mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 29.03.2024 : 15:01:28

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o mačkah  |  zdravje mačk  |  Tema: Ce en drugega umivajo po tem ko dobijo pipeto?
Strani: [1]   Dol
Natisni
Avtor Tema: Ce en drugega umivajo po tem ko dobijo pipeto?  (Prebrano 4282 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Desobediencia
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.488


« : ponedeljek, 10.12.2012 : 22:56:55 »

A je lahko fejst narobe ce se medsebojno umivajo po tem ko dobijo pipeto?
Logiran
sanco1a
živim tukaj
***
Sporočil: 6.031


« Odgovor #1 : ponedeljek, 10.12.2012 : 22:58:18 »

Po frontline mojimu ni bilo čisto nič, pa se je enkrat kar fajn zlizal, ravno za prakticirat pa to ni. Če se da, jih imej vsaj 8 ur ločene.
Logiran
bamfel
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.186


WWW
« Odgovor #2 : ponedeljek, 10.12.2012 : 23:06:32 »

Jaz sem jih ločevala čez noč. Zvečer je dobil ampulo in svojo sobo Cheesy. Drugi večer naslednji in tako dalje.  Predvsem zaradi umivanja eden drugega nisem upala tvegati. Je pa prostorska stiska razlog za dnevne zamike.
Logiran
maja01
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.095


« Odgovor #3 : torek, 11.12.2012 : 00:16:34 »

Obicajno kaj hujsega kot je dramaiticno slinjenje (prav penjenje) in mogoce kaksen bruhec, ni. Ce imas moznost, jih loci.
Logiran
Desobediencia
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.488


« Odgovor #4 : torek, 11.12.2012 : 00:37:31 »

Ma nekoc sta bila navajena, celo ponoci sta spala zaprta v boksu ko je imel moz tezave z alergijami, pa tudi prostorsko smo bili omejeni in sta bila vajena tega da so se vrata zapirala.
Zdaj imata pa ful vec prostora in naceloma vse odprto za prosto gibanje in sta se kar razvadila, se lotita vrat ce jih zaprem..Dejansko mi se na vratih kopalnice znata tezit, ko se zaprem notri in jih moram podit stran (alpa v kopalnico z mano in lezita zraven Tongue ). Sicer pa ni blo bruhanja, vprasam tudi zato ker je moz smotano dal pipete, ni samo na kozo stisnil ampak je na tistem mestu se po dlaki mazal, dlaka je pa daljsa.
Logiran
Strani: [1]   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o mačkah  |  zdravje mačk  |  Tema: Ce en drugega umivajo po tem ko dobijo pipeto?
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines