mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sreda, 05.06.2024 : 08:39:41

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Nike je doma
Strani: 1 ... 10 11 12 13 14 [15] 16 17 18 19 20 ... 134   Dol
Natisni
Avtor Tema: Nike je doma  (Prebrano 272344 krat)
0 članov in 2 gostov pregleduje to temo.
Mačja
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.086


WWW
« Odgovor #210 : četrtek, 19.07.2012 : 21:10:05 »

Saj ne dam tabletke v konzervico. Tabletko in malo meska iz konzervice dam v dlan in jima dam pojest.  Ker vohata in gledata samo konzervico, pojesta z dlani in potem dobita konzervico v posodico.
Mucko tako ze ves cas dobiva tablete odkar je prevelik za pasto, za Nike je bilo zdaj prvic pri meni. Predtem jo je nazadnje dobila pri mami Smetki.

Jaaaa, srecna sem Smiley
Logiran
tamcek
rad pišem
****
Sporočil: 367


WWW
« Odgovor #211 : petek, 20.07.2012 : 06:50:11 »

Saj jaz tudi ne dam tabletke v konzervico. Iz roke vzameta komplet vse, na koncu pa tabletek ven pljuneta. jezen Pri nas imamo bolj sadistične metode Evil: eden drži, drugi pa gobček odpre, porine not tablet, gobček zapre in drži toliko časa zaprtega, da revše mora pogoltniti. Shocked Žal, ne gre drugače. Sad Pa, da me ne bi kdo inšpekciji al pa mami Smetki prijavil! Cheesy
Logiran
rava
živim tukaj
***
Sporočil: 3.641


WWW
« Odgovor #212 : petek, 20.07.2012 : 07:06:41 »

Pa, da me ne bi kdo inšpekciji al pa mami Smetki prijavil! Cheesy

pa da ne bi slučajno dvojne prijave delal  Undecided
Logiran
Mačja
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.086


WWW
« Odgovor #213 : sreda, 25.07.2012 : 22:20:33 »

Po treh mesecih in pol, kar je pri nas, se je Nike že precej udomačila. Zdaj se tudi ona že zlekne sredi kuhinje, čeprav ne za prav dolgo. Zelo rada spi na vrhu regala in ponoči seveda pri meni! Cheesy

Z Mucotom nista lih neka best frenda, nista pa tudi ne huda neprijatelja. Včasih mu daje buce, sploh takrat ko čakata, da napolnim njune skledice. Sicer ne vem, s čim si takrat ON zasluži buce, ampak ok, naj mu bo. Undecided

Občasno se sliši pihanje, njeno seveda, ker se še nista čisto zmenila glede dominance v bajti. Ona je starejša, zrelejša, on pa še malo najstniško nezrel. Je pa bil prvi v hiši in se mi zdi, da nima nekega teritorialnega nagona. To je tako »typical male«, važn da je on sit in zadovoljen, da se ga crklja in se igra z njim in je njegovo življenje idilično. Ko nas ima zadosti, zleze pod posteljo na star nahrbtnik, v katerem se baje odlično spi. Pri nas seveda nimamo mačjih postelj, neeee, nič kaj ne skrbimo za to, kam bodo utrujeni mucki šli počivat. Ko ze zleknejo sredi predsobe na tla, z glavo na kakem copatu ali čevlju, ja, sej se ti morajo prav zasmilit. Shocked

Nike je brihtna punca, to je dejstvo. Pusti mu, da jo umiva po glavi, kao ja, sej si ti glavni, ko pa jo hoče še s tačko potisniti nižje, uuuu, to pa ne, takrat pa ušesa nazaj, pihat in skratka kaj si pa misliš, mulc! Ko ona piha, se on usede in napol miži, kot bi mu veter pihal v fris!

Ker pa ga pihanje ni izučilo oziroma on očitno ne dojame, kaj mu hoče povedat, je zdaj ugotovila, da to milom ne gre in da bo šlo silom. Cool

Zadnjič sedita na postelji, spet on njo umiva, ona mu pusti, kao ja no sej si glavni, ko pa je hotel še podkrepit to s tačko, ajoj, se je dvignila in mu s tačko tak šamar opalila, da se je revež s postelje na tla zvrnil!

In pol se je zleknila k meni s tistim izrazom, češ a si ga vidla, a?? Evil


Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #214 : sreda, 25.07.2012 : 23:19:56 »

Za naše uboge mucke nikoli ne poskrbimo dovolj dobro...Mačja, to je dejstvo.  Tongue Evil Lips Sealed
Da ti ne zaslužiš buca, ko talaš hrano, to je tudi dejstvo... pri nas ga običajno zasluži šipa na oknu...  Shocked Roll Eyes Lips Sealed
V to, da Nike piha tudi ko ne piha, pa zelooo verjamem.  Grin Evil
Sej se bosta zmenila. Samo pri mačkah gre počasi. Vsaj pri naših.  Roll Eyes Pri nas imamo tri mačke in nikoli ne spijo skupaj....še. Ampak, čakamo na to že kakšno leto ali dve in še vedno upamo, da bo.... Wink
Logiran
rava
živim tukaj
***
Sporočil: 3.641


WWW
« Odgovor #215 : četrtek, 26.07.2012 : 00:14:04 »

tele vzgojne šamarčine so nekaj boljšega.
ati je zadnjič skoraj umrl od smeha, ko je pravil, kako sta se šla šolo Ma Čko in Gusarček.

Gusar teži, Ma Čko pa je resen gospod in nekaj časa samo grdo gleda.
potem pa prav počasi da mulcu dve okoli kepe s tisto debelo rokco (brez krempljev jasno).
Gusarček se pa po svoji stari špeckahlarski navadi takoj dreti začne, kot da bi ga Ma Čko dal iz kože.
tudi ko ga Ta Rči malo namlati, zažene neizmeren vik in krik.
čez pet minut jima pa itak spet teži  Grin
Sladkec moj lepi razvajeni  ljubezen ljubezen ljubezen
Logiran
Mačja
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.086


WWW
« Odgovor #216 : torek, 07.08.2012 : 20:08:46 »

Moja mačja srčka uživata.
Eden se raztegne sredi hodnika, druga sredi dnevne. Tako sem vesela, ker je tudi Nike že tako sproščena, da se zlekne sredi prostora in se ne odmakne več, če greš mimo nje.

Ko je najbolj vroče, se Mucko zlekne v umivalnik v kopalnici, Nike pa v (rdeč) škafek za perilo.
Zdaj smo sami, ker je omladina na morju in to mi Mucko večkrat na dan pove s svojim mrnjaaaaaaaaaaaaauuuuuuuuu. Ta maček je u iber sckrlan in pogreša  svojo "mamico", ona pa jadikuje na morju, kako pogreša svojega snuggly wuggly-ja  Grin
Imeli smo celo debato, da se na morje sploh ne gre!

Zjutraj me Nike zbudi, ker mi budilka zvoni in zvoni, preden jaz to slišim, potem pa seveda gremo vsi trije v kopalnico, čeprav imam samo jaz tam stranišče  Angry
Tam nekje ko pridem do make upa, se umivata, potem pa je že pihanje in kotaleča se kepa dveh mačjih norcev, za katerima ostane na tleh kup dlake. Ampak jaz zelo rada sesam  Wink

Najbolj vesela sta pozno popoldne, ko se vrnem, ker vesta, da bo padla konzervica, ker ob tej vročini pa res ne moreta jest samo briketov, boga mucka Roll Eyes
Včeraj sta dobila priboljšek, nekaj uf smrdečega po pšancu, ribah in siru in sta bila onadva čist navdušena  Cheesy, jaz pa sem bila vesela, da sta hitro pomljaskala, vrečka se pa dobro zapre  Evil
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #217 : sreda, 08.08.2012 : 01:06:16 »

Mačja Kiss Nike in Mucko imata najboljši možni dom pri vas ljubezen
Logiran

Unikatne tablice in portretki
SunnyDay
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.364


« Odgovor #218 : sreda, 08.08.2012 : 01:09:11 »

Kolk ste luštni Cheesy Tako fino si to opisala, da sem si predstavljala s fotkami, čeprav jih ni Tongue
Logiran
sanco1a
živim tukaj
***
Sporočil: 6.031


« Odgovor #219 : sreda, 08.08.2012 : 01:50:23 »

Zelo pametna mačka imaš, če sama vesta, da se poleti ne je samo briketov super super - najbrž skrivaj bereta o mojem Jacotu.
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #220 : sreda, 08.08.2012 : 08:17:28 »

A vi tudi vsi skupaj na wc.....  Grin Grin
Logiran
Mačja
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.086


WWW
« Odgovor #221 : sreda, 08.08.2012 : 19:26:40 »

http://shrani.si/f/3e/WJ/WWOYfN8/romanca.jpg[/img]]
romanca - Somrak


http://shrani.si/f/1a/iH/2e6Heblu/se-traja.jpg[/img]]
romanca - Somrak - nadaljevanje


http://shrani.si/f/i/jX/2kvSqiyo/sleepyheads.jpg[/img]]
a bi težila?


http://shrani.si/f/38/oQ/4V0UJY9v/poziram.jpg[/img]]
resno?


http://shrani.si/f/3I/Ch/4rauoYGI/nike-pozira.jpg[/img]]
opozarjam te...


http://shrani.si/f/1Q/UK/1fAUSVaC/mmmmm.jpg[/img]]
lej neki leta!


http://shrani.si/f/2C/61/3uQWjppH/kva-tezis.jpg[/img]]
Neehiii teežiiiit!!!
Logiran
rava
živim tukaj
***
Sporočil: 3.641


WWW
« Odgovor #222 : sreda, 08.08.2012 : 19:35:40 »

lubica hudobkana  Kiss
zelo mehka zgleda  ljubezen
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #223 : sreda, 08.08.2012 : 20:12:02 »

Joooj, tazadnja slikca  Evil Lepotička hudobkana, res ljubezen
Logiran

Unikatne tablice in portretki
Iska
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.129


WWW
« Odgovor #224 : sreda, 08.08.2012 : 20:24:52 »

Cukrčka Kiss ljubezen
Logiran
Strani: 1 ... 10 11 12 13 14 [15] 16 17 18 19 20 ... 134   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Nike je doma
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines