mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 23.05.2024 : 07:11:34

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  srečne PASJE zgodbe  |  Tema: Casper in Akela - radosti in izzivi
Strani: 1 ... 5 6 7 8 9 [10] 11 12 13   Dol
Natisni
Avtor Tema: Casper in Akela - radosti in izzivi  (Prebrano 37647 krat)
0 članov in 2 gostov pregleduje to temo.
mabu
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 135


« Odgovor #135 : nedelja, 17.03.2013 : 19:39:03 »

Vse najboljše, piskač mali. Mimi sprašuje, kje in kdaj bo torta in zakaj je še ni bilo. Užaljena sprašuje, če je dobra samo za to, da ji lahko Akela visi z riti, ušes, repa in še kje Cry, za torto pa ne?
Logiran
Iska
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.129


WWW
« Odgovor #136 : nedelja, 17.03.2013 : 21:06:37 »

Vse najboljše, Akela in na to, da vsi strahovi do naslednjega RD izginejo  Kiss ljubezen
Logiran
Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« Odgovor #137 : nedelja, 19.05.2013 : 18:32:05 »

Tkole se na "privezu" začne.....



.... tkole pa čez nekaj trenutkov konča. Ga ne gane. Smiley

Logiran
Mižonny
midi
**
Sporočil: 2.389



WWW
« Odgovor #138 : nedelja, 27.10.2013 : 23:52:14 »

Septembrska sobota v šoli  Smiley

Akela, Miži in Palčka Cheesy






Casper in njegov najboljši prijatelj Grin



Pa še Lipa in Sonči, ki tudi pašeta v tole temo Kiss Kiss



Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #139 : nedelja, 27.10.2013 : 23:54:54 »

U, kaki lepi portretki ljubezen Cheesy

Akela je pa kar kosmatinko ratal, odkar smo se zadnjič videli Smiley
Logiran

Unikatne tablice in portretki
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #140 : ponedeljek, 28.10.2013 : 09:39:43 »

Zadnjo sliko sem morala dvakrat pogledat, da sem se prepričala, da mi ni Cockta zbrisala! Shocked
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
Iska
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.129


WWW
« Odgovor #141 : ponedeljek, 28.10.2013 : 12:53:23 »

Same lepote na kupu  Kiss ljubezen
Logiran
čarka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.288


WWW
« Odgovor #142 : ponedeljek, 28.10.2013 : 22:08:46 »

Zadnjo sliko sem morala dvakrat pogledat, da sem se prepričala, da mi ni Cockta zbrisala! Shocked

Ja, ampak Sonči = Cockta 2  Kiss Kiss
Logiran
Casperjanc
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 333


WWW
« Odgovor #143 : ponedeljek, 28.10.2013 : 23:07:45 »

Oooooopala, kako luštne in fajn fotke, vsaj nekdo je malo prahu iz naše teme pobrisal  Grin  Wink.
Ja, Akela je postal kar malo nabildan pesjanar, je že tako velik, dolg in širok kot Casper  Cool  Cool, sicer se je kar se tiče gat in drugih dodatkov, ni več tako "zagret" oz. smo se naučili takšne predmete takoj eliminirati izven njegovega dosega  Grin  Grin.
Fiksacija na vozičke in panično lajanje se je preusmerilo na strah pred avtomobili in vozečimi predmeti, je pa Akela vedno točen in glasen takrat, ko stopimo na travnik pred blokom - takrat vsi vedo, da gre ciganska familija na sprehod  Roll Eyes  Undecided.

Sta pa mama in ata pasja izjemno ponosna na pasje otroke - letos smo se odpravili na Sardinijo in bila sta NADpridna - vso vožnjo, trajekte, sonce, morje in ostale prigode sta sprejela in opravila več kot z odliko......  Kiss  Kiss  Kiss  Kiss, razvila pa sta novo taktiko varovanja pred sovražniki - lajanje v duetu, ker se te potem veliko volj ustrašijo....  Grin  Grin

Pa še nekaj piflarskih v šoli in nekaj pridnih iz dopusta prilagamo za vse prjatle  Wink





[attachment deleted by admin]

[attachment deleted by admin]
Logiran
Casperjanc
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 333


WWW
« Odgovor #144 : ponedeljek, 28.10.2013 : 23:12:18 »

Pa še malo lepotcev.

[attachment deleted by admin]
Logiran
Casperjanc
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 333


WWW
« Odgovor #145 : ponedeljek, 28.10.2013 : 23:20:07 »

In pa še ena od naše Sončice - najstarejše v našem klanu, ki zna Akelo postaviti na svoje mesto že samo s pogledom  Wink  Kiss

[attachment deleted by admin]
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #146 : torek, 29.10.2013 : 15:43:49 »

ooo, lepe!  Cheesy Cheesy Cheesy
Logiran
Iska
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.129


WWW
« Odgovor #147 : torek, 29.10.2013 : 15:48:13 »

Lepe dopustniške  Cheesy ljubezen
Logiran
Casperjanc
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 333


WWW
« Odgovor #148 : sreda, 13.11.2013 : 22:28:28 »

Dober dan oz. dober večer.....se malo javljamo, da smo okej, glasni in še bolj glasni (če kdo vpraša Akelo) - obstajajo dnevi, ko je treba nalajati vse in vsakogar, potem so pa tudi dnevi, ko je treba kruljiti in cviliti, da se ljudje okrog obračajo, če ubogemu črnemu pesjanu kaj hudega delamo.....  Lips Sealed Lips Sealed  trmoglavka
Šefica mora malo pojamrat, da je že neskončno jezna, ker na vsakem sprehodu, kjer gremo čez naselje najdemo star kruh in druge plesnive dobrote, ki jih baje nekateri vestno nastavljajo, Casper pa še bolj vestno najde.....  Undecided Angry Angry wtf Včasih me prime, da bi z veseljem te dobrote, ki jih nekdo pobere tudi iz smetnjakov, istim osebkom postregla na krožniku za zajtrk..... Ah ja,....

Akela je postal pravi pasji kavčar, Casper je pa kot vedno najbolj hepi v svoji postelji in / ali pod posteljo......Verjetno mu je všeč, da ima "streho" nad glavo.....  Tongue

Tole pa je tipična poza in interakcija med obema - aka: A ti neki povem na uho?  Grin In črnuhar je ful zgovoren in bi se zelo rad cel čas pogovarjal s Casperjevimi ušesi.....  Wink Wink

[attachment deleted by admin]
Logiran
Casperjanc
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 333


WWW
« Odgovor #149 : sreda, 13.11.2013 : 22:53:41 »

V šoli sta pa veseljaka, en bolj resen = Casper, drugi pa bolj fiksiran = na hrano.....
Izredno se veselita / mo sobote, ko vemo, da bomo vadili, lovili frizbije in se družili s sošolci in sošolkami, predvsem pa, da bodo pasje mrcinice JEDLE  Cheesy Cheesy Cheesy


[attachment deleted by admin]
Logiran
Strani: 1 ... 5 6 7 8 9 [10] 11 12 13   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  srečne PASJE zgodbe  |  Tema: Casper in Akela - radosti in izzivi
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines