mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 28.03.2024 : 11:23:54

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  zdravje  |  Zajedalci, paraziti, nalezljive bolezni  |  Tema: toksoplazmoza pri psu
Strani: 1 [2]  Vse   Dol
Natisni
Avtor Tema: toksoplazmoza pri psu  (Prebrano 14082 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
takoda
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.324


« Odgovor #15 : petek, 02.11.2012 : 09:49:20 »

Poglej lumpi, namesto da tule zgubljaš čas s pisanjem, pokliči na VF Lj, vprašaj kateri nevrolog je trenutno na razpolago in se naroči, urgentno! Nihče te ne napada, ampak na tem forumu smo večina taki, ki odreagiramo takoj ko je z našimi ljubljenčki kaj narobe. In ja, zapeljat se z enega konca naše male državice na drugega ni problem. Zato telefon v roke in pot pod noge, pa poročaj kako ste  Wink.
Logiran
Lanabela
živim tukaj
***
Sporočil: 4.474


« Odgovor #16 : petek, 02.11.2012 : 10:34:09 »

Meni tle simptomi ZELO niso všeč. Se bojim, da med prazniki nihče ne bo delal kakšnih posebnih preiskav, osnovno veterinarsko oskrbo pa pes ima.
Logiran
takoda
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.324


« Odgovor #17 : petek, 02.11.2012 : 11:06:49 »

Danes je običajen delavnik, jutri do 13h tudi.
Logiran
Lanabela
živim tukaj
***
Sporočil: 4.474


« Odgovor #18 : petek, 02.11.2012 : 11:11:20 »

Vprašanje. Se je treba zmeniti po telefonu. Meni (pred časom sicer) na normalen delovni dan med 2.majem in soboto na VF niso hoteli narediti UZ preiskave, ker jo niso smatrali za nujno (čeprav se je izkazalo, da je bila). Ob sobotah dopoldne tudi ne delaji glih čisto vsega.
Logiran
natis
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.518


« Odgovor #19 : petek, 02.11.2012 : 11:17:53 »

Lanabela to ni od včeraj in tudi od danes ne. ponedeljek in torek (da ne govorim o celem prejšnjem tednu) sta bila navadna delovna dneva ....

pri takih stvareh je treba dvignit rit in nekaj narest, ne pa stokat po forumih ... sorry
Logiran
lumpi13
novinec
*
Sporočil: 33


WWW
« Odgovor #20 : petek, 02.11.2012 : 11:21:12 »

Natis,kot sem napisala,to JE od včeraj...nauči se brati!!!
Pri veterinarju sva bila v ponedeljek;torej?Huh
Sem klicala na VF,pa nevrologa do ponedeljka ni,lahko pa ga pripeljem,da ga pregledajo,če je slučajno kaj urgentnega.
Logiran
natis
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.518


« Odgovor #21 : petek, 02.11.2012 : 11:23:42 »

za nevrologa sprašuješ 14 dni!!!!! in ga ČAKAŠ, DA PRIDE K VAM!!!!

prekleto dobro znam brat. samo ti si še vedno doma, kot vidim.....  saj ne morem verjet.
Logiran
lumpi13
novinec
*
Sporočil: 33


WWW
« Odgovor #22 : petek, 02.11.2012 : 11:28:20 »

Ja,res ne znaš brat in to ti lahko povem še 100x,ker vsak,ki je temo prebral,je videl,da sprašujem za nevrologa zaradi epilepsije in ne teh simpotov..in kaj po tvoje naj...uletim s pištolo na VF in zahtevam nevrologa??!!toliko pametuješ,da pa bi pri vsej tem povedala ali svetovala kaj pametnega in uporabnega,tega pa od tebe res ne gre pričakovati..
Logiran
takoda
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.324


« Odgovor #23 : petek, 02.11.2012 : 11:34:23 »

Kako je pa s psom, se sedaj odziva?
Logiran
čarka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.288


WWW
« Odgovor #24 : petek, 02.11.2012 : 11:47:01 »

Težave pri njem se stopnjujejo in to bi bila zame urgentna zadeva. Sama bi se vsekakor še danes odpeljala v LJ.
Če nič drugega, bodo psa s takimi simptomi hospitalizirali in ga spremljali, vsekakor pa bo zanj poskrbljeno bolje
kot če je v domači, laični, oskrbi.
Logiran
natis
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.518


« Odgovor #25 : petek, 02.11.2012 : 11:49:13 »

Ja,res ne znaš brat in to ti lahko povem še 100x,ker vsak,ki je temo prebral,je videl,da sprašujem za nevrologa zaradi epilepsije in ne teh simpotov..in kaj po tvoje naj...uletim s pištolo na VF in zahtevam nevrologa??!!toliko pametuješ,da pa bi pri vsej tem povedala ali svetovala kaj pametnega in uporabnega,tega pa od tebe res ne gre pričakovati..


lej 17.10. si začela spraševat za nevrologa in da ne veste kaj psu je. pri težavah, ki jih navajaš se gre k nevrologu  TAKOJ.

in ja znam brat ... namesto, da se prepiraš z menoj daj za boga svetega nekaj naredi. in JA, jaz bi bila ŽE na VF od zjutraj in se ne bi dala odgnat. pravzaprav, jaz bi bila pri nevrologu že 14 dni nazaj.

kaj naj ti drugega uporabnega svetujem kot TAKOJ K VETU (in to pišem ves čas). pa ja ne misliš, da ti bom pri takih težavah, kot jih pes ima svetovala, da ga maži s kakšno žaubo ali ti dajala kakršnihkoli nasvete NA FORUMU???

Logiran
maja01
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.095


« Odgovor #26 : petek, 02.11.2012 : 12:19:09 »

Ce na VF ni nikogar uporabnega, ti predlagam Viceta Zaninovica iz PrveK.

Kakorkoli ... pes v takem stanju potrebuje veterinarja. Ni ok.
Logiran
Lanabela
živim tukaj
***
Sporočil: 4.474


« Odgovor #27 : petek, 02.11.2012 : 13:04:25 »

Se strinjam - tudi mi smo šli tja, ko so nas na kliniki med podaljšanimi prazniki na kratko odpravili. Samo tja je treba prej poklicat in se zmenit, ker se sicer tako načakaš da res ni.

Logiran
SnowRun99
novinec
*
Sporočil: 9


WWW
« Odgovor #28 : ponedeljek, 05.11.2012 : 11:09:04 »

Full dobra debata. Tako za opozorilo kot tudi vaša izkušnja in v poduk.
Super, da ste objavili zgodbo in nam drugim pomagali.

Upam, da vam bodo v naslendjih dneh okoliščine šle na roko.
Logiran
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #29 : ponedeljek, 05.11.2012 : 11:28:02 »

Kako ste kaj?
Logiran
Strani: 1 [2]  Vse   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  zdravje  |  Zajedalci, paraziti, nalezljive bolezni  |  Tema: toksoplazmoza pri psu
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines