mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
torek, 23.04.2024 : 10:12:55

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  srečne PASJE zgodbe  |  Tema: Eli
Strani: 1 2 [3] 4   Dol
Natisni
Avtor Tema: Eli  (Prebrano 18718 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #30 : torek, 13.11.2012 : 19:23:33 »

Seveda je možno.  Poskusi s kakšnimi drugimi tabletami, saj jih je več vrst. Pri nas ena nikakor ne prenese Pratela, Zantel je pa recimo čisto O.K.
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
Fairyland
novinec
*
Sporočil: 20


WWW
« Odgovor #31 : torek, 13.11.2012 : 19:40:52 »

Prejšnjič sem ji dala tablet, ki sem ga dobila zraven (se ne spomnim imena), sedaj pa sem ji dala Dehinel Plus, ki ga je dobila, ko sem jo peljala na cepljenje proti steklini.
Torej dva različna tableta (pa da ne bo pomote, dala sem ji toliko kot so rekli) in po obeh je bruhala.

Logiran
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #32 : torek, 13.11.2012 : 19:51:46 »

Hmm....čisto laično lahko sicer svetujem, da poskusiš naslednjič spet z drugo tableto. Ampak veterinarja pa vseeno vprašaj, v čem bi lahko bil problem.
Ali bruha tudi po drugih tabletah (če ste se že kdaj kaj zdravili) ali samo po teh, to je tudi mogoče za raziskat.
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
Fairyland
novinec
*
Sporočil: 20


WWW
« Odgovor #33 : torek, 13.11.2012 : 19:55:09 »

Bom v petek povprašala. Hvala :-)
Logiran
Royalty
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.006


« Odgovor #34 : torek, 13.11.2012 : 23:04:34 »

Če misliš z prvič tisto tableto, ki sem ti jo dala jaz, je bil to Pratel. Mogoče enostavno ne prenaša dobro tablet in je treba poskusit s pasto. Bodo tako pri veterinarju vedeli povedat katero. Pri meni ni bila nič razgliščena (da bi vedela, da so tablete problem) ker je bila ravno preden je prišla k meni in ker glist ni bilo videt v drekcih, nisem nič ponavljala, ker bi itak dobila čez en mesec ko je bilo treba ponoviti cepljenje.

Je pa problem, če je tableto zbruhala, da ni bilo nobenega učinka od nje in ni fajn cepit psa, če ni bil (dobro) razglisten, ker cepivo ne prime. Je treba v takem primeru razglistitev ponoviti. No, sej bodo na veterini tudi glede tega povedali Wink. Ker pa spet ni fajn psu dat preveč, če nisi ziher koliko od prvič je prijelo (ker je odvisno ali izbruha takoj ali šele čez toliko in toliko ur)...

Drugače ste ok Smiley? Še joka, ko je sama?
Logiran
Fairyland
novinec
*
Sporočil: 20


WWW
« Odgovor #35 : sreda, 14.11.2012 : 20:59:51 »

Sem bila danes z Eli pri veterinarju - kupila pasto - poročam ko ji jo bom dala  Smiley   Upam, da bo bolje prenašala.

Joj, je tko kjutkana in nagajiva. Še vedno malo protestira v boksu, a je veliko bolje. Zjutraj že ve, da bo šla v boks, k se mi začnemo napravljati, pa kar hiti proti postelji, da bi šla še malo pod kovter spat  Wink Ko pridemo pa domov je pa tako veselje, da je joj.

Je bilo pa zanimivo k sm en dan neke čudne zvoke spuščala in ji ni bilo všeč je takoj šla v boks in tam čakala  in me čukasto gledala, če se mi trga     

S tamalim se ful štekata in se mu kr prepusti, ko jo on k sebi stisne in hoče, da je pri njemu - prav nič ne protestira.

Pa zelo rada je v naši bližini, še najbolje tako, da se malo stiska  Wink

Logiran
Royalty
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.006


« Odgovor #36 : sreda, 14.11.2012 : 21:33:52 »

Super, je bilo tole pravo veselje prebrat Kiss. Otroke sta pa res oboževala oba tamaladva in sem prav vesela, da sta dobila vsak svojega v novih familijah Smiley.
Logiran
Fairyland
novinec
*
Sporočil: 20


WWW
« Odgovor #37 : ponedeljek, 19.11.2012 : 22:45:33 »


No, kot sem napisala sporočam, da je pasto bolje prenesla in jo je prav z užitkom popapcala.
Danes je bila še enkrat cepljena, sedaj pa upajmo, da bo eno leto mir pred pikanjem  Smiley

Zrasla je tudi kar - je pa res naš mali sonček  Smiley skoz je okrog nas, najraje pa nas zasleduje na wc - hihihi
Je pa zanimivo, da postane kar živčna, če kdo kašlja, kot da bi jo bilo strah  Sad
Logiran
Royalty
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.006


« Odgovor #38 : torek, 20.11.2012 : 11:49:24 »

Lubica ljubezen.

Tole s kašljanjem je pa res čudno, ampak sej se bo navadila tudi na ta čuden zvok Wink. Lahko ga vadite tako, da namerno zakašljaš in jo zraven nagradiš s priboljškom, da bo povezala, da je kašljanje v bistvu nekaj pozitivnega...
Logiran
SunnyDay
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.364


« Odgovor #39 : torek, 20.11.2012 : 11:57:47 »

Ekm, naša tamala cigančica se pa prdenja boji ... ker včasih spominja na grmenje. predaja
Logiran
Royalty
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.006


« Odgovor #40 : torek, 20.11.2012 : 12:03:14 »

Hihi, namerno prdenje bi bilo pa težje izvajat Grin.
Logiran
Fairyland
novinec
*
Sporočil: 20


WWW
« Odgovor #41 : četrtek, 27.12.2012 : 15:20:04 »


Pa se spet malo javljamo  Smiley

Najprej fotke - zimske radosti

Tukajle je z našim tamalim  Smiley Ampak fora je bila v tem, da nismo ne enega ne drugega mogli spraviti domov.  trmoglavka



Potem sta pa še s sosedovim kužkom ful norela  Smiley





Pa še dve fotki kako lepo sedi in kako prosi - ja, priboljški so pač tak fajn, da se tudi to naredi, če jih potem dobi  bravo bravo bravo





Meni je bilo tako fino, ko sem videla, da sosedov kuža to naredi - je bilo tko kjut, a zdej k naša to naredi je pa še bolj kjut  Smiley


Royalty, danes smo se prišli pokazati, pa te žal ni bilo  Sad Pa drugič  Wink


Bodite lepo in vse dobro v letu 2013!

Logiran
Royalty
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.006


« Odgovor #42 : četrtek, 27.12.2012 : 22:31:34 »

Joj, kako ste lušni Kiss.

Ja, žal sem obležala doma z gnojno angino in tudi pozabila javit, da me ne bo v štacuni Undecided.

Saj bo še kaka priložnost, da se vidimo Wink. Se pa tudi na fotkah vidi, da je že malo zrastla Cheesy.

Lepe želje za 2013 tudi vam objem.
Logiran
Fairyland
novinec
*
Sporočil: 20


WWW
« Odgovor #43 : četrtek, 27.12.2012 : 22:49:01 »


Ja, je povedala, da si dobila vročino. A kar gnojno angino - boga.
Čim prej se pozdravi  objem

Je pa Eli prešnofala celo trgovino  Smiley pa z nami je tudi odšlo nekaj priboljškov, da bo učenje lažje  Wink

Logiran
Mižonny
midi
**
Sporočil: 2.389



WWW
« Odgovor #44 : četrtek, 27.12.2012 : 22:52:50 »

Vedno večja srčica postaja tale Eli  Kiss
Logiran
Strani: 1 2 [3] 4   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  srečne PASJE zgodbe  |  Tema: Eli
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines