mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
torek, 04.06.2024 : 21:48:55

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Nike je doma
Strani: 1 ... 6 7 8 9 10 [11] 12 13 14 15 16 ... 134   Dol
Natisni
Avtor Tema: Nike je doma  (Prebrano 272213 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #150 : sobota, 09.06.2012 : 01:35:55 »

Mačja, "Kong" je taka gumijasta votla igrača, ki se fajn kotali, odbija od tal, pa še njeno notranjost se da napolnit z briketi ali priboljški, da se potem pes (ali maček) zabava, ko si želi tiste brikete spraviti ven Wink Na tejle sliki viši "konga" belo - turkizne barve, ki leži desno od Rokota in (takrat še) Malega Miška Smiley

Našega konga sem nafilala z briketi in na vrhu zamazala z malo skute, da se briketi niso prehitro stresli ven, potem sta se pa pasji in mačji mladinec grebla, kdo bo prvi polizal skuto Grin
Fotka je pa iz leta 2010, se mi zdi Wink
Logiran

Unikatne tablice in portretki
Mačja
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.086


WWW
« Odgovor #151 : sobota, 09.06.2012 : 12:28:23 »

MamaF, hvala za razlago, res nisem vedela.
Ampak ne ne, pri nas se s hrano ne bomo igrali. A-a.

Meni osebno je bližje to, kar pravi Kocka, da jih navadim, da me kdaj tudi ni doma in pač morajo počakat.
Saj nameravam it tudi na dopust, srečna jaz Smiley.
Sem že takrat na hribčku vprašala, če je to sprejemljivo, da za tisti teden nekdo drug, ki pozna živali, živi pri meni, da jih ne selim. Zaenkrat se mi tak način zdi še najboljši. Smiley
Logiran
Mačja
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.086


WWW
« Odgovor #152 : nedelja, 10.06.2012 : 11:34:09 »















Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #153 : nedelja, 10.06.2012 : 11:37:36 »

Mačja, ko lepiš slike na forum moraš pred vsakim linkom na sliko imeti tudi [img] , na koncu vrstice pa ne sme biti dvojni zaklepaj.

Logiran
Mačja
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.086


WWW
« Odgovor #154 : nedelja, 10.06.2012 : 11:41:03 »

Ja, pa če jih potem izbrišeš iz albuma na shrani.si, tudi izginejo.... sram
Logiran
Mačja
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.086


WWW
« Odgovor #155 : nedelja, 01.07.2012 : 23:46:33 »

Človek za en bogi teden zgine iz Lj, pa se tukaj take vse sorte dogajajo, da je huj ko Vojna in mir.
Še tle zvem, kdo je u fuzbalu zmagal, pa še osnovnih pravil igre ne poznam.

Mi smo izginili iz Lj in kosmati so dobili varuško. Preizkušeno, vajeno živali takih in onakih, dobila je celo pisna navodila in voala.
Pridem na morje in me pričakata dva krasna črna mačkona. Kar milo se mi je storilo  Cry. Potem se je pridružil še eden, ravno tako črn in smo imeli mačjo družbo. Mačkoni so prostoživeči, pod okriljem obalnega zavetišča, jih redno hranijo, so porihtani, lahko pa jim damo kak priboljšek (sem preverila). Najbolj veseli so bili vode, ker je bilo res vroče, luž pa tam ne poznajo...

Doma pa - drugi dan varuška prizna, da ni naspana. Aha, kaj pa je bilo? Ja nič, ampak a muco vsako noč tako rogovili in divja, kako pa vi spite?
Hja, mi ko bubice, ni nobenega norenja.  Shocked Shocked. Edino zaradi naših mačjih družinskih članov jaz še nisem ponoči vstala, zaradi vseh drugih sem že. Najbrž nas pogreša. Razložim, da od njega ne gre pričakovati mačjih reakcij, ampak bolj človeške, on pač tak je. Pa ne pusti se božat. Ne, gospod se nosijo po rokah, on se ne boža tako kot se boža mačke, njega dvigneš, nosiš in lupčkaš. Ok.

Naslednji dan - sta razbila teglc od orhideje. Ma ja, bomo dali drugega, pa bo. Sam da se nista porezala.
Nike se pa pusti božat, pa v naročje zleze, pove varuška. Aha, izdajalka mala  Kiss Kiss

Potem slišim, da Mucko tepe Nike. Naročim, naj mu pove, da mu bom ušesa na rep namontirala! Njej pa naj pove, da naj ga nazaj mahne, če že imamo zdaj tako doma, da se mlatimo.
Razložim, da je jezen, in na koga stresaš jezo? Na najbližjega, valda.
Potem Mucko zleze k pujskom in noče ven. Ja, ok, saj lahko, to je  zdaj očitno edino, kar mu je še ostalo.

A pa jim ne bo nič naredil? Ne, ne bo. Potem ugotovi varuška, da je šel spat  k njim in solato jest. No, eto.

Končno pridemo domov in se oba kar topita od sreče. Noben ne izigrava užaljenosti. Varuška po pol ure ne more verjet in pove, da je zdaj to čist drug maček! Nakar gre on lupčkat Nike in jo umivat in oh in sploh.

O kakem norenju ponoči ni bilo ne duha ne sluha. Ob polnoči sem šla preverit in je Mucko spal pri svoji najljubši mamici in jo kar držal s tačkami, čist meden.
Nike pa lubica moja, pančkala pri meni.

Kako bomo šli na glavni dopust, bom pa še razmislila. Undecided
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #156 : ponedeljek, 02.07.2012 : 08:40:14 »

 Grin Grin Grin hahaha, kako poznano!
Najboljša je pa bila ta s prašički in solato. Rahlo se sprašujem, če se ni naš Tačko dupliciral k vam! 
Nike pa.... srce mačje...  Evil Kiss Kiss
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #157 : ponedeljek, 02.07.2012 : 08:46:27 »

Ej, tele naše mačje tačke, kako oni znajo ljubezen ljubezen

Tudi pri vas so malo k telenovelam nagnjeni, a ne, Mačja Tongue Wink
Logiran

Unikatne tablice in portretki
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #158 : ponedeljek, 02.07.2012 : 11:23:57 »

Kako boste šli na ta glavni dopust? Pač, odpeljali se boste in visok račun za telefon boste imeli, zaradi vsakodnevnih poročil o mačkarijah, ki sta jih lumpa ušpičila.  Tongue
Logiran
Iska
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.129


WWW
« Odgovor #159 : ponedeljek, 02.07.2012 : 13:32:38 »

 Grin Grin Grin
Logiran
Mačja
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.086


WWW
« Odgovor #160 : torek, 03.07.2012 : 21:03:34 »

Kako boste šli na ta glavni dopust? Pač, odpeljali se boste in visok račun za telefon boste imeli, zaradi vsakodnevnih poročil o mačkarijah, ki sta jih lumpa ušpičila.  Tongue

hehe, tole mi lih ni v tolažbo, ampak do takrat je še dolgo in bom se kaj pametnega do takrat spomnila.

Nike je moj srček mačji. Včeraj sem jo poklicala in je prišla k meni na posteljo, se ustavi, me pogleda in pof! se vrže direkt na hrbet: čoooohi mee !
Pa sem čoh čoh čohala Smiley

Čedalje bolj se igra, nori z žogico, jo nosi in lovi naokrog. Najraje si jo nese na posteljo in nori z njo. Zdaj to počne samo zvečer, ker čez dan je zaradi velike toplotne obremenitve treba mirovati. Res, so rekli tako na radiu Smiley)

Danes je prišla k Mucotu, on jo poliže po glavi, nakar se ona usede, ga pogleda, tako kot bi hotela imet "staring contest", in on jo gleda par trenutkov, se zdrzne in se umakne. Men je bilo čist hecno, a pol je vseeno ona taglavna?
Logiran
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #161 : torek, 03.07.2012 : 21:31:39 »

Itak, da je ta glavna, saj je vendar Ženska!   Wink
Logiran
Mačja
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.086


WWW
« Odgovor #162 : sreda, 04.07.2012 : 10:50:58 »

Včeraj se je izkazala.
Mucko je bruhal in je stala zraven, ga nežno gledala in potem prišla k njemu in ga čisto nežno s smrčkom podrgnila, češ, saj bo  Kiss
Tako da je očitno tudi za Florence Nightingale že slišala. Sej pravim, Horjulci so pametni mački. Wink
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #163 : sreda, 04.07.2012 : 11:05:21 »

Včeraj se je izkazala.
Mucko je bruhal in je stala zraven, ga nežno gledala in potem prišla k njemu in ga čisto nežno s smrčkom podrgnila, češ, saj bo  Kiss
Tako da je očitno tudi za Florence Nightingale že slišala. Sej pravim, Horjulci so pametni mački. Wink
Bravo Nike! Srce zlato mačje!
Horjulci so pametni, se strinjam.  Cool Ampak meja med visoko inteligenco in norostjo pa ni čisto jasna...  Cheesy Tongue Evil Wink
Logiran
rava
živim tukaj
***
Sporočil: 3.641


WWW
« Odgovor #164 : sreda, 04.07.2012 : 11:22:21 »

horjulci pametni .... hm .... kokr da sem pri mojem angelčku nekaj spregledala    Wink
Logiran
Strani: 1 ... 6 7 8 9 10 [11] 12 13 14 15 16 ... 134   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Nike je doma
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines