mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 19.04.2024 : 04:34:54

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  vzgoja  |  Socializacija in habitualizacija  |  Tema: prvi teden
Strani: [1]   Dol
Natisni
Avtor Tema: prvi teden  (Prebrano 4381 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
sarataste
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 74


WWW
« : torek, 29.05.2012 : 17:45:12 »

Lep pozdrav vsem!

Ta forum prebiram že dolgo, sem se pa danes tudi registrirala, da lahko tudi kaj vprašam Smiley Psa si želim že odkar pomnim, pa me je do sedaj vedno nekako bremzala velika odgovornost, ki jo to prinese. Z vsem racijem kar ga premorem, sem prišla do tega, da sem pripravljena. Že lep čas spremljam pse, ki iščejo dom po zavetiščih in v soboto grem k enemu na obisk Smiley. Ni čisto mladiček kot sem planirala, star je eno leto, mešanček, ostalih info pa o njem še nisem dobila. Čeprav po videzu obožujem velike pse, mi je moj racio dopovedal, da si tega ne morem privoščit, saj nisem mobilna, tako da lahko imam bolj mičkenega, ki ga brez problema popokam v taxi in do veterinarja, ko je treba, tudi za varstvo bo to lažje izvedljivo. V glavnem, moje glavno vprašanje je in tu vas prosim za pomoč, kako ga najbolje navadit, da je vse v redu, če grem iz stanovanja in da to pomeni, da pridem tudi nazaj. Prvi teden imam namen vzet dopust, da ne pride kar v novo okolje in je že takoj 8 ur sam, ne bi pa rada naredila več škode kot koristi in da se prvi teden navadi, da sem vseskozi z njim in potem en dan "izginem" v službo... Razmišljam tudi o kratkih načrtnih odhodih 1 teden, najprej za nekaj minut, pa pol urca, pa še malo več...? V glavnem za vse nasvete bom zelo hvaležna.

Lp

S
Logiran
sarataste
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 74


WWW
« Odgovor #1 : torek, 29.05.2012 : 18:14:51 »

sem šla na "mladičke" prebrat in našla že kar nekaj nasvetov Smiley. Kaj dodatnega še vedno dobrodošlo!
Logiran
Strani: [1]   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  vzgoja  |  Socializacija in habitualizacija  |  Tema: prvi teden
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines