mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 28.03.2024 : 10:45:17

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  šolanje  |  Tema: Razlika med šolanjem in društvi
Strani: [1]   Dol
Natisni
Avtor Tema: Razlika med šolanjem in društvi  (Prebrano 4663 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
bidi
novinec
*
Sporočil: 20


WWW
« : četrtek, 21.06.2012 : 09:59:38 »

Zanima me kakšna je razlika med včlanjenostjo v kinološko društvo, ki med drugim organizira razstave in šolanje ter direktnim šolanjem psa ob pasjem hotelu in zavetišču.

Oba imata lepo urejen zagrajen travnik za trening, tako da pri infrastrukturi ne vidim razlike.


Ne želim delati reklame, konkretno gre za dva "pasja centra" v okolici Hrušice/Jesenic med katerima se ne morem odločiti.  Wink


Želim si da bi moj netreniran kuža imel priložnost pogostejše igre/socializacije v varnem okolju in tudi osnovni trening poslušnosti za normalno ceno (saj vsi vemo kakšni so časi in kako je z denarjem).
Logiran
natis
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.518


« Odgovor #1 : četrtek, 21.06.2012 : 10:28:16 »

vprašala si približno takole:

kakšna je razlika med kavo v hotelski restavraciji s 7 zvezdicami in kavo v lokalu v BTC-ju ....
Logiran
Lanabela
živim tukaj
***
Sporočil: 4.474


« Odgovor #2 : četrtek, 21.06.2012 : 10:43:37 »

Preden se odločiš za to, kje boš šolal psa, je dobro da premisliš, kakšen cilj želiš doseči in na kakšen način dela (metodo) bi pri tem rad uporabil. Potem pa greš malo pogledat, kako pri katerem društvu delajo. Kolikor vem, si treninge oziroma tečaje (brez psa) lahko ogleda vsak, ki si to želi. Se malo pogovoriš s tečajniki, če je možno tudi z inštruktorji, potem se pa odločiš. Ker travnike imajo več ali manj vsi, razlika je v inštruktorjih.
In btw....kava v fency hotelu ni nujno boljša od kave v pajzelnu.
Logiran
Nanook
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.399


NS Lama Tari


WWW
« Odgovor #3 : četrtek, 21.06.2012 : 10:45:01 »

Obe drustvi obisces v casu tecajev in pogledas kako delajo, malo pocvekas in izberes tisti tecaj, ki se ti zdi bolj primeren oz. ki dela po tebi vsecni metodi.
Logiran

"The good thing about science is that it's true whether or not you believe in it." -Neil deGrasse Tyson
Strani: [1]   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  šolanje  |  Tema: Razlika med šolanjem in društvi
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines