mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
ponedeljek, 29.04.2024 : 05:43:13

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  člani med seboj  |  v spomin  |  Tema: Moj Sapucay
Strani: 1 2 3 4 5 [6] 7 8   Dol
Natisni
Avtor Tema: Moj Sapucay  (Prebrano 31594 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Desobediencia
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.488


« Odgovor #75 : četrtek, 16.08.2012 : 02:31:34 »

Spet je vecer in spet je hudo Sad

Ljubim to malo misko







Meni kaze da je velikost slike ok, tukaj pa tako velika izpade.
Moksa, se opravicujem ce sem bila ostra v prejsnjem postu. Je obcutljiva tema.
Logiran
moksa
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.901


« Odgovor #76 : četrtek, 16.08.2012 : 05:27:02 »

Nisi bila ostra. Se samo razhajava v določenih pogledih. Drži se. Sapu Kiss
Logiran
Laeja
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 186


« Odgovor #77 : četrtek, 16.08.2012 : 08:02:58 »

Pernato bitjece  Kiss
Upam da boš znala usmeriti žalost v nekaj kar ti bo pomagalo ...  Sad
Logiran
fortuna
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.578


Obožujem vse kar je kosmato in na stirih tackah.


« Odgovor #78 : sobota, 18.08.2012 : 18:41:32 »

Pernato bitjece  Kiss
Upam da boš znala usmeriti žalost v nekaj kar ti bo pomagalo ...  Sad

V to sploh ne dvomim....

Maja, mislim na vas.... Kiss
Logiran

Ce dolgo zivijo skupaj, se zivali vzljubijo, ljudje zasovrazijo.
Rossy
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.658



« Odgovor #79 : četrtek, 23.08.2012 : 18:57:30 »

Hudo mi je za njim pa sem ga poznala samo preko tega foruma in se mi samo dozdeva kako je sele tebi, ki si z njim zivela.

In ja, Sapucay je bil res nekaj posebnega in neponovljivega. Moral bi umreti se preden je zacel ziveti, a je imel pred tem ocitno se eno nalogo... spoznati tebe in ti dati nekaj cesar ti ni mogel dati nihce drug. Svojo nalogo je izpolnil vec kot odlicno.
Maja, ko bo bolecina postala znosna, nehaj sovraziti in zalovati, vse to pa nadomesti s hvaleznostjo, da ti je zivljenje namenilo spoznati ljubezen prav posebne vrste. Ne zavrzi vsega lepega kar te je naucil pernati angel. Njegovo zivljenje je res bilo kratko, vendar neprecenljivo in verjemi, da je neprestano ob tebi in ti skusa dopovedati, da ne bodi zalostna, ker je tako moralo biti.

Andreja, zelo lepo napisano  Cry

Deso, drži se   Kiss
Logiran
Desobediencia
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.488


« Odgovor #80 : petek, 21.09.2012 : 17:24:59 »

Ze stirje meseci so minili



Afna moja najlepsa Kiss Tako zelo ga pogresam.
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #81 : petek, 21.09.2012 : 19:05:39 »

Sapu Kiss Kiss

Tudi tule pogrešamo tvoje zgodbe Cry
Logiran

Unikatne tablice in portretki
SunnyDay
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.364


« Odgovor #82 : petek, 21.09.2012 : 21:18:13 »

... ko ni kaj dodati sram
Logiran
Lynn
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.504


« Odgovor #83 : sobota, 22.09.2012 : 00:30:48 »

Sapucayu gor na mavrico poljubčke tudi od mene... Kiss Kiss Kiss Cry
Logiran
Desobediencia
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.488


« Odgovor #84 : petek, 30.11.2012 : 00:42:54 »

Zadnjic se je pa res pojavil v sanjah. Nevem ce to kaj pomeni, ali je zato ker me zadnje case obdajajo papige. Namrec tukaj ima skoraj vsaka hisa po papigo ali dve, nabasane v majhnih kletkah, so pa celo tako skrbni da jih cez dan malo obesijo ven na teraso. V vseh primerih gre za crni trg s papigami in njihovo zivljenje je vredno en drobiz. Trije sosedje od tasce imajo manjse papige ki imajo malo podoben glas Sapucayu, tako da nekaj verjetno izhaja iz tega.

Sanjala sem ga sicer ze veckrat vendar nikoli ni bil direktno on oziroma je imel vse njegove lastnosti, slo pa je za drugacno vrsto papige. Tokrat pa je bil prav on, samo malo se je spremenil v casu njegove odsotnosti.

Bilo pa je tako. Stopila sem ven iz hise in iz nizjega drevesa zaslisala "Sapu, Sapu"..cisto po njegovo. Ko sem se priblizala drevesu je takoj splezal name, v bistvu me je klical, da bi ga opazila. Nosil se je na mojem tilniku. Sem pa ves cas nekako vedela da je to da je z menoj neverjetno in da ga lahko ze v naslednjem trenutku ne bo vec, torej moramo cimbolje skupaj izkoristiti cas. In vsakic ko ga nekako nisem cutila na tilniku sem pomislila ce je se na meni, takrat me je stisnil s prstki, da bi ga zacutila. In filing je bil ful dober, samo strah je bil prisoten..kaj ce bo potem spet sel oz. sem bila skoraj prepricana da bo. Ko sem ga prinesla mozu je jokal od veselja.
Edino pri hranjenju je bil drugacen, jedel je z obupano ihto, kot da je bil sestradan (hlapsal je kot zelva) in ce sem se ga dotikala med hranjenjem je nezadovoljno mrmral, kot da bi se bal da bo ostal brez hrane.
Potem pa mi je nekako v roke prisla njegova slika, na kateri ni bil v najboljsem stanju in cepel je na nekaksni rastlini na enem zaprtem vrtu. Ispadlo je kot da v resnici sploh ni umrl, ampak je bil nekje drugje (ukraden?). Takrat sem se spravila raziskovat, kje je to bilo in kdo ga je imel. Kako so se koncale sanje nevem, verjetno sem se zbudila. Je bil pa krasen obcutek, samo naslednji dan sem se pocutila cudno in zamorjeno.
Minilo je ze vec kot pol leta!

V bistvu hocem verjeti da mi je na ta nacin pokazal da je prisoten, res je bil lep filing. Na ta nacin je lazje.
Vplivale so pa na sanje sigurno tudi vse te papige ki me obdajajo. Njegova baby slika je tudi na Kosovirjevem koledarju Grin Kiss

Pogresam ga. Moz razmislja, da bi ponovno imela papigo. Jaz nocem, mislim prav nocem.
Logiran
Desobediencia
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.488


« Odgovor #85 : petek, 30.11.2012 : 00:51:23 »

Ko se je ucil leteti Smiley

https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/180164_10150106975876940_4602151_n.jpg

Papati

https://fbcdn-sphotos-c-a.akamaihd.net/hphotos-ak-snc6/199006_10150121843836940_7447900_n.jpg

Igra

https://fbcdn-sphotos-a-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/262975_10150289184341940_6115324_n.jpg

Moja ljubezen.
Logiran
Lynn
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.504


« Odgovor #86 : petek, 30.11.2012 : 01:54:22 »

Joj, je bil srčkan...  Kiss Kiss Kiss
verjamem da mu je lepo na drugi strani mavrice... Kiss
Logiran
SunnyDay
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.364


« Odgovor #87 : petek, 30.11.2012 : 08:30:22 »

V bistvu hocem verjeti da mi je na ta nacin pokazal da je prisoten, res je bil lep filing. Na ta nacin je lazje.

Ja ... naj te to drži pokonci. Kiss
Logiran
Laeja
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 186


« Odgovor #88 : petek, 30.11.2012 : 08:47:04 »

Pusti času čas ... Sapu bo vedno s tabo, ampak enkrat boš lahko ponovno odprla srce in si dovolila, da boš imela na tak način rada tudi drugo živalco ... morda ne bo papiga. Smiley 
Logiran
Iska
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.129


WWW
« Odgovor #89 : petek, 30.11.2012 : 15:38:51 »

Res je bil poseben in tudi jaz verjamem, da ti sporoča, da je ob tebi Smiley
Logiran
Strani: 1 2 3 4 5 [6] 7 8   Gor
Natisni
mojpes.net  |  člani med seboj  |  v spomin  |  Tema: Moj Sapucay
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines