mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 23.05.2024 : 10:40:05

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Nike je doma
Strani: 1 ... 27 28 29 30 31 [32] 33 34 35 36 37 ... 134   Dol
Natisni
Avtor Tema: Nike je doma  (Prebrano 271790 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Skuiki
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.758


« Odgovor #465 : četrtek, 29.11.2012 : 23:57:40 »

Dol s pšenico, naj živijo dlake in seno  Cheesy bravo
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #466 : petek, 30.11.2012 : 00:07:36 »

Ej, superrrrrrrrrrrrrrrr Cheesy No, evo, tamala bo sicer za kak kebab pa kraševe napolitanke pa tist kar imajo devetarčki radi prikrajšana, ampak, kaj pa je to napram uživanciji s kosmatimi terapevti ljubezen

PS. Pa da takile Veliki Tamali nimajo stresov - ne ga sračkat, to lahko reče samo kdo, ki ni bil nikoli 14 let star ali pa nima najstnilov doma. Valjda so stresi, marička, kolk je sikirancije zaradi tega ker je una iz druge klopi unmu tablont rekla, da bi una tačrna rada z njim musko vrtela na plesu, una tardeča iz tretje klopi je pa s tačrno skregana in pada na bjondota. In potem ena tačtrta objavi na FB, a jo je bjondo ven povabu in je cel cirkus Tongue Mamo mi vse to doma (tudi enga bjondota Grin ) in vemo, kolk žičnosti in slabe volje in neapetita in glavobolov zna prinest tale smotana devetletka s sabo.
Da o karnaprejteženju v zvezi z NPZ-ji pa obnašanjem na valeti pa končnim izletom, ki ga itak ni in ga ne bo, ne govorim. Ej, ni lahko imet 14 let Wink
Pa tudi mama 14-letnika ni prav "u izi" bit, ampak mi čelični se ne damo, a ne, Mačja objem
Logiran

Unikatne tablice in portretki
Mačja
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.086


WWW
« Odgovor #467 : petek, 30.11.2012 : 00:17:48 »

Takile najstniki te strenirajo, živce dobiš iz titana  Evil, potrpljenje pa ima svetniške razsežnosti...
Prideš domov ob pol osmih zvečer, pa spotoma razložiš razliko med Zugang passivom in Vorgangpassivom - s tem da to piše črno na belem v slovnici, ugotoviš, da si ne znajo razložit zadev po zdravi kmečki logiki, obdelaš še to in potem ob zvokih AJAAAAAAAAAAA, ko dosežejo razsvetljenje, odmarširaš v kuhinjo.
Aja, mački pa so seveda ves čas zraven in pozorno poslušajo, čeprav se delajo, da spijo  Kiss
Logiran
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #468 : petek, 30.11.2012 : 00:21:20 »

   Moram prav dodat, da vse ve mačje se meni zdite hude face. Cool
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
Skuiki
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.758


« Odgovor #469 : petek, 30.11.2012 : 00:28:30 »

Ja, seveda da mački poslušajo, če jih pa skrbi, da boš čisto po svoje razložila, seveda narobe,
in še bolj zmedla omladince  Roll Eyes

Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #470 : petek, 30.11.2012 : 00:32:57 »

Mačja, po zgoraj prebranem ti zlahka zatrdim, da je bistveno bolj kamot vozit v nemško šolo psa kot pa najstnike  Grin Ne rabiš ne Zugang ne Vorgang, če je že Passiv, rečeš Fuss, pa mora it naprej - silom ili milom Tongue
Razsvetljenje pa dosežeš z Applaws posušenimi jetrci, pol greš pa spat

Brez psa in brez najstnikov je pa lajf itak že sam po sebi ena sama nirvana - kar Cats poglej, kako je modra, lepa in umirjena Kiss

Logiran

Unikatne tablice in portretki
Mačja
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.086


WWW
« Odgovor #471 : petek, 30.11.2012 : 10:15:05 »

A deeeej  Cheesy, veš da bi mi bilo pa kar preveč nirvansko brez njih..
Danes naprimer sem vstala "usred noči" ob 4-ih, ker je tamala imela odhod ob 5-ih na Dunaj.
Tako sem imela priložnost ugotovit, da Nike ne pozna na uro, ker je neumorno hodila za mano in razlagala, da je ona laaaaaaačnaaaa, deeej jeeeeeeeeest! Veliko je imela za povedat, lubica moja  Kiss.  Tigr se je pa vlekel za njo totalno komiran, ampak se je strinjal, da bi pasal kakšen night snack!!
Kje si pa vidla zajtrk ob pol petih zjutraj  Shocked Wink??
Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #472 : petek, 30.11.2012 : 11:51:55 »

Jaz sem tega vašega potresa zelo vesela Cheesy O nočnem razvedrilu sva ravno kakšen dan nazaj debatirali z luno7 in ugotovili, da tisti, ki nimajo mačk, sploh ne vedo, kaj vse zamujajo in kakšen dober žur zna bit ob ene treh - štirih po noči  Evil
Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #473 : petek, 30.11.2012 : 11:52:58 »

Aja, pa brez pšenice se da krasno živet, če pa rabiš recept za hiter in dober pirin kruh, povej!
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #474 : petek, 30.11.2012 : 12:13:25 »

Jaz sem tega vašega potresa zelo vesela Cheesy O nočnem razvedrilu sva ravno kakšen dan nazaj debatirali z luno7 in ugotovili, da tisti, ki nimajo mačk, sploh ne vedo, kaj vse zamujajo in kakšen dober žur zna bit ob ene treh - štirih po noči  Evil
hehe  Evil Evil Evil Aha, pa naše mačke takrat najbolj trdno spijo. Tako trdno, da jih tudi cvilkanje Boni ne zbudi... Zbudi pa mene, da naredim red, kje kdo spi...  Angry Mački vsako noč to pozabijo.  Roll Eyes Po mojem jih luna nosi - direkt v Bonikino kletko.  Evil Evil Evil
Logiran
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #475 : petek, 30.11.2012 : 13:10:26 »

Zelo sem vesela, da je ta mala ok!  Cheesy Katerakoli že pač je šla na Dunaj naj ful uživa in ga pozdravi v mojem imenu, mačke uboge, lačne, sestradane pa upam, da si nahranila. Bogdigavedi koliko časa že nista dobila žajtrka, da je bil tak koncert!  Angry
Logiran
uraa
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.874



« Odgovor #476 : petek, 30.11.2012 : 15:38:24 »

Aja, pa brez pšenice se da krasno živet, če pa rabiš recept za hiter in dober pirin kruh, povej!

Ne ravno krasno, da se pa.  Spoznaš, da je pirin kruh zakon, da so riževi rezance dobri, da so palačinke iz riževe moke še boljše kot navadne, da... Smiley
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #477 : petek, 30.11.2012 : 15:39:49 »

Hahah, tole je pa tipična razlika v komentarjih dveh generacij Grin
Logiran
Iska
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.129


WWW
« Odgovor #478 : petek, 30.11.2012 : 16:09:09 »

Super, da ni alergija na kosmatinčke!  Cheesy Zanimivi in okusni recepti za občutljive na gluten so tudi v novi knjigi Mateje Teje Dereani: Odkrivajmo stare modrosti.  Smiley
Za zajtrk je pa vedno pravi čas in tudi prostor se najde (pravi Panči) Wink
Logiran
Žužka
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.104


WWW
« Odgovor #479 : petek, 30.11.2012 : 18:19:43 »

Ne ravno krasno, da se pa.  Spoznaš, da je pirin kruh zakon, da so riževi rezance dobri, da so palačinke iz riževe moke še boljše kot navadne, da... Smiley
Mene bi verjetno pobralo. Grin Tongue
Logiran
Strani: 1 ... 27 28 29 30 31 [32] 33 34 35 36 37 ... 134   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Nike je doma
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines