mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sreda, 05.06.2024 : 08:49:29

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Nike je doma
Strani: 1 ... 36 37 38 39 40 [41] 42 43 44 45 46 ... 134   Dol
Natisni
Avtor Tema: Nike je doma  (Prebrano 272345 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Mačja
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.086


WWW
« Odgovor #600 : ponedeljek, 24.12.2012 : 17:45:54 »

Kaj si rekla??  Smiley

http://shrani.si/f/q/1G/1TFeFBrR/kuku.jpg[/img]]
Logiran
Mižonny
midi
**
Sporočil: 2.389



WWW
« Odgovor #601 : ponedeljek, 24.12.2012 : 17:57:19 »

Many years ago, cats were worshipped as gods. Cats have never forgotten this. Roll Eyes
Logiran
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #602 : torek, 25.12.2012 : 00:00:26 »

Ja, saj že ime pri tejle maci pove vse - Nike!
Logiran
Mačja
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.086


WWW
« Odgovor #603 : petek, 28.12.2012 : 01:20:37 »

Čakava dedka Mraza...
mogoče nama bo prinesel kakšno posteljico, da ne bova spala


v transporterju:
http://shrani.si/f/2t/2d/QMuwLAE/20121227162249.jpg[/img]]



na šinah:
http://shrani.si/f/1h/aW/3qELyfyw/20121224144238.jpg[/img]]




na regalih:
http://shrani.si/f/1A/wx/3M71z9q5/20121226152841.jpg[/img]]

http://shrani.si/f/1u/y7/mW3zsti/imag1870.jpg[/img]]






Včeraj in danes Mucko končno ni več škilko, ima spet lepe učke, ko ga ujamem kaj budnega, dam dokaz.
Logiran
Mačja
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.086


WWW
« Odgovor #604 : torek, 01.01.2013 : 02:59:17 »

Je bla fajn žurka...
http://shrani.si/f/45/ry/1dVy1xv7/20130101002147.jpg[/img]]


posteljiiiicaaaa!
http://shrani.si/f/1v/UN/1iwAGICA/20121231203434.jpg[/img]]


SREČNO NOVO LETO!
 Kiss Kiss
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #605 : torek, 01.01.2013 : 16:48:11 »

Oooo, tole pa je bila fajn žurka in prave darile.  Cheesy Cheesy
Končno, mačja!  Tongue Wink
Logiran
SunnyDay
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.364


« Odgovor #606 : sreda, 02.01.2013 : 10:42:31 »

Hehe, kak pogrinjek Grin Afro Samo upam, da je Muca še cela, čeprav pribora na srečo ni videt na mizi Roll Eyes.

Fani pravi, da je tale mačji iglujček krasen, le malček prekratek zanjo Undecided. Zmrzljive pasje mini ritke fajn pašejo vanj, problemčki nastopijo pri želji po pretegovanju Grin
Logiran
Mižonny
midi
**
Sporočil: 2.389



WWW
« Odgovor #607 : sreda, 02.01.2013 : 23:54:29 »

Če jaz prav razumem, ima Mucko mačka zaradi brezalkoholnega šampanjca  Roll Eyes, Nike je pa za darilo dobila krznen ovratnik  Shocked. Kul  Cool.
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #608 : četrtek, 03.01.2013 : 00:34:19 »

Mižonny

Krasna sta Kiss
Logiran

Unikatne tablice in portretki
Mačja
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.086


WWW
« Odgovor #609 : četrtek, 31.01.2013 : 23:00:11 »

Danes se je v mojem hladilniku nahajal maček. Taprav, tigrast maček.
Potegnila sem ven spodnja dva predala, ker je bilo spodaj vse mokro (nimam pojma, kaj se dogaja v hladilniku  Undecided) in ko sem pobrisala, se obrnila okrog, sem pustila vrata odprta. Ja, tako jaz trošim v nič energijo  Angry.
Ob naslednjem obratu je tam spodaj čepel Mucko in ni hotel ven!
Mal je čuden, ampak ga imamo zelo radi  Kiss

Včasih pri odprtih vratih zgasne na hodnik in jaz ga zmeraj lepo muci mucko sonček moj kličem, da pride nazaj.
Omladinka pa vzame največji ženski parazol, kar ga imamo, mu ga pokaže in reče: bejš domov!! in on zvisss leti noter nazaj  Huh Huh Huh
Pa ga nikdar ni nihče z dežnikom ali čim drugim sploh udaril, nimam pojma od kod mu ta fobija...

Nike pa, ona je lubica zlata  Kiss. Ne mara sicer, da jo vlačiš po rokah, ampak to nadomesti s tem, da je takoj pri tebi, ko si v horizontali in te buca, se nastavlja, prede. Vsak dan se postavi pred mojo omaro in odpriiiiiiiiiiiiiiiiiiiii, zleze noter, prešnofa perilo in gre ven.
Neka kontrola, al kaj, nimam pojma.
To je tako zlato mače, da bi ga človek pojedel  Kiss
Luškana je, ko ima svoj happy hour, dobi čisto črne okrogle učke in nori sem in tja.
Spi pa revica še vedno pri meni in jaz sem cela srečna.  Cheesy
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #610 : petek, 01.02.2013 : 00:25:11 »


Omladinka pa vzame največji ženski parazol, kar ga imamo, mu ga pokaže in reče: bejš domov!! in on zvisss leti noter nazaj  Huh Huh Huh

Tvoja omladinka zna dobro nemško, če sem nekoč prav razumela. Ker si jo kot otroka silila gledat nemške glasbene oddaje, pa nemške bende poslušat, a ne?
No, ni fora v dežniku - to je zdaj jasno Azn

Mucko pa ni nič čuden, hladilnik je pomagal čistiti, zlati priden mucek Kiss
Nikica pa perilo zlaga in kontrolira, joj, kakšna srečnica si ti ljubezen
Logiran

Unikatne tablice in portretki
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #611 : petek, 01.02.2013 : 01:47:52 »

Omladinka je očitno naravni talent za kuŠka met, tako da hitro enega izberi, na Hribčku jih je vrh glave dovolj!  Tongue
Logiran
SunnyDay
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.364


« Odgovor #612 : petek, 01.02.2013 : 11:03:29 »

To ste vi ful preveč romantični. ljubezen

Potegnila sem ven spodnja dva predala, ker je bilo spodaj vse mokro (nimam pojma, kaj se dogaja v hladilniku  Undecided)

V najinem najemniškem gnezdecu sva imela praprastar hladilnik, ki je do malo pred odselitvijo delal b. p. Predvsem pa je bil dovolj velik, kar je blo za študentsko stanovanje cel luksuz. Smiley No, zadnje mesece se nama je začela nabirati voda; najprej pod predalom za zelenjavo/sadje, sprva je zadostovalo podlaganje vpojne krpe, proti koncu pa je bilo vode že skoraj za 1/3 predala v par dneh Lips Sealed. Za shranjevanje česarkoli v predal seveda čisto neuporabno. Okoliščine se za hladilnik niso spremenile (da bi bil npr. prestavljen, na novo zaprt med omare ipd.), ampak očitno je hotel povedati, da si je zaslužil penzijo. Undecided Drugače se pa vlaga običajno nabira zaradi tega, ker se pregreva (bližina radiatorja pozimi, sonce poleti, pri vgradnih hladilnikih, ki jim manjka placa za odvajanje toplega zraka zadaj je to sploh problem) in ne sfolga.
Logiran
Mačja
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.086


WWW
« Odgovor #613 : petek, 01.02.2013 : 22:11:27 »

Omladinka je očitno naravni talent za kuŠka met, tako da hitro enega izberi, na Hribčku jih je vrh glave dovolj!  Tongue

A maš ti kako kristalno kuglo, a??
Se peljemo danes popoldan vse tri dečve po opravkih in na križišču srečamo sošolko ene od omladink, ki je ravno šetala svojo psičko.
Luškana, mešanka, ne vem, kateri pasmi je podobna, saj ni važno, pes pač.
In rečem (ker imam včasih jezik hitrejši od pameti) večji omladinki: viš, tako bi pa ti lahko športala s psom, bi hodila na sprehode in to. Roll Eyes
Pa ona men cela navdušena: Saj ravno za SPREHODE bi jaz imela psa, drugo mi ni tako pomembno, ampak to bi pa z veseljem hodila, tudi zjutraj  Huh Undecided

Dobr, to itak ne vem, kako naj bi zgledalo, saj ne moreš se ukvarjat s psom samo na sprehodu, vmes pa ne, se mi zdi no. Meni pa ravno sprehodi ne dišijo in smo v pat poziciji.

Pa se oglasi manjša: ja, kdaj bi pa jaz lahko potem hodila s psom na sprehod?? Jaz bi tudi  Cool
(to je iz tiste zgodbe: vidla žaba, da se konji potkivaju, pa digla i ona svoj batak!)
In že ustvarjata plan, ena zjutraj, druga takoj po šoli, spet prva popoldan in zvečer  Sad Shocked Huh Undecided
Med planiranjem vsega ostalega ju je prekinila šokirana mati: a kaj to imata že vse naštudirano al kaaaaaj?? Shocked
Ne.
Oh, no, pol pa ne. (beri: gremo lih u šoping, je ni fajn dražit)
Ok.

Ne ne, ni še čas za to.
Zdaj grem pa wc mačjim srčkom uredit.

Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #614 : petek, 01.02.2013 : 22:17:32 »


Pa ona men cela navdušena: Saj ravno za SPREHODE bi jaz imela psa, drugo mi ni tako pomembno, ampak to bi pa z veseljem hodila, tudi zjutraj  Huh Undecided
Uauuu, tvoja Omladinka je pa zlata vredna! Kje še najdeš take otroke, ki bi se takole za mater žrtvovali Cool
Jo lahko kdaj tudi k meni na počitnice pošlješ, če ne bo druge Smiley
Logiran

Unikatne tablice in portretki
Strani: 1 ... 36 37 38 39 40 [41] 42 43 44 45 46 ... 134   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Nike je doma
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines