mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
nedelja, 28.04.2024 : 08:55:41

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  srečne PASJE zgodbe  |  Tema: Casper in Akela - radosti in izzivi
Strani: 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 11 ... 13   Dol
Natisni
Avtor Tema: Casper in Akela - radosti in izzivi  (Prebrano 37514 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Iska
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.129


WWW
« Odgovor #75 : ponedeljek, 18.02.2013 : 17:42:26 »

Ojoj, Akela, ne ga biksat, no! Undecided
Casperjancem pa želim, da čim prej pogruntate čim boljšo metodo za preusemrjanje pozornosti objem
Logiran
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #76 : ponedeljek, 18.02.2013 : 17:49:05 »

Oh, ti zlomek črnuharski - kaj ga pa lomiš z gatami, a ti nič za jest ne dajo, al kaj?!  Shocked - Ampak smo veseli, da se je srečno končalo. Da se je pa zdaj odločil, da bo v tem življenju operni pevec, je pa res hecno.     

Dobre živce želimo, pa veliko zdravja!  Kiss
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
Ewa
rad pišem
****
Sporočil: 462


WWW
« Odgovor #77 : ponedeljek, 18.02.2013 : 18:07:14 »

Hjoj Akela, zdaj bi pa že počasi lahko dal mir.  Lips Sealed Pa ta hobi žretja blaga bi lahko zamenjal za jogo oz. kaj podobno sproščujočega.  Roll Eyes
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #78 : ponedeljek, 18.02.2013 : 18:13:21 »

Jao, Akela, bom zadolžila Tvojo Šefico, da te v našo Nemško šolo vpiše, če ne boš priden. Bumbar črni! Nehaj delat skrbi Tvojima, sta še premlada za infarkt, porkašpinača  Angry
In N-Č se zdaj bogega delat pa piskat, ker če ne misliš Šefov in Casperja poslušat, ti bo Roko svojega groznega Prašiča in NaGlas poslal, potem boš pa imel kaj piskat Evil Tongue

Šefa, vidva pa zdržita objem
PS: Baje ga ni Cigana, ki ga enkrat ne bi pamet srečala Wink
Logiran

Unikatne tablice in portretki
SunnyDay
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.364


« Odgovor #79 : ponedeljek, 18.02.2013 : 20:02:48 »

Skratka, res nam ni dolgčas, živce imamo jeklene,.......

Upam, da res  Roll Eyes Lips Sealed huh objem
Akeli pa nagobčnik gor vsakič, ko je brez nadzora ... al kaj. Undecided
Za amnezijo pa tudi resnično upam, da izgine čimprej in da bo vsaj tako priden, kot je bil pred gatami. sram
Logiran
SunnyDay
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.364


« Odgovor #80 : ponedeljek, 18.02.2013 : 20:04:18 »

Ob Akelinih podvigih se pa sprašujem, kako zaboga je preživel prvo leto svojega življenja v okolju, kjer je pa RES imel kaj za požret. Shocked Shocked butnglavc
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #81 : ponedeljek, 18.02.2013 : 20:07:31 »

Jaz pa se samo zahvaljujem unemu tam gor, da Miculam ne prihajajo na misel taki podvigi ljubezen in seveda trkam na les, da se jima nikoli kaj takega okol ne pripelje, ker meni bi se tik tak odpeljalo sram Lips Sealed
Logiran
vesoljka
rad pišem
****
Sporočil: 486


« Odgovor #82 : ponedeljek, 18.02.2013 : 20:14:03 »

Jaz pa se samo zahvaljujem unemu tam gor, da Miculam ne prihajajo na misel taki podvigi ljubezen in seveda trkam na les, da se jima nikoli kaj takega okol ne pripelje, ker meni bi se tik tak odpeljalo sram Lips Sealed

Ane, js tudi, ker meni bi se tudi..  Lips Sealed

Akela, dej naspi se, pojej kaj hranljivega in zresetiraj nazaj, prosim.. Casper je pa ja najboljši možni cimer..  Undecided
Logiran
SunnyDay
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.364


« Odgovor #83 : torek, 19.02.2013 : 07:43:28 »

Akela, ti si tako odbit cigajnar, da si se mi še v sanjah prikazoval huh (z nogavicami).
Logiran
čarka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.288


WWW
« Odgovor #84 : torek, 19.02.2013 : 08:46:28 »

Ob Akelinih podvigih se pa sprašujem, kako zaboga je preživel prvo leto svojega življenja v okolju, kjer je pa RES imel kaj za požret. Shocked Shocked butnglavc

Če me spomin ne vara, je Akela živel na nekem balkonu, tako brez vsega (strehe, hrane ... sram), torej ni bilo prilik  Huh

Je pa res neverjetno česa se vse loti, mulc  Angry

Držite se in vzdržite  Kiss objem
Logiran
SunnyDay
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.364


« Odgovor #85 : torek, 19.02.2013 : 08:50:28 »

Če me spomin ne vara, je Akela živel na nekem balkonu, tako brez vsega (strehe, hrane ... sram), torej ni bilo prilik  Huh

Aaa, mora nadoknadit. Ali pa se mu zdi, da je karkoli pač najde, boljša hrana kot nič hrane. Roll Eyes huh
Logiran
Casperjanc
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 333


WWW
« Odgovor #86 : torek, 19.02.2013 : 17:28:02 »

O ja, očitno se mora naš cigojnar spet popolnoma resetirati.  Undecided
Nimam pojma od kje mu fascinacija z blagom, se je že zgodilo, da je šefičine obleke vse znosil na Casperjev prostor (takrat, ko še "pela" kletka), jih vse prelizal in pomočil tako, da smo jih lahko samo še oželi in v pralni stroj  Tongue  Tongue , ampak to je bilo to.
Potem se je pa z gatami zgodilo, da so izginile...... in nikomur ni bilo nič več jasno.  Huh  Shocked
Kaj pa vem.....amenezija kar ne popušča, popusti samo v toliko, da smo se odločili za vodno pištolco in ko je histerija na vrhuncu, potem je BRIZG in nekaj časa mir  Grin  Grin (o tistih blaženih par minut tišine....).
Zunaj pa utihne samo tako, da ima vsak pes svojega vodnika in da ga Šef na oštro komandira, pa še takrat sprehod traja, korak, stop, korak stop, "zavaravanje" nasprotnika, stop, korak,...... 
Aja, pa stopnice.......včeraj zvečer je pozabil hoditi po stopnicah - se je dobesedno skotalil čez stopnice, da nikomur ni bilo nič več jasno  Shocked  Shocked....... joj, smotko....... tko, tresk, bum, kabum, potem pa svoje "hobotnica tačke" in naprej v piskajoči boj....... tepko......

Ah, sej bo, če ne prej, pa bo do poroke vse OK, so nam pravili  Grin  Grin  Grin
Logiran
jackinmi
odvisnež
*****
Sporočil: 790


WWW
« Odgovor #87 : torek, 19.02.2013 : 17:44:03 »

Tole s stopnicami pa mi res ni jasno.  Shocked Sem se pa tudi jaz ze prepricala, da znajo tile cigankoti presenetiti ... Reci Casperju, da ga Jacko podpira in razume, ker ve, kaksne nadloge znajo biti "mlajsi bratje"  Evil Akeli pa zelimo predvsem dieto brez spodnjega perila in malo manj opernega petja, da si ne bo mladenic prehitro glasilk fental  Huh Wink
Sefli pa aplavz za potrpljenje!  Smiley
Logiran
Skuiki
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.758


« Odgovor #88 : torek, 19.02.2013 : 19:18:45 »

OMG, Akela  Shocked
Logiran
Ewa
rad pišem
****
Sporočil: 462


WWW
« Odgovor #89 : torek, 19.02.2013 : 20:13:10 »

Stopnice me pri njem ne čudijo, se mi zdi, da včasih njegove tace niso čisto pod kontrolo. Se je tudi pri nas po stopnicah parkrat konkretno zložil.  Roll Eyes
Logiran
Strani: 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 11 ... 13   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  srečne PASJE zgodbe  |  Tema: Casper in Akela - radosti in izzivi
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines