mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
nedelja, 16.06.2024 : 06:35:43

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  srečne PASJE zgodbe  |  Tema: Binky & Zarja KuŠek s cimroma Robi & Bibo Mucek
Strani: 1 2 [3] 4 5 6 7 8 ... 33   Dol
Natisni
Avtor Tema: Binky & Zarja KuŠek s cimroma Robi & Bibo Mucek  (Prebrano 85041 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
jackinmi
odvisnež
*****
Sporočil: 790


WWW
« Odgovor #30 : sreda, 21.11.2012 : 21:19:09 »

 veselje veselje veselje bravo Čestitke Žužka, Binki in predvsem  :-*Zarja!!!
Logiran
Royalty
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.006


« Odgovor #31 : sreda, 21.11.2012 : 22:47:45 »

 Cheesy ljubezen
Logiran
Žužka
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.104


WWW
« Odgovor #32 : sreda, 21.11.2012 : 22:51:13 »

Hej, hej!

Lepo, da se še delate presenečene in da niste že prej rekli, zakaj se pretvarjam, da ta kužek še ni moj.  Grin

No, nikoli ni bilo skrito, da sem si zelo želela 2 psa. Ker pa si v tem primeru (verjetno redkost v mojem življenju  Tongue ) res nisem upala biti prenagljena, sem samo razmišljala, gledala slike kužkov, računala, lobirala doma... Vedno so bila vprašanja, ali nas bodo doma popolnoma sprejeli, ali bo Binki nesrečen, ali bo šlo finančno, časovno, logistično. Saj veste. Roll Eyes
Ne vem zakaj sem se tisto sekundo, ko sem slišala za Zarjo (takrat popolnoma neznan kužek po izgledu in karakterju, edini podatek je bil- Yogijeva sestrica), brez problema odločila za začasništno (sem si ravno tako od nekdaj želela in tudi nikoli upala). Nam je že bila namenjena.
V tem času je odšlo večina mojih dvomov, kot je že napisala Čarka.  objem Zarja je bitje, ki ga imajo radi vsi, domači in Binki. On presenetljivo vsak dan bolj pozablja na ljubosumnost in vsakič opažam kakšno novo povezanost med njima. Danes na kliniki sem bila zelo presenečena, kako je bilo vse obrnjeno - Zarja je s svojo prisotnostjo mirila Binkija (zanj so vse kontrole stresne  Sad ), kot je on to počel poprej, ko je revica prišla k nam polna strahov. Menim tudi, da je postala pomemben faktor za Binkijevo zdravje in mu bo lahko pomagala tudi v prihodnje, ko se bo podiral svet.  Cry Kiss

Naj še za konec povem kako sem bila pomirjena, ko sem "nehote" ujela pogovor naše matere s prijateljico- nekaj utrinkov: "Ja Zarja je tako pridna", "zelo dobro se razumeta z Binkijem, skoz se igrata, tudi lažje je sam zdaj", še za konec: "Ah ne, ne gre, zdaj je član družine že".  ljubezen veselje bravo Kiss

Tako da sem se odločila, da je trenutno svet zame že dovolj krut, brez, da se odrečem še njej.  Kiss

In še hvala vsem prijaznim in potrpežljivim članicam društva, ker so nam dale to priložnost.  Kiss Kiss ljubezen objem

Verjetno gre tema lahko v arhiv.  Tongue Cheesy
Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #33 : sreda, 21.11.2012 : 22:53:38 »

Vidiš, pa so ti mačje dlake na krilu res prinesle srečo! Cheesy
Logiran
uraa
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.874



« Odgovor #34 : sreda, 21.11.2012 : 22:54:23 »

 ljubezen
Logiran
Skuiki
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.758


« Odgovor #35 : sreda, 21.11.2012 : 23:11:21 »

Ne v arhiv, tema naj gre v srečne zgodbe Smiley
Logiran
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.328


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #36 : sreda, 21.11.2012 : 23:14:49 »

Zarja in Žužka ljubezen objem

Recita, kako želita. Lahko samo izbrišem kontaktne podatke na začetku in prestavim temo med srečne zgodbe, lahko pa gre tole v arhiv in začneta tam čisto na novo. Smiley
Logiran

Žužka
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.104


WWW
« Odgovor #37 : sreda, 21.11.2012 : 23:35:03 »

Ha, nisem vedela, da je to mogoče. sram Potem pa lepo prosim, da se prestavi v srečne zgodbe, pa naj bo vse dokumentirano, od začetka.  Cheesy ljubezen
Hvala Jana. Smiley
In seveda hvala vsem za čestitke. 
Logiran
SILBA MIA
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.789


WWW
« Odgovor #38 : sreda, 21.11.2012 : 23:56:02 »

Res lep konec dneva, ko tolele berem. Žužka in Zarja- čestitke!
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #39 : četrtek, 22.11.2012 : 08:40:10 »

Hahaha, kako poznana zadeva!  Grin Grin Zarja, sej vem, da ti je že itak lepo! objem  Žužka  Kiss Kiss Kiss
Logiran
nutella
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.808


« Odgovor #40 : četrtek, 22.11.2012 : 10:36:35 »

Čestitke! Kiss Sej že če ta prve slike v tej temi gledaš, je bilo jasno, da tamala ne gre nikamor. Cheesy
Logiran
vesoljka
rad pišem
****
Sporočil: 486


« Odgovor #41 : četrtek, 22.11.2012 : 10:42:58 »

Kok lepo!! Zagotovo se bodo tudi Binkiju zdravstvene težave vsaj malo omilile, vsaj toliko, kolikor se lahko nanje vpliva s pozitivnimi vibracijami (tega vpliva pa itak ne moremo zares poznati).  Kiss
Logiran
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #42 : četrtek, 22.11.2012 : 11:00:20 »

 Kiss ljubezen
Logiran
Žužka
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.104


WWW
« Odgovor #43 : četrtek, 22.11.2012 : 14:09:35 »

Kot se za vse prefinjene mestno-gozdne kuŠke spodobi, bi Zarja rada postala pisateljica (opomba tajnice):  Huh

Končno so mi dovolili, da uporabim svoj glasek za dobro in me ne držijo nazaj, češ, da sem ena ciganska pocestnica.  Angry Jaz sem samo neobrušen diamant.  Azn
Danes sta me šefla in Bine spremljala v gozd - moj raj. Ampak kaj, ko so nas že za prvim voglom čakale pošasti! Bile so pisanih barv, kričale in divjale so! Pa saj sem že videla eno njim podobno vrsto (preventivno sem jo nalajala  Angry ), ampak tele so mogle bit iz ene pobesnele sekcije, al so bile pa samo lačne, poznam.  Roll Eyes No, sem začela tečt v rikverc, ampak ker me baba še zmeraj noče spustit iz štrika (čeprou jo vsake tolk časa peljem dol po hribu, ker se "kao" ovijem okol drevesa  Evil ), so me zabremzal.  jezen Pa sem potegnila naprej, čimprej stran od pošasti, da je baba kar mal poletela, haha, prav ji je.  Evil
Pol smo srečal ene tete, ki so rajš objemale Bineta  butnglavc in govorile, da je podobna eni punčki Bobi, ki je isto špic. Pa kolkor jaz vem, ima Bine isti Rodolnik kot jaz - Cigan.  Huh Ampak punčka je pa res mal.  Tongue
V glavnem, ker baje pasji cross-country ne obstaja, grem spomladi ziher na agility, kjer bom okroglega Bineta mirno nascala.  Res, da zadnje čase tud on nekaj hitreje teče, ampak ga bom pač celo zimo bremzala nazaj.  super

Tkole obvladam vse ovire, še tolk boljš, če šefico kje zataknem.  Grin




Zdej grem pa spat, dijo!  Cheesy
Logiran
Skuiki
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.758


« Odgovor #44 : četrtek, 22.11.2012 : 14:25:02 »

Hehehe, "malih pošasti" je pa na gradu dopoldan res polno, je tudi Aika ugotavljala včeraj nekaj podobnega Grin
Logiran
Strani: 1 2 [3] 4 5 6 7 8 ... 33   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  srečne PASJE zgodbe  |  Tema: Binky & Zarja KuŠek s cimroma Robi & Bibo Mucek
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines