mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
torek, 23.04.2024 : 11:21:08

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  zdravje  |  Notranji organi  |  Tema: PROTEINI V URINU
Strani: 1 [2]  Vse   Dol
Natisni
Avtor Tema: PROTEINI V URINU  (Prebrano 11987 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
qwxy
novinec
*
Sporočil: 31


WWW
« Odgovor #15 : torek, 24.04.2012 : 18:14:19 »

Vsem trem lepa hvala za sodelovanje ... zelo sem hvaležna, da se tako potrudite objem

Nanook, lahko ti skeniram in pošljem izvide ..kam pa naj jih pošljem???

So mi na tej veterini povedali kako nevarne stranske učinke ima Meloxidyl Sad in sem prav jezna na veterino, kjer so ga operirali, saj so mi tele stvari lepo zamolčali Angry

Jaz sem se odločila, da gremo tudi na bolj "home made" proizvode, pa tudi če bo smrdelo in bo potrebno špricanje proti klopom vsakič znova. Pse ne mislim več izpostavlat agresivnim veterinarskim zdravilam.

Briketi ... zdaj sem preko spleta naročila neke take, ki so se mi zdeli še nabolj primerni ... 2 kg za probo. Imenujejo se Power of nature, imajo veliko beljakovin in veliko vsebnost mesa. **** Drigače pa jim vsak dan tudi kuham ... polovica obroka sestavljajo briketi, drugo polovico pa riž + zelenjava (brokoli, korenje, cvetača) + piščančje meso (bedra, drobovina).

Študiram celo, da bi letos veterinarjem dala tist k.... denar za cepljenje proti steklini, da mi dajo nalepkico ... ker baje na navodilih proizvajalca cepiva piše, da le to drži 2 ali 3 leta. Halo ... kera tržna niša na račun zdravja naših psov in na račun naših že tako opustošenih denarnic jezen jezen

Sunny day ... ti pa le svetuj konkretno, da vsaj pogledam kaj vse obstaja in sprobam Wink


Hvala vam še 1x Smiley
Logiran
Strani: 1 [2]  Vse   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  zdravje  |  Notranji organi  |  Tema: PROTEINI V URINU
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines