mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
ponedeljek, 29.04.2024 : 10:39:40

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  srečne PASJE zgodbe  |  Tema: Zgodba o Vii
Strani: 1 ... 52 53 54 55 56 [57] 58 59 60 61 62   Dol
Natisni
Avtor Tema: Zgodba o Vii  (Prebrano 150261 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
SunnyDay
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.364


« Odgovor #840 : torek, 05.08.2014 : 07:03:14 »

Via, jst se ne bi nič pritoževala nad dejstvom, da še nisi bla na tazaresnem dopustu (kaj bo šele takrat! Cool), ker tole, kar vidim, je purrfffektno! Cheesy Afro Uživaj še naprej!
P. S. Vremenko je zjutraj rekel, da je treba ta vikend izkoristit! Wink
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #841 : torek, 05.08.2014 : 07:16:46 »

Oooo, kakšna uživačica  Cheesy Cheesy Cheesy Kiss - pa cela spolirana se sveti na kavču!  Grin
Kori je pa itak... Kiss Kiss Kiss
Logiran
Jasmina&Tara
rad pišem
****
Sporočil: 393


« Odgovor #842 : torek, 05.08.2014 : 13:56:21 »

Preden sem odprla temo, sem vedela, da bodo slike iz izletkov Cheesy Cheesy čudovite slike. Kori je pa tak srček Kiss Kiss
Logiran
viamia
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 479


« Odgovor #843 : petek, 08.08.2014 : 11:50:06 »

Vii so se po trebuščku in prsnem košu naredili neke pikice-lišaji, niti ne vem kaj je ker je vse spraskano. Sicer sama nisem dobila nekega občutka da bi se kaj več praskala ampak , res je nimam vsako sekundo dneva pod nadzorom. Je pa res, da se je že prej praskala, pa sem zamenjala hrano in dodajala omega 3 kapsule, pa nekako je bilo kar ok, ker ni bilo nobenih znakov na koži, dlaka pa lepa. No včeraj pa tole. Hitro sva šle k veterinarju, in ona sicer pravi da ni tako zelo hudo, da je niti ne bi še dodatno obremenjevala z steroidi in antibiotiki, ker lahko povzroči še več škode. Mi je pa svetovala dieto in umivanje z šamponom. Tako da ima zdaj reva, ki je že tako neješča samo tiste uboge dietne briketke in vodo. Mislim, da sem jaz še najbolj nesrečna.  SadČe bodo dodatne spremembe se moram takoj vrniti, drugače pa potem počasi uvajati kakšno novo beljakovino. oz. se oglasim pri njej 6-8tednov.
Pa ravno ta teden sem jo prijavila na začetni tečaj Agilitiya, kjer bomo očitno bolj na suho delali. Tongue

Logiran
maj
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.664


« Odgovor #844 : petek, 08.08.2014 : 12:11:14 »

Mene to zelo spominja na kakšno alergijo zaradi trave  Tongue
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #845 : petek, 08.08.2014 : 13:35:21 »

Ja, Viamia, glede na več ali manj ves čas mokro travo in na visoko (in kar napej cvetoče rastline) travo nasploh, bi res znalo bit kaj takega!
Boni oz. Luna7 ti bosta znali kaj več povedat, a kolikor se spomnim, je zadeve ublažilo že tuširanje po sprehodih in umivanje s Plvasept šamponom Smiley

Držita se, po moje ni hujšega Kiss
Logiran

Unikatne tablice in portretki
riry
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.052


« Odgovor #846 : petek, 08.08.2014 : 14:02:57 »

Oj, če je bila do sedaj "zdrava", zna res bit od kakih trav. Lexi so se letos prvič pojavili tudi neki izpuščaji, bulice (tam kakih 10 maximalno) - sumim, da od tega, ker se je "poletna umazanija" (prah, cvetni prah, itd.) nalagala v kožuhu in ker je letos nismo nič ofrišali (ker sem mislila, da ni potrebe, ker je bilo skoz deževno, sicer smo jo ene 2x poleti skopali) zna biti v tem razlog za njene "mozolje". Ene 4 je imela na glavi, pa še enih par po telesu. Nismo zganjali panike, sem jo 2x oprala s Plivaseptom in bulice se niso več pojavile, kar pa je bilo še izbočeno je šlo nazaj. Seveda, če bi bilo kaj kritičnega bi šli do veta, ampak sem si rekla "gremo ne delat panike" Wink, sploh ker se ni nekaj pretirano čohala. Upam, da je tudi pri vas zgolj prehodnega značaja no in pri nas tudi Tongue Wink, zaenkrat kaže ok Smiley
Logiran
viamia
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 479


« Odgovor #847 : petek, 08.08.2014 : 19:44:07 »

Tudi veterinarka je takoj omenila trave, ampak sva se zadnje par dni sprehajali samo po domačem terenu, torej nič novega ni bilo. Malo sem razmišljala kaj je dobila takega kar bi lahko povzročilo takšno reakcijo. v začetku tedna sem ji dva dni zapored dala po par makaronov in v nedeljo je pojedla nekaj arašidov. Očitno je bilo čisto malo dovolj. Ampak po drugi strani sem se pa sedaj vsaj lotila te diete, ker tisto njeno nočno/jutranje praskanje ni ok. Bomo videli kaj bo, drugače jo bom pa morala testirati.
Logiran
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #848 : petek, 08.08.2014 : 20:32:28 »

Viamia, tudi Cockta je enkrat fasala alergijo na trave. Na domačem terenu  - in samo eno sezono, od takrat ne več. Pomagal je Plivasept in bioresonanca pri teti Kocki.  Wink
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
Jasmina&Tara
rad pišem
****
Sporočil: 393


« Odgovor #849 : petek, 08.08.2014 : 21:59:43 »

Agility- Bosta hodili v KD Krim? Se spet vidimo Wink Cheesy Cheesy
Logiran
Lynn
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.504


« Odgovor #850 : petek, 08.08.2014 : 22:48:44 »

Držim pesti, da se Vii stanje čimprej izboljša in bo spet povsem zdrava in brez alergije... Smiley
Logiran
Mižonny
midi
**
Sporočil: 2.389



WWW
« Odgovor #851 : sobota, 09.08.2014 : 20:26:57 »

Mi smo se s takimi srbečimi pikami Angry borili lani na morju, zaradi slane vode, pomagalo je pa redno tuširanje in arcnije, ki so jih že predhodnice omenile Smiley. Baje je pa pokošena trava tudi lahko vzrok za draženje kože Lips Sealed. Upam, da ni kriva prehrana in da bo hitro bolje objem
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #852 : nedelja, 10.08.2014 : 14:31:49 »

Ooo, zelo nerada izrekam dobrodošlico v našem klubu...  Roll Eyes Lips Sealed Undecided
Hm, mi smo z bioresonanco polovili vse alergije na hrano, trave in verjetno še kaj... Vse skupaj z bioresonanco in homeopatijo. Zdaj lahko tudi poje kakšenga pišeka ali leži v travi ter koplje protijedrskea zaklonišča...
Res je tudi, da smo šli vsak julij (2 leti zapored) po injekcijo za desenzibilizacijo), ker je bilo le preveč. Letos pa to ni bilo potrebno!  Cheesy Cheesy
A za to neznano zadevo pa še vedno iščemo dokončno rešitev... Skoraj jo že imamo, zdaj samo še štelamo detajle s homeopatijo.  Cool

Naši Boni so se v najhujšem obdobju delale krastice okoli seskov in to je srbelo in se zaradi čohanja vnemalo. Pomagalo je kopanje po sprehodih (zdej se bo šele svetila!) v najhujšem času. Drugače pa se trenutno čoha le zjutraj in zvečer. Pa gnojni mozolčki se tu pa tam še naredijo. Kremplji so nekoliko boljše.  Angry . Pa še vse to pojenja.

Via, ti želimo, da se hitro utiriš in greš na agility. Mogoče pri tem pomaga tudi psiha...  Wink Ko boš imela polno glavo z delom, boš pozabila, da imaš težave...  Wink
Logiran
Jasmina&Tara
rad pišem
****
Sporočil: 393


« Odgovor #853 : sreda, 19.11.2014 : 08:06:48 »

 Shocked Shocked Skoraj bi me vrglo na rit, ko sem videla sliko. Očitno si je nekdo sposodil vajino sliko http://www.bolha.com/zivali/male-zivali/psi/psi-brez-rodovnika/podarim-psa-srnin-pinc-1295910064.html Ali ni to Via?!? Roll Eyes Roll Eyes
Logiran
Lynn
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.504


« Odgovor #854 : sreda, 19.11.2014 : 10:47:08 »

Sej piše "slika je simbolična, je pa skoraj isti", potem možno da je res Via..  Huh
Logiran
Strani: 1 ... 52 53 54 55 56 [57] 58 59 60 61 62   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  srečne PASJE zgodbe  |  Tema: Zgodba o Vii
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines