mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 29.03.2024 : 00:47:36

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  o psih - razno  |  Tema: Anketa - prosim za pomoč
Strani: [1]   Dol
Natisni
Avtor Tema: Anketa - prosim za pomoč  (Prebrano 6132 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
mabu
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 135


« : sobota, 08.12.2012 : 23:15:27 »

Pozdrav vsem!

Na fakulteti delam raziskavo o zadovoljstvu s sabo in stili navezanosti ..., pa vas lepo prosim za sodelovanje pri izpolnjevanju ankete na priloženi povezavi http://www.xn--zd-mta.si/1ka/a/173. Potrebujem kar precej odgovorov, zato vas res lepo prosim za pomoč. Če se da, bi bilo super, če bi jo lahko izpolnili tudi vaši partnerji, mame, očetje ... Rada bi zajela čim širšo populacijo.

Vprašalnik je anonimen. Objavljam ga v dogovoru z Jano.

Lep pozdrav in hvala.
Andreja
Logiran
Luna95
rad pišem
****
Sporočil: 379


WWW
« Odgovor #1 : nedelja, 09.12.2012 : 00:06:53 »

Pri drugem vprašanju je in pri 1 in pri 7 napisano sploh ni značilno zame. A je to pomota, ali je namenoma?
Logiran
aleksandrak
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.893



WWW
« Odgovor #2 : nedelja, 09.12.2012 : 00:09:25 »

Ja, sem tudi jaz opazila, da na to vprasanje nisem mogla odgovoriti...
Logiran

Wer auch immer gesagt hat, dass man Glück nicht kaufen kann, hat die Hunde vergessen. (G. Hill)
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #3 : nedelja, 09.12.2012 : 00:59:55 »

Pri drugem vprasanju je po moje napaka, saj moznosti "zelo se me tice" sploh ni- na obeh straneh lestvice je samo 'sploh se me ne tice' ali nekaj v tem smislu. .
Pa se nekaj me je zmotilo: del o pitju alkohola je zelo obsezen, pri tem pa ne obstaja moznost klikniti na 'sploh ne pijem'. Undecided 
LlP
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
mabu
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 135


« Odgovor #4 : nedelja, 09.12.2012 : 06:17:41 »

Punce, hvala za opozorilo pri drugem vprašanju; pa sem šla nevemkolikokrat čez, pa še profesor ... Je že popravljeno!

Pepsi, glede zadnjega vprašalnika -vsi so že vnaprej narejeni in jih žal ne smem spreminjati. Saj če odgovoriš na prva dva, bo tudi v redu, saj se merijo posamezne lastnosti ...
Logiran
Mačja
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.086


WWW
« Odgovor #5 : nedelja, 09.12.2012 : 16:08:49 »

Kaj naj bi bil rezulat tega vprašalnika? Kaj vas sploh zanima?
Logiran
mabu
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 135


« Odgovor #6 : nedelja, 09.12.2012 : 16:40:43 »

Mačja, zanima me povezava med navezanostjo na drugo osebo (obstajajo različni stili) in samopodobo in pitjem alkohola.
Logiran
Mačja
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.086


WWW
« Odgovor #7 : nedelja, 09.12.2012 : 17:07:01 »

A , ja.
To je čist simpl. Eden je navezan/odvisen od alkohola, partner pa od navezanega/odvisnega. Pa je krog sklenjen.
Logiran
mabu
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 135


« Odgovor #8 : nedelja, 09.12.2012 : 18:35:48 »

Hehe, Mačja, simpl, ja, ampak ne gre za to.

A lahko več na ZS, ko utegnem? Ne bi rada sugerirala odgovorov komu, ki bo še izpolnjeval vprašalnik. Lahko pa potem na koncu predstavim rezultate.
Logiran
an-ja
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 255


« Odgovor #9 : torek, 11.12.2012 : 19:17:32 »

Tudi jaz sem izpolnila. Res nerodno ker ne vem kako naj odgovorim glede alkoholizma - dvoumni odgovori se mi zdijo - če me doma nikoli ne opozorijo, da preveč pijem, mogoče to pomeni da tolerirajo moje pijančevanje....

no vseeno, tudi pri osebah skupnega gospodinjstva ni opcije partner in otroci, moraš posebej dopisat pod "drugo", če ste družina.

Veliko uspeha pri  magistriranju!!!
Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #10 : torek, 11.12.2012 : 20:56:53 »

Jaz sem nekako pogrešala vprašanje o kvantifikaciji pojma "pijem". Čisto da veš, ali anketiranec spije dvakrat na teden pol deci vina ob kosilu ali obleži vsak večer pod šankom Wink
Logiran
mabu
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 135


« Odgovor #11 : torek, 11.12.2012 : 21:36:46 »

Vem, ja, jaz bi tudi kako vprašanje izpustila/zamenjala/dodala, pa, kot sem že rekla, ne smem, žal, ker so točno določeni in je od tega potem odvisno računanje rezultatov ...
Logiran
takoda
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.324


« Odgovor #12 : sreda, 12.12.2012 : 09:21:00 »

Ja, problem so dvoumni odgovori oziroma zaključki. Kolega je na zdravniškem pregledu navedel, da spije občasno kozarec vina. V zaključku je imel potem navedeno; občasno pije. Kjer je predvsem problem v interpretaciji besede pije, saj pod ˝piti˝ marsikdo pojmuje zapijati, napijati se.
Logiran
Strani: [1]   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  o psih - razno  |  Tema: Anketa - prosim za pomoč
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines