mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
torek, 04.06.2024 : 21:03:19

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Nike je doma
Strani: 1 ... 59 60 61 62 63 [64] 65 66 67 68 69 ... 134   Dol
Natisni
Avtor Tema: Nike je doma  (Prebrano 272209 krat)
0 članov in 2 gostov pregleduje to temo.
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #945 : ponedeljek, 08.04.2013 : 14:46:32 »

Poznam to... Sad Cry Sad
Logiran
Mačja
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.086


WWW
« Odgovor #946 : četrtek, 11.04.2013 : 22:38:30 »

Danes sem na enem krneki roditeljskem sestanku (še vedno ne vem, kaj počnem na njih  Undecided) eni mami potožila, kako sem ves dan v letanju in nisem utegnila it k vetu po advantix za psa in profender za muca (ajde, da se ne mučimo enkrat s tabletami).
In dobim en tak  wtf pogled, kar malo pomilovalen ??!!!
Reče gospa:
"toje čist BREZVEZE.
Pes že sam preboli, če je sicer zdrav.
Toliko ene kemije jim dajemo popolnoma brez potrebe, potem so pa vsi čudni in bolni.
Jaz našega peljem k vetu le, če je kaj bolan, sicer mu ne dajem nikoli nobene stvari  Undecided. Ni nobene potrebe."

 butnglavc Še dobro, da se je sestanek začel in nisem niti mogla več pisnit: kaj pa klopi???  Undecided
Včasih je bolje držati jezik za zobmi, ampak strinjam se pa ne. Bom že dobila priliko, da jo prepričam.

(sej pol sem vidla ocene njenega in mojega pamža, pa sem dobila mal zadoščenja  Evil, ja grozna sem  Shocked, čist malomeščansko bruham)
Logiran
Mačja
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.086


WWW
« Odgovor #947 : četrtek, 11.04.2013 : 22:40:41 »

Kje spi Maxi?
Pri Nike.
Kje pa spi Nike?
Pri meeeniiiiiiiiiiii  Kiss Kiss Kiss
Tiger pa menja postelje. Itak. Cool
Logiran
sanco1a
živim tukaj
***
Sporočil: 6.031


« Odgovor #948 : četrtek, 11.04.2013 : 22:44:45 »

Najmanj, kar lahko gospa faše, je gnezdo bolh. Upam, da jih bo prebolela sama, brez kemije.
Logiran
sanco1a
živim tukaj
***
Sporočil: 6.031


« Odgovor #949 : četrtek, 11.04.2013 : 22:46:30 »

Aja, pa vse pasje ampule, ki imajo permetrin notri, so smrtno nevarne za mačke, pa saj verjetno veš.
Logiran
Mižonny
midi
**
Sporočil: 2.389



WWW
« Odgovor #950 : četrtek, 11.04.2013 : 22:49:42 »

Najmanj, kar lahko gospa faše, je gnezdo bolh. Upam, da jih bo prebolela sama, brez kemije.
bravo
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #951 : četrtek, 11.04.2013 : 22:50:08 »

Če nisi vedela, zdaj veš. Še dobro, da nisi prišla do Advantixa, daj raje Frontline Combo za tamalega.
Logiran

sanco1a
živim tukaj
***
Sporočil: 6.031


« Odgovor #952 : četrtek, 11.04.2013 : 22:55:32 »

Lahko daš, ampak jih ne puščaj same vsaj 8-ur, še najboljše je, če daš takrat, ko psa nekam odpelješ za cel dan. Toliko, da se dobro posuši. Pazi zlasti pri Advantixu in Expotu, mislim.
Jaz jima dam Advantix zjutraj, ju odpeljem v varstvo k mami in pozno popoldne pripeljem domov.
Logiran
bamfel
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.186


WWW
« Odgovor #953 : četrtek, 11.04.2013 : 23:08:57 »

Mačja, dobrodošla v klubu. Meni je ena mamica (ima enega otroka) rekla, da sem slaba mati, če se ukvarjam z živalimi, ker potem ne odkrivam otrokovih talentov. (Pa se mi zdi, da naš otroc talente zelo dobro odkrivajo.) Sem ji odgovorila, da je talentov v zvezi z živalim dovolj. Če samo te odkrijejo, so na zeleni veji.
Logiran
Mačja
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.086


WWW
« Odgovor #954 : četrtek, 11.04.2013 : 23:25:40 »

Ja, vedela za permetrin, hvala pa vseeno, da vam je mar  Kiss.
Bom dala Frontline Combo, pa se pač ne bova s tamalim ves dan potepala  Cool

Foresto ovratnica se tudi dobro sliši, ampak imamo enako težavo pri česanju z vozlanjem dlake.
Čeprav se mali pusti česat, on je res zlato malo.
Se mi zdi, da bi on vse prenesel, samo da se ga crklja in čoha  Kiss
Itak spi v naročju enako kot maček.


Bamfel - jaz sem bila deležna že marsikatere kritike, ker se morajo moji otroci sami učiti, sami za sabo pospravljati, sami popraviti slabo oceno, sami narediti seminarsko in to celo tako, da morajo najprej v knjižnico!!
Logiran
sanco1a
živim tukaj
***
Sporočil: 6.031


« Odgovor #955 : četrtek, 11.04.2013 : 23:38:35 »

Zelo priporočam Foresto, pač daješ vsake par dni dol, prečešeš in daš nazaj gor. Se nič ne uniči.
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #956 : petek, 12.04.2013 : 00:05:08 »

Mačja, pust tiste matere pa Tršice, brezveze. Jaz sem bila svoje čase tolk zagreta, da sem se še v Svet staršev uturila. Eh ... kakšna izguba časa. Mar bi že takrat imela enga KuŠka pa bi rajši v šolo za koŠke hodila, bi bil bistveno boljše naložen čas.

M, ker takrat bi bilo pa res boljše z otroki doma bit". A-haeni so enkrat neki žlahtniki rekli, da "je ful čudno, ker hodim v pasjo šolo ob nedeljah dopoldan
Logiran

Unikatne tablice in portretki
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #957 : petek, 12.04.2013 : 00:09:10 »

Mačja, pust tiste matere pa Tršice, brezveze. Jaz sem bila svoje čase tolk zagreta, da sem se še v Svet staršev uturila. Eh ... kakšna izguba časa. Mar bi že takrat imela enga KuŠka pa bi rajši v šolo za kuŠke hodila, bi bil bistveno boljše naložen čas.

Meni so enkrat neki žlahtniki rekli, da "je ful čudno, ker hodim v pasjo šolo ob nedeljah dopoldan, ker takrat bi bilo pa res boljše z otroki doma bit". A-ha. Ful bi profitirala ja, če bi po njihoven receptu z mulci do osmega razreda za mizo sedela, pa naloge vsak dan čekirala pa jim "pomagala" obnove pisat  butnglavc tako kot toliko "skrbnim mamic" počne.

Moja dva nista neka biserča, ma vsaj preživet znata tudi sama en teden, če naju odraslih ne bi bilo doma.

(un tazgornji post je pa neposrečen produkt prehitrega tipkanja pa klikanja na "pošlji" namesto "predogled" sram

Logiran

Unikatne tablice in portretki
uraa
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.874



« Odgovor #958 : petek, 12.04.2013 : 08:41:11 »

(un tazgornji post je pa neposrečen produkt prehitrega tipkanja pa klikanja na "pošlji" namesto "predogled" sram

Ja ja, produkt praznovanja je bil tole  plesalec  Tongue
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #959 : petek, 12.04.2013 : 14:12:32 »

Ja, to bo to Grin Se po praznovanju nekaj na tipkovnico glupo izgovarjam Grin
Logiran

Unikatne tablice in portretki
Strani: 1 ... 59 60 61 62 63 [64] 65 66 67 68 69 ... 134   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Nike je doma
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines