mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sreda, 05.06.2024 : 17:20:07

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  srečne PASJE zgodbe  |  Tema: Casper in Akela - radosti in izzivi
Strani: 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 10 11 12 13   Dol
Natisni
Avtor Tema: Casper in Akela - radosti in izzivi  (Prebrano 37828 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
rava
živim tukaj
***
Sporočil: 3.641


WWW
« Odgovor #90 : torek, 19.02.2013 : 21:34:19 »

Ah, sej bo, če ne prej, pa bo do poroke vse OK, so nam pravili  Grin  Grin  Grin

malo morgen, kar tolažite se, ja.  Tongue Evil
edini cajt v lajfu, ki sem ga preživela z giga ocvirkom, je bila poroka.
k sreči je šlo tako pri ocvirku, kot tudi pri poroki, za once in a lifetime events  Wink.
Logiran
Žužka
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.104


WWW
« Odgovor #91 : sreda, 20.02.2013 : 09:43:39 »

Joj Akela. Lips Sealed

Nisem zasledila, a potem ni bil operiran, so mu drugače odstranili iz želodca?

Vsekakor je tale Akelc nekaj posebnega.  Grin Lips Sealed Casperjancem pa pošiljam močne živce in pozitivne misli. Kiss
Logiran
Casperjanc
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 333


WWW
« Odgovor #92 : sreda, 20.02.2013 : 18:08:55 »

Ne, Akela (zahvaljujoč pravim zvedzdnim konstelacijam  Roll Eyes, izurjenosti in potrpežljivosti živinozdravnika - 2 uri!  Shocked) ni bil operiran, temveč je uspel gastroenterološki poseg, da so mu v dveh urah iz želodca pobrali (verjetno že razpadajoče gate) - Šef je rekel, da rajši ni hotel videti te nagravžne vsebine... predaja bruham, kdo bi mu le zameril  Wink
In ker se naš mulc ne da kar tako preprosto, so se sicer njegovo negodovanje in operni izzivi zmanjšali za nekaj decibelov, kljub vsemu pa je še vedno en smotan, tečen mulc  Angry  Angry  Angry prov spominja me na otroke, ki sem jih pazila in so doživljali svoje ornk tantrums  trmoglavka trmoglavka
Trenutno imamo na uporabi vodno pištolco in se (ga) špricnemo, kar celo uspeva (si kar ne upam več napisat, da ne bi čar tega ukrepa zgubil svojo moč....). Je pa trenutno v fazi "jeze" (jaz osebno mislim, da sploh ne ve, kaj točno ga tare, pa v meni vidi bolj šibki člen  Undecided) na Šefico, ker je danes zjutraj lepo demonstriral........ ko se je vrnil iz jutranjega sprehoda, je v roku 5 min (ko se je pripravljala hrana) odnesel pohodni čevelj na svoje mesto (in si verjetno mislil, "zdej pa pejt baba, če veš in znaš samo z enim čevlom......"  Grin, na opoldanskem sprehodu pa utihnil sploh ni, je pa za nameček v trenutku pogoltnil en nagravžen papirnat robček - bil je tak "pogolt", da nisem uspela niti FUJ ali do njegovega gobca....... in pol me je še čukasto gledal.....  Shocked  Shocked in sva se gledala.........Casper pa naju, kot da sva malo čuknjena  Tongue.....zjutraj, ko je bil pa Šef glavni (pa je bila še tema na sprehodu), je pa sproduciral celo en sam, samcat, tenorski HOV  Lips Sealed  predaja
Upam, da bo tale ocvirek once not too many in a lifetime .....  predaja
Logiran
Skuiki
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.758


« Odgovor #93 : sreda, 20.02.2013 : 19:48:06 »

Ojej, Akela, kaj ga biksaš  Angry
Logiran
Casperjanc
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 333


WWW
« Odgovor #94 : ponedeljek, 04.03.2013 : 22:26:39 »

Helou helou, mi se spet javljamo......z dobrimi novicami in nekaj fotomateriala.....

Ponosno sporočamo, da se je Akela u-glasil in u-tiril in nam ponovno omogoča harmonično sobivanje. Prav tako so štumfi, spodnje gat(k)e in ostali bombažni izdelki na varnem.... Wink  veselje

Predstavljamo Rjavega Letečega Holandca, pardon Casperja.... Wink



[attachment deleted by admin]
Logiran
Casperjanc
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 333


WWW
« Odgovor #95 : ponedeljek, 04.03.2013 : 22:29:20 »

Pa dva leteča psa.....beri: če te dohitim in mi ne daš frizbija, ti skočim na uho.....  Grin



[attachment deleted by admin]
Logiran
Casperjanc
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 333


WWW
« Odgovor #96 : ponedeljek, 04.03.2013 : 22:34:27 »

Vendar je tudi Akela akrobat.... beri: ali bi frizbi ali žogico?
Od napetosti mu kar noge narazen lezejooooo..... Grin  Grin




[attachment deleted by admin]
Logiran
Casperjanc
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 333


WWW
« Odgovor #97 : ponedeljek, 04.03.2013 : 22:37:17 »

Pa še malo zimskih.....

Dvoglavi snežni pes

[attachment deleted by admin]
Logiran
Casperjanc
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 333


WWW
« Odgovor #98 : ponedeljek, 04.03.2013 : 22:40:05 »

Ko zvonovi bijejo, se jim Akela pridruži z vso dušo in srcem.....zavija tako prodorno, da je pridobil že nekaj oboževalcev....  Kiss

[attachment deleted by admin]
Logiran
Casperjanc
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 333


WWW
« Odgovor #99 : ponedeljek, 04.03.2013 : 22:46:30 »

Tole je pa še dokaz, da nas je tako zasnežilo, da je bilo definitivno več kot 1Gorki ali 1 Fanta snega za naše male velike cigojnarje....  Kiss  Kiss  Kiss



[attachment deleted by admin]
Logiran
vesoljka
rad pišem
****
Sporočil: 486


« Odgovor #100 : ponedeljek, 04.03.2013 : 23:10:05 »

Js mam tud eno tako doma, k bi bla loh zaposlena not v kontejnerju od Humane..  Sad Ne morem tega v njeno temo pisat, pa tuki pol loh odpremo kak klub.. prejle sem ji nogavico vlekla iz "gobca".. je šla že dlje namreč, tko kak cm jo je še komi ven iz gobca gledalo.. Prov žvečila in goltala jo je, pred mojimi očmi, jaz sem se namreč preoblačila in hkrati mahala z roko, da jo ujamem, ker sem mislila, da se zgolj igra..  Roll Eyes silly me..

Use bi požrla, USE.. Tko zadnji teden je začela bolj intenzivno vohat po tleh, pasje info pač, ampak zdaj ne vem več, meni se zdi, da skoz "nekaj" išče..

Vsaj teh hišnih zadev se bo pa sčasoma ja odvadila? Saj, če gre za isto stvar (pomoje bi bilo preveč optimistično, če bi napisala, isto vrsto), potem si kar zapomne, ali pa je zgolj naključje, ta takrat slučajno tistega* ni zavohala? (*srnji bobki, n-krat prevožen golob, pač že v takih prafaktorjih, da sploh dojela nisem..) Potem ji z desnico dvignem zgornjo čeljust in ji jo tako držim, medtem ko z drugo mečem te packarije ven.. Pa pi*dim vmes, kakopak. 
Logiran
vesoljka
rad pišem
****
Sporočil: 486


« Odgovor #101 : ponedeljek, 04.03.2013 : 23:11:41 »

Uau, fotka "leteči Casper" je pa kraasnaa!! Bravo!
Logiran
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #102 : ponedeljek, 04.03.2013 : 23:12:08 »

Uau, kakšne krasne fotke - noro!  Cheesy Cheesy Cheesy
Logiran
čarka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.288


WWW
« Odgovor #103 : ponedeljek, 04.03.2013 : 23:18:48 »

Vse so krasne, res  Afro, ampak leteči Holandec je pa za tanarbulš revijo  Shocked Cheesy bravo
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #104 : torek, 05.03.2013 : 01:23:14 »

Fotke so direkt za National Geographic! Wauuuuuuuu Afro
Logiran

Unikatne tablice in portretki
Strani: 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 10 11 12 13   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  srečne PASJE zgodbe  |  Tema: Casper in Akela - radosti in izzivi
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines