mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
nedelja, 28.04.2024 : 10:28:09

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Nike je doma
Strani: 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 11 ... 134   Dol
Natisni
Avtor Tema: Nike je doma  (Prebrano 270919 krat)
0 članov in 3 gostov pregleduje to temo.
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #75 : ponedeljek, 07.05.2012 : 18:51:26 »

Ja, sem videla kakšne krivice se tam dogajajo!  Angry Saj bo PreCednica tudi za vaju poskrbela, samo da tele štale reši, pa bo!  Cool
Logiran
Mačja
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.086


WWW
« Odgovor #76 : četrtek, 10.05.2012 : 20:12:23 »

Ja, res sem bila odsotna za praznike.
Delovno sem jih preživela s svojo sestro in njeno kužico, ki jo je dobila za darilo! za rojstni dan! od domačih. Super, ne?
Ja pa ni glih super.
Sem ji rekla, vau, so se pa izprsili tvoji, takle kuža ni malo denarja....ja pravi, sej ni bil tooolk drag pomoje, sej je čistokrvna brez rodovnika  butnglavc
Pa ji razložim, da to ne obstaja, da potem pa ga ne bi smeli kot takega prodajati. Ma ja, pa sej je u redu. Seveda je u redu, zdaj je pikica že tvoja, nimaš več kaj.

In nadaljujeva z debato...kaj pa cepljena, razglistena, je bila?Huh Eeeeeee, khm,  eeeeee, ne še. NE ŠE?Huh? kako ne še?Huh??
Ja saj bom jaz to uredila, pravi. Super, kdaj pa?Huh Tri mesece je stara!!!!
Jo nagonim v knjižnico, vzame knjigo o psih in bere, bere.....no, vsaj brat zna!
Ok, pravi, a mi daš številko od veta?
Je še nimaš al kako?
Pa dam številko, pa celo pokličem, kako in kaj. Oni prijazni, vse razložijo.

Naročim, naj vpraša, kdaj se jo sterilizira. Jaa, nee, sej ni treba, sej uni pa uni tudi nimajo steriliziranih, da se kao ne posega u ne vem kaj že!!!???!!!!

Jao, bohpomagej!
In je dobila pridigo materebožje o sterilizaciji, kastraciji, vzgoji itd.

Zdaj preverjam, če se drži navodil, ampak bi kar pop.......!!!
Pa kot da ni z mano rasla, kako ima lahko tako drugačen odnos?? Aja, pa žival nima duše.... nima ČESA??? In je spet fasala litanijo materebožje, pa ne moreš verjet Angry

Celo sem našla pasjo šolo za pritlikave pasme in jo bom jaz vpisala (in plačala). Jezna sem pa zato, ker bi za ta denar lahko enega od horjulčkov K/S, ne pa......ah, sej diham.

Aja, nora sem pa jaz, ker imam v majhnem fletu dva mačka in tri morske prašičke.
Nora sem bila že, ko sem Muckota domov prinesla, češ, kaj pa boš z njim?Huh
REs, kaj pa naredi človek z mačjim dojenčkom?!!!

In kot da to ni dovolj, sem leto dni kasneje še enega mačka domov privlekla!!!! A ti je treba???
Sama sreča, da meni od nekdaj DOL VISI, kaj si drugi mislijo. Wink

Resnično so si otroci iz istega gnezda popolnoma različni.

Tako, malo sem se morala spihati, je že bolje Smiley

Logiran
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #77 : četrtek, 10.05.2012 : 20:55:59 »

Mislim, da si potrebna telih dveh komadov:

http://www.youtube.com/watch?v=fORAPkfVV_A

in

http://www.youtube.com/watch?v=OK4fJhbRL1g

Drugega komentarja nimam, razen, da ti želim vso srečo pri prevzgoji sestre in vse dobru mali beli kepici!  Kiss  objem
Logiran
Mačja
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.086


WWW
« Odgovor #78 : četrtek, 10.05.2012 : 21:22:56 »

 
Ta drugi je super!
Logiran
sanco1a
živim tukaj
***
Sporočil: 6.031


« Odgovor #79 : četrtek, 10.05.2012 : 21:36:31 »

Samo pri nas je pa tako, da je čist huuudo zanimivo in vznemirljivo Cheesy Cheesy, če jaz kakšnega tujega psa mečkam, ker se mačka ne moreta odlepiti od mene, toliko imata dela z raziskovalnim vohanjem, kdo in kaj je zdaj to ... Vsak kvadratni cm kože posebej, ma dela za popi... Tako da ne se preveč umivat Tongue, ker nikoli ne veš, kje bo kdaj pristala mala. Ali pa njeni potomci.
Logiran
Mačja
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.086


WWW
« Odgovor #80 : četrtek, 10.05.2012 : 21:53:02 »

Buhmevarji.
Potem bom morala pa zavetišče odpret......
Logiran
sanco1a
živim tukaj
***
Sporočil: 6.031


« Odgovor #81 : četrtek, 10.05.2012 : 21:55:28 »

Zaradi enega psa in dveh mačkov pa res ne, ne bit nesramna, a veš sram ...
Razen če bi celo leglo obdržala.
Logiran
aleksandrak
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.893



WWW
« Odgovor #82 : četrtek, 10.05.2012 : 21:58:51 »

Sem ji rekla, vau, so se pa izprsili tvoji, takle kuža ni malo denarja....ja pravi, sej ni bil tooolk drag pomoje, sej je čistokrvna brez rodovnika  butnglavc
Pa ji razložim, da to ne obstaja, da potem pa ga ne bi smeli kot takega prodajati. Ma ja, pa sej je u redu. Seveda je u redu, zdaj je pikica že tvoja, nimaš več kaj.

In nadaljujeva z debato...kaj pa cepljena, razglistena, je bila?Huh Eeeeeee, khm,  eeeeee, ne še. NE ŠE?Huh? kako ne še?Huh??
Ja saj bom jaz to uredila, pravi. Super, kdaj pa?Huh Tri mesece je stara!!!!
Jo nagonim v knjižnico, vzame knjigo o psih in bere, bere.....no, vsaj brat zna!
Ok, pravi, a mi daš številko od veta?
Je še nimaš al kako?
Pa dam številko, pa celo pokličem, kako in kaj. Oni prijazni, vse razložijo.

Naročim, naj vpraša, kdaj se jo sterilizira. Jaa, nee, sej ni treba, sej uni pa uni tudi nimajo steriliziranih, da se kao ne posega u ne vem kaj že!!!???!!!!

Jao, bohpomagej!
In je dobila pridigo materebožje o sterilizaciji, kastraciji, vzgoji itd.

Zdaj preverjam, če se drži navodil, ampak bi kar pop.......!!!
Pa kot da ni z mano rasla, kako ima lahko tako drugačen odnos?? Aja, pa žival nima duše.... nima ČESA??? In je spet fasala litanijo materebožje, pa ne moreš verjet Angry

Hej, Mačja, RESPEKT! A nisi ti "mačja"? Se ti ne zdi, da imas malo prevec pojma o "nemačjih"? Ful vec pojma kot tvoja sestra, lastnica psa. Bravo, da si ji pridigo drzala! In da ji pomagas in si ji v podporo in da imas oko vrzeno na cukra belega.  Kiss


Celo sem našla pasjo šolo za pritlikave pasme in jo bom jaz vpisala (in plačala). Jezna sem pa zato, ker bi za ta denar lahko enega od horjulčkov K/S, ne pa......ah, sej diham.
A poznas trsico Xeno in njeno solo ali je sestra predalec? Saj o tem ti lahko druge kaj povedo, ki solo obiskujejo, ker sama nimam niti pojma, ali Xena abecedo in postevanko samo s cistokrvnimi azilasi drila...

Kar spihaj se tule, ni problema, za to smo pa tule. Pa se kak nasvet ti lahko damo, kako tako "zavetisce" za 6 mrcin odpres... Tongue
Logiran

Wer auch immer gesagt hat, dass man Glück nicht kaufen kann, hat die Hunde vergessen. (G. Hill)
Mačja
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.086


WWW
« Odgovor #83 : četrtek, 10.05.2012 : 22:00:06 »

 sram najbrž se pri tem ne bi zaustavila, zato bi morala zavetišče odpret....
(ne samo zaradi ene nesterilizirane psičke)
Logiran
Mačja
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.086


WWW
« Odgovor #84 : četrtek, 10.05.2012 : 22:03:51 »

Čau, botrica!

"A poznas trsico Xeno in njeno solo ali je sestra predalec? Saj o tem ti lahko druge kaj povedo, ki solo obiskujejo, ker sama nimam niti pojma, ali Xena abecedo in postevanko samo s cistokrvnimi azilasi drila..."

Ne, ne vem, kje je šola za azilaše, a je blizu Horjula?

Ah, ja, sej ni dosti razlike med enimi in drugimi, kar se zdravstvene nege tiče mislim.
Osnova je pa itak zdrava kmečka logika, al pa sem jaz spet z nekega drugega planeta...
Logiran
aleksandrak
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.893



WWW
« Odgovor #85 : četrtek, 10.05.2012 : 22:31:00 »

Ja, na zalost si zdravo kmečko logiko nekateri zelo prikrojijo - tako kot jim pase... jezen
Ampak tako kot pravis, zanimivo, da sta skupaj gor rasli, pa imata tako razlicne poglede... Poznamo (moj bratec je kar inteligenten, ampak je potreboval  Angry 10 let, da je skapiral, da ce psu jajca odrezes, njega (in psa in brata!!!) to nic ne boli...

Na strani ZH imas pod "Nasi prijatelji" tole solo, s katero sodelujejo
Kinološko društvo Krim - Pasja šola za azilaše http://www.kd-krim.si/new/?q=node/13

Na forumu pa je to solska tema http://www.mojpes.net/forum/index.php/topic,8088.3180.html

Na 213. strani imas celo filmcek (trsica Xena komentira, solarji so superca). Na zivalskih licitacijah je bil hud pretep za njen tecaj!  Grin
Logiran

Wer auch immer gesagt hat, dass man Glück nicht kaufen kann, hat die Hunde vergessen. (G. Hill)
Mačja
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.086


WWW
« Odgovor #86 : četrtek, 10.05.2012 : 23:25:08 »

Hvala za podatke!
 Grin
Logiran
aska2005
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.672


« Odgovor #87 : petek, 11.05.2012 : 08:45:23 »

Ne, ne vem, kje je šola za azilaše, a je blizu Horjula?
Je blizu Ljubljane (Sneberje).
Logiran
aleksandrak
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.893



WWW
« Odgovor #88 : petek, 11.05.2012 : 15:45:32 »

Hvala za podatke!
 Grin


Malenkost, se za botrico ja spodobi Wink
Logiran

Wer auch immer gesagt hat, dass man Glück nicht kaufen kann, hat die Hunde vergessen. (G. Hill)
Mačja
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.086


WWW
« Odgovor #89 : ponedeljek, 14.05.2012 : 22:13:29 »

Minil je mesec, kar je Nike z nami.
Lahko rečem še enkrat hvala za spodbudo, da sem se opogumila in hvala mami Smetki, da je lahko bila pri njej doma toliko časa  Kiss.

Nike nima posebnih težav z novim okoljem. Ni več tako plašna, zdaj že obvlada celo stanovanje. Zlezla je že tudi v mojo omaro, ampak samo dremat, nikakor ne razmetavat.
Mi že sledi iz prostora v prostor, danes je prvič čepela na pultu in nadzirala moje dajanje posode v stroj Smiley. Princeska tudi ne dela popolnoma nobene škode. Krempeljce brusi na drevesu ali na za to namenjeni preprogi, nikakor pa ne na robu kavča, kot to počno nekateri drugi naši člani  Angry

In...... spi pri meni!!!
Ko grem spat, je že tam, me čaka, ali pa pride, se zlekne na sredino postelje seveda in ostane tam do jutra! To je meni tako lepo, se zbudim in mam že nasmeh narisan Smiley.

Kadar se spravim na kavč, tudi pride, jeeej! Včeraj je prišel še Mucko, ki nas ima ves čas v bližini in na oku, se pusti crkljat in nosit, ampak v naročju pa on načeloma ne leži. Zato smo čist medeni, kadar nam tako čast izkaže. Frajer se je spravil k meni na trebuh, ker je bila Nike na nogah, kot bi hotel povedati, da hoče biti on bližje Grin
Mislim, da sem bila od vseh treh jaz najsrečnejša.  Cool
Logiran
Strani: 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 11 ... 134   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Nike je doma
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines