2012 : 01:21:30 »

Prava lepotička Cheesy Luštne slikce iz Bohinja Smiley Bomo veseli novih novičk kot slikc Smiley
Logiran
kaliana
novinec
*
Sporočil: 23


WWW
« Odgovor #21 : torek, 17.07.2012 : 14:16:56 »

Živjo!
Hvala za zanimanje, se že kar nekaj časa spravljam malo javit. Bemfel, šele sedaj sem odkrila vašo temo. Fred je res podoben bratcem in sestricam, njihovi ušeski so pa res nekaj posebnega, ne?

Naša princeska lepo napreduje. Še vedno je strašno prijazna kuža, ki se vedno razveseli vsakega, pse pa obožuje. Kak mesec nazaj sva zaključili malo šolo, jeseni pa načrtujeva nadaljnje nabiranje modrosti.  Cool

Doma je izkazala talent za notranje oblikovanje, še večjega pa za modo, s poudarkom na čevljih in copatih.  Wink To samo pomeni, da malo bolj pospravljamo, kar pa tudi ni slabo. Sicer pa nam lepša življenje vsak dan posebej.

Imamo pa trenutno tudi slabo novico. Po tem, ko je prejšnji teden 2x med igro s psi začela šepati na isto tačko, sva se takoj odpravili na pregled. Veterinarka sumi na okruške v rami, česar pa rentgen ni pokazal. Tako da sva dobili glukozamin, protivnetna zdravila in prepoved divjanja za en mesec, ko imamo ponovno slikanje. Sama še vedno upam, da tudi to ne bo pokazalo ničesar… Tako sedaj izumljam načine, kako pokuriti njeno energijo brez divjanja.

No, pa se nekaj slikic:

Kavč je osvojila z veliko hitrostjo 


Med počitkom na izletu






Tudi na morje smo šli pogledat




Pa še slika s srečanja z delom Kremenček family (Kali, Ron, Bam Bam in Ori).  Smiley Upam, da se nekoč srečamo vsi!




Logiran
kaliana
novinec
*
Sporočil: 23


WWW
« Odgovor #22 : torek, 17.07.2012 : 15:00:27 »

Joj, bamfel, oprosti za preimenovanje!  Smiley
Logiran
rava
živim tukaj
***
Sporočil: 3.641


WWW
« Odgovor #23 : torek, 17.07.2012 : 15:19:38 »

buče in uhlje imajo čisto po mat, ki je za znort lepa baba  ljubezen ljubezen ljubezen
http://www.mojpes.net/forum/index.php/topic,43397.msg850462.html#msg850462
Logiran
sanco1a
živim tukaj
***
Sporočil: 6.031


« Odgovor #24 : torek, 17.07.2012 : 18:52:46 »

Aja, od Ajše so ti krasni črnuhci, ful lepi Kiss
Logiran
kaliana
novinec
*
Sporočil: 23


WWW
« Odgovor #25 : sreda, 18.07.2012 : 09:51:01 »

Ja, ane, Ajša je krasna!  ljubezen Veliko tudi po zaslugi vas, ki tako lepo skrbite zanjo. Super ste!  objem
Logiran
Lynn
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.504


« Odgovor #26 : nedelja, 22.07.2012 : 16:06:55 »

Se opravičujem če bom v napačno temo pisala, ampak a hodita vidve morda na agility na Krim, ker eno tako zelo prijazno psičko Kiss sem zadnjič občudovala na treningu, samo ne vem pa če je ta prava... Smiley upam da je, no Poppy (kavalirček) vaju pozdravlja in seveda jaz.  Smiley
Logiran
kaliana
novinec
*
Sporočil: 23


WWW
« Odgovor #27 : torek, 24.07.2012 : 10:24:14 »

Ja, sva medve!  Smiley Hvala za pozdravčke, jih vračava obema, Kali še posebej tvojemu lepotcu, ki ji je bil zelo všeč.  Wink
Na agilityu sva bile komej 2x, nama je bilo pa ful všeč. Tako da upam, da nama uspe do septembra spravit nogico v red (pa dobit blagoslov veterinarja), pa se spet kaj vidimo.  Cheesy
Logiran
aska2005
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.672


« Odgovor #28 : torek, 24.07.2012 : 10:41:38 »

Ja, sva medve!  Smiley
To sem že jaz hotela vprašati, pa me je Lynn prehitela. Upam,da z nogico bo čimprej vse ok, da spet prideta na treninge. sicer septembra bomo ločeni, a vseeno se kdaj srečamo, ko z mojima zverinicma pridem Smiley
Logiran
Lynn
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.504


« Odgovor #29 : torek, 24.07.2012 : 11:25:48 »

Ja, sva medve!  Smiley Hvala za pozdravčke, jih vračava obema, Kali še posebej tvojemu lepotcu, ki ji je bil zelo všeč.  Wink
Na agilityu sva bile komej 2x, nama je bilo pa ful všeč. Tako da upam, da nama uspe do septembra spravit nogico v red (pa dobit blagoslov veterinarja), pa se spet kaj vidimo.  Cheesy

Aha, ja super, tudi jaz vama želim da se Kali čimprej pozdravi nogica, ker je pa res taka zlata psička, živahna, čist ta prava za agility. Cheesy Verjamem da vama je ful všeč, midva sva tudi komaj začela tako da bomo septembra skupaj v skupini. Smiley Bom spremljala vajino temo, Kali Kiss mi je bila ful všeč res in tudi Poppyju. Smiley
Logiran
Strani: 1 [2] 3 4 5 6 7   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Kremenčkova Pebble - naša Kali
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines