mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 29.03.2024 : 07:23:25

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  srečne PASJE zgodbe  |  Tema: Zgodba o Vii
Strani: 1 [2] 3 4 5 6 7 ... 62   Dol
Natisni
Avtor Tema: Zgodba o Vii  (Prebrano 149585 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
aska2005
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.672


« Odgovor #15 : torek, 23.10.2012 : 06:23:22 »

Res krasna predstavitev Cheesy Prava lepotička je ljubezen. Bom z veseljem spremljala vajino temo Smiley
Logiran
Yo
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.836


« Odgovor #16 : torek, 23.10.2012 : 09:59:36 »

Tudi jaz  Smiley
Lušna pupa  Kiss
Logiran
riry
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.052


« Odgovor #17 : torek, 23.10.2012 : 09:59:42 »

Žaba lepa Kiss Pa ušesa Cheesy
Logiran
viamia
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 479


« Odgovor #18 : torek, 23.10.2012 : 11:28:56 »

O, tem, kako ste se počutili brez nje, niti pomisliti ne upam.  Lips Sealed Mene bi bilo na smrt groza.

Ja bilo je res grozno, ko veš da je pes nekje v Lj, pa ves tisti promet. Pa se mi zdi, da dokler sem še nekaj delala, mislim, da sem jo iskala, lepila plakate, itd je še kar šlo, potem ko pa prideš domov, pa grozza. Kako je stanovanje kar naenkrat prazno, brez življenja. Jaz imam še vedno vsako noč nočne more, da jo iščem.  Sad
Potem pa še vsi ljudje, ki te že kar čudno gledajo, sicer reče nihče nič ampak si mislijo, češ zakaj pa jemlješ dopust, da iščeš psa? Nekaterim ljudem je težko razumeti, da ti lahko pes toliko pomeni.

Samo, da je je srečno končalo. Ima pa novo fobijo odkar se je vrnila, in sicer se na smrt boji mačk. Verjetno se je s kakšnim potepuškim mačkom borila za hrano, ker je imela tudi malo popraskan gobček. Sej ne vem a bi se smejala ali kaj, ampak verjemite da je kar malo smešno videti kakšno paniko zažene pes, ko zagleda mačka. Včeraj se mi je na sprehodu vrgla pod noge in začela cviliti in bevskati, izgledalo je kot bi jo napadel ne vam kakšen pes, je bil pa samo en muc, pa še ta za ograjo. Sem samo rekla, da ne sme in sva šle naprej.
Logiran
SunnyDay
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.364


« Odgovor #19 : torek, 23.10.2012 : 11:53:22 »

Negotovost ubija, definitivno Lips Sealed sram.
Via, lepo te je bilo "spoznati", upam, da kdaj tudi v živo! Kiss Pazi nase Wink!
Logiran
Yo
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.836


« Odgovor #20 : torek, 23.10.2012 : 11:55:08 »

O, ja, jih je verjetno res skasirala od kakšne prostoživečke. Moja jih je tudi, ker je mačka branila mladiča (pa niti pogledala ni tja, pač pa se je mačka zakadila vanjo) in čeprav imamo mačke doma, se od takrat naprej mačkam zunaj na daleč izogne in histerira zraven...
Logiran
Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« Odgovor #21 : torek, 23.10.2012 : 12:52:35 »

Za družbo lahko kakšno soboto pridete tudi "moje" azilaše pogledat - na koncu je vedno malo igranja in prostega druženja, pod nadzorom seveda.

k
Logiran
viamia
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 479


« Odgovor #22 : ponedeljek, 29.10.2012 : 12:46:54 »

Mi pa danes praznujemo in sicer je danes 6 mesecev, ko je Via prišla v svoj nov dom veselje veselje veselje

Kako je hitro minilo, zdi se mi kot da bi bilo včeraj. Sicer se verjetno moji sosedje ne bi strinjali Wink. Zdaj ko je mraz moram zapirati balkon, kar pomeni, da se gospodična me more sončiti in ima spet napade tesnobnosti. Tako, da dnevna soba in sosedje že trpijo posledice. Včasih imam občutek, da nekateri res nimajo drugega dela, kot da hodijo mimo mojih vrat in prisluškujejo, če pes laja Angry. So mi v petek popoldan ko sem prišla domov vsi lepo pojasnili, da je pes lajal.
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #23 : ponedeljek, 29.10.2012 : 14:09:49 »

Na tem forumu lahko najdete kar nekaj debat na to temo in se malo podučite o prijaznih " prijemih" do takšnih dogodkov. Malo je za pobrskat... Drugače pa se bo tudi Via unesla, počasi, pa zagotovo. Kiss
Pridite pogledat k nam v šolo kakšno soboto in zagotovo se bo našel kakšen nasvet ali dva za tole pikolino. Pa še socializacija bo tista taprava.  Wink Naša Boni ji bo zagotovo kaj prišepnila, da je vseeeeee ok. Wink
Logiran
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #24 : ponedeljek, 29.10.2012 : 22:23:22 »

Iskrene čestitke ob polletnici!  Kiss Cheesy

P.S.: A TOLE druženje ste videli?
Logiran
jackinmi
odvisnež
*****
Sporočil: 790


WWW
« Odgovor #25 : sreda, 31.10.2012 : 06:38:04 »

Mi pa danes praznujemo in sicer je danes 6 mesecev, ko je Via prišla v svoj nov dom veselje veselje veselje

Kako je hitro minilo, zdi se mi kot da bi bilo včeraj. Sicer se verjetno moji sosedje ne bi strinjali Wink. Zdaj ko je mraz moram zapirati balkon, kar pomeni, da se gospodična me more sončiti in ima spet napade tesnobnosti. Tako, da dnevna soba in sosedje že trpijo posledice. Včasih imam občutek, da nekateri res nimajo drugega dela, kot da hodijo mimo mojih vrat in prisluškujejo, če pes laja Angry. So mi v petek popoldan ko sem prišla domov vsi lepo pojasnili, da je pes lajal.

Čestitke za 6 mesecev!  Smiley


Glede tesnobnosti te razumem ...  Undecided
Pri Jacku sem toliko stvari probala, da bi nehal tuliti in preizkušala, kdaj mu je težje in kdaj lažje in kaj pravzaprav mu paše ... da sploh ne vem, kaj je v resnici bilo tisto, kar mu je pomagalo, da je nehal! Vsekakor in brez dvoma je to bil prostor ... čimveč prostora in odprtih vrat.  Grin Ja vem, v nasprotju s teorijo o tem, da pes, ko je sam, ne potrebuje prostora.... Jacko ga očitno potrebuje in očitno tudi Via  Roll Eyes
Logiran
viamia
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 479


« Odgovor #26 : sreda, 31.10.2012 : 18:58:45 »

Jezi me, ker smo bili že ven iz najhujšega in se je že kar lepo umirila in lepo počakala sama doma. Potem pa se je izgubila in kot bi bilo vse izbrisano. Poleg tega sem imela celo poletje in jesen odprta vrata balkona, tako je je gospodična hodila na mizo sedet in gledat ven ter se sončit  Wink. Zdaj je pa res premraz da bi bil balkon odprt. Tako, da je zdaj zaprta v dnevni sobi in spet uničuje ter cvili oz. laja. Je pa res, da sva veliko kriva z možem tudi sama Sad. Pes je preveč po rokah, saj jo kar naprej nekaj cartava. Pa, če si ne morem pomagat, ko sem pa tako vesela, da je doma. Pa še tako lušno je, ko se zvečer z njo v naročju stisneva na kavč in pogledava kako serijo  Smiley.
Sva jo pa danes zjutraj pustila samo za kakšne pol urce in je tako bevskala, ko sva poslušala na hodniku, ko sva se vrnila. Zdaj malo bolj razumem vse moje "prijazne" sosede.

Jutri jo pa res začnem malo bolj "ignorirat".
Logiran
aleksandrak
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.893



WWW
« Odgovor #27 : sreda, 31.10.2012 : 20:52:59 »

Se moram hitro pofockat v tejle temi, da ne zamudim kake fotke te sladke netopirke z ocmi bambija... Kiss
Logiran

Wer auch immer gesagt hat, dass man Glück nicht kaufen kann, hat die Hunde vergessen. (G. Hill)
aleksandrak
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.893



WWW
« Odgovor #28 : sreda, 31.10.2012 : 21:12:00 »

Za družbo lahko kakšno soboto pridete tudi "moje" azilaše pogledat - na koncu je vedno malo igranja in prostega druženja, pod nadzorom seveda.

k

viamia, ce te pa trsica povabi, pa je treba obvezno v solo - sploh pa, ker so to azilasi Wink in ker se govori, da je ta sola res suuupeeer super

Na tem forumu lahko najdete kar nekaj debat na to temo in se malo podučite o prijaznih " prijemih" do takšnih dogodkov. Malo je za pobrskat... Drugače pa se bo tudi Via unesla, počasi, pa zagotovo. Kiss
Pridite pogledat k nam v šolo kakšno soboto in zagotovo se bo našel kakšen nasvet ali dva za tole pikolino. Pa še socializacija bo tista taprava.  Wink Naša Boni ji bo zagotovo kaj prišepnila, da je vseeeeee ok. Wink

Pa Boni od lune7 bi imela Vii tudi veliko za povedat...  Grin Verjemi, take stvari kot ignoriranje in problemi so veliko bolj preprosti in ucinkoviti, ce se jih "deli" in ima podporo strokovnjaka, kot je Xena. Poglej v tole temo:
http://www.mojpes.net/forum/index.php/topic,8088.3465.html
Logiran

Wer auch immer gesagt hat, dass man Glück nicht kaufen kann, hat die Hunde vergessen. (G. Hill)
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #29 : četrtek, 01.11.2012 : 08:40:57 »

viamia, ce te pa trsica povabi, pa je treba obvezno v solo - sploh pa, ker so to azilasi Wink in ker se govori, da je ta sola res suuupeeer super
Kako to misliš - govori se. N'č se ne govori, to tako JE  Cheesy vegi Afro
Logiran
Strani: 1 [2] 3 4 5 6 7 ... 62   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  srečne PASJE zgodbe  |  Tema: Zgodba o Vii
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines