mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 29.03.2024 : 16:00:52

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  prehrana  |  Posamezne sestavine v prehrani  |  Tema: Mleko za mladičke
Strani: 1 2 3 4 [Vse]   Dol
Natisni
Avtor Tema: Mleko za mladičke  (Prebrano 23853 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
pia15
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 171


« : ponedeljek, 28.04.2003 : 13:48:27 »

katero mleko je najboljše za mladičke stare 2 tedna. Ker imam psička premalo mleka? NUJNO!

LP

Pia
Logiran
yo
gost
« Odgovor #1 : ponedeljek, 28.04.2003 : 16:14:59 »

asja, poklici na najblizjo veterinarsko kliniko - ponavadi tudi prodajajo mleko za mladice, v nasprotnem primeru pa ti bodo znali svetovati katerega in kje kupiti.

Lp, Yo
Logiran
Tara
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 227


« Odgovor #2 : ponedeljek, 28.04.2003 : 19:25:39 »

Mislim, da ima mleko za mladičke tudi Royal Canin. Sicer pa se je res najbolje pozanimati pri veterinarjih ali vzrediteljih, ki jim takšnih izkušenj zagotovo ne manjka.
Lp
Logiran
v.furstenfeld
gost
« Odgovor #3 : torek, 29.04.2003 : 09:58:57 »


Citat

katero mleko je najboljše za mladičke stare 2 tedna. Ker imam psička premalo mleka? NUJNO!

LP

Pia

Kao prvo te peseke več treba odvikavati od dojenja i nakon čiščenja od parazita privikavati na meso.Ako baš hočeš i mliječni obrok, napravi ovako:
14 dkg mlijeka u prahu (za ljude)
1 l vode, (najbolje prokuhane)
2 velike žlice meda
1 banana
To sve u mikseru zmiksaj i daj pesekima.Od toga nema boljeg nadomjestka za cicu, ako su pesi zdravi.
Nemoj raditi jači koncentrat, jer če dobiti proljev.Isto tako nemoj se dati nagovoriti na neka specijalna mlijeka za štence, jer su užasno skupa, a nema potrebe da Ti netko dere kožu.Počni ih čim prije hraniti sa faširanom govedinom, a onda bi Ti ja preporučio da se javuš Multipli.
Logiran
Afna
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 379


« Odgovor #4 : petek, 13.12.2002 : 17:43:40 »

Ojla!
Zanima koliko in kakšne mlečne proizvode (jogurte - sadne ali navadne, skuto, sire) je priporočljivo dajat pesjanom  Huh
Včeraj sem moji Lizi dala pol lončka sadnega jogurta in.... Roll Eyes Roll Eyes Skodelico je lizala še pol ure po tem, ko je bila že čisto prazna  Grin..nakar je sledilo še zasledovanje po celem stanovanju s skledo med zobmi... Tongue Tongue
Kaj pravite?? Je kaj narobe, če ji vsake toliko časa privoščim kakšen jogurt Roll Eyes Npr. vsak dan enega  Tongue Tongue
Logiran
ewchy
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 533


« Odgovor #5 : sobota, 14.12.2002 : 17:30:58 »

Tudi jaz mojima včasih zraven briketov zmešam malo skute z rumenjakom. In to tako rada jesta da sta čisto nora. Jogurta še pa nisem probala, bom še to, pa saj ga bosta sigurno jedla saj sta ta prava požeruha.  Smiley
Logiran
toby
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 135


« Odgovor #6 : sobota, 14.12.2002 : 19:08:43 »

Hej hov!
Tudi naš Tobek obožuje mleko,skuto,da ne govorimo o smetani...
Njegov priljubljen "koktail" pa je:
2dcl mleka
rumenjak
velika žlica olivnega olja (zmešano in rahlo pogreto). Cheesy Cheesy
Posodico liže še,ko je čisto prazna in jo z gobcem vozi po stanovanju.
Včasih mu privoščim tudi kos sira,ali pa smetano,za "pocrkljat"! Kiss
Logiran
Cat
gost
« Odgovor #7 : ponedeljek, 16.12.2002 : 20:57:52 »

Hej!
Mlecni proizvodi so za pse res zakon. Jst od sirov priporocam ementalca-po kolicini Ca, je ta sir med bolj bogatimi. Drugace je pa tud skuta uredu pa navaden jogurt in kefir. Sadni jogurti tud ne bi smeli delati problemov, edino kar me moti je, da imajo dodanega ogromno sladkorja.
Moja tamlajsa pridobitev naravnost obozuje stepeno smetano, ceprav, ce se le da, se ji raje izogibam in mu dodam kislo, nor je pa tudi na feto in prekajeno gaudo Roll Eyes-ja vcasih si zna tale moj gurman res zmislevat Smiley.

Logiran
Dobbin
gost
« Odgovor #8 : petek, 28.02.2003 : 22:19:13 »

Tudi naša mrcina obožuje jogurt. Na brikete mu damo 1 navadni jogurt, ki ga ima rajši kot sadnega, pa skuto (ampak je samo mariborsko), pa 1 krat na teden eno posodo mleka. Pa je presrečen. sir obožuje ampak ga ne dobi prepogosto.
Sicer so pa najljubša hrana vampi + briketi ali briketi + kuhana zelenjava
Lep pozdrav
Logiran
kaja
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.951


Če ni ves moker in slinast ni pravi poljub! Wuf


« Odgovor #9 : nedelja, 02.03.2003 : 19:04:48 »

Vedno se nasmehnem kadar kdo reče, da pes ne sme piti mleka! Prijateljičin škotski ovčar spije vsako jutro pol litra alpskega mleka, trenutno tistega 1,6 prej pa tudi 3,2. Nima nobenih težav. Očitno je res odvisno od psa koliko mlečnih izdelkov lahko prebavi. Jaz mojim redno dodajam skuto, kislo smetano, navadni jogurt in sir. Kaja prav obožuje Obstgarten ali pa Monte, samo raje ji dajem manj mastne jogurte in bohinjsko skuto. lp
Logiran

Teja
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.854


« Odgovor #10 : nedelja, 02.03.2003 : 19:35:30 »

Mleko prenašajo psi kolikor kateri. Če pes nikoli ni pil mleka, bo po njem dobil najvrjetneje drisko. Če pa ga je navajen ni problema. Moji dve pijeta mleko, jogurta pa še nisem poskusila. Zanimivo. Bomo uvedli! Smiley
Logiran
altervita
gost
« Odgovor #11 : nedelja, 02.03.2003 : 19:39:59 »

Pomojem je res od psa do psa različno če prebavlja mleko ali ne. Nekateri baje dobijo po njem drisko. Vendar pa mislim da je pri teh zadevah bolj krivo to dejstvo, da ga ne uživajo redno (razlog bodo pa biologi znali bolje pojasniti). Pomanjkanje kakih encimov, po mojem.
Mojadva pijeta mleko od prvega dne ko sta prišla domov. CCa pol litra vsak- na dan. Plus siri, sadni jogurti, navadni jogurti in enako kot Dobbinov: Mariborsko skuto (pa ne me vprašat v čem je hec, ker tudi sam ne vem, namreč vse ostalo je od LJ mlekarn, haha). Res, še sreča da imamo LJ mlekarne za vogalom, ker gresta pri nas v enem tednu skoraj dve "šteki" mleka, saj imava tudi dvonožca kar veliko porabo. Sem razmisljal o tem, da bi si kravico omislil za na vrt (pa še košnja bi mi odpadla z ramen, haha).
Logiran
DeeDee
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 111


« Odgovor #12 : nedelja, 02.03.2003 : 21:57:00 »

Luni še nisem probala dat mleka, ker ne vem kako bo reagirala. Raje ji dam košček sira, velikokrat briketom dodam tudi nekaj žlic jogurta, kefirja ali skute. Vedno dobi tudi površno izpraznjen jogurtov lonček in ga potem "opere" bolje kot pomivalni stroj Grin
Logiran
Miska
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 195


« Odgovor #13 : ponedeljek, 03.03.2003 : 08:54:29 »

Odkar je prisel moj (sedaj 6 mesecni) kuza k nam dobi vsak dan pri opoldanskem obroku malo kislega mleka ali navadnega jogurta. Zanimivo pa je, da skute ne prenese - po njej vedno bruha. Kadar pa ga mama razvaja z sirckom za priboljsek pa hodi potem se kake pol ure za njo in ji lize roke.  Grin
Mlecne stvari ima rad in jih dobro prenasa, vendar smo trenutno vse ukinili, ker ugotavljamo ce je slucajno na kaj alergicen - zelo dosti se praska.

Lep dan,
               Miska
Logiran
Tara
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 227


« Odgovor #14 : ponedeljek, 03.03.2003 : 19:09:28 »

Tara je tudi kot mladiček vsak dan dobila skodelico mleka in ni bilo nikoli problemov. Danes sicer večkrat dobi skutko, predvsem sadno, ker je po navadni bruhala  :-/ , pa kakšen košček sira, jogurt,...vsekakor obožuje mlečne zadeve.  Grin
Lp
Logiran
Peibie
rad pišem
****
Sporočil: 319


« Odgovor #15 : ponedeljek, 03.03.2003 : 19:22:09 »

Tale navadna skuta je ocitno malo hecna. Grammy po njej sicer ne bruha, se ji pa mocno spahuje. :-/ Ostale mlecne izdelke in mleko pa cisto dobro prenasa.

Lp, Mojca
Logiran
kajci
novinec
*
Spol: Ženska
Sporočil: 32


« Odgovor #16 : ponedeljek, 03.03.2003 : 19:36:48 »

Pri nas je pa tako: Kaja skoraj vsak dan popije malo mleka (1-2dcl), ob vsakem sendviču, ki ga kdo poje še malo sira (ne mara ga vedno). Nikoli pa ni marala skute in jogurtov. Obožuje pa stepeno sladko smetano Smiley!
Logiran
Floki
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 131


« Odgovor #17 : torek, 04.03.2003 : 13:58:21 »

Moj pes je, ko je bil majhen, jedel brikete s sladko smetano, zaradi katere pa zdaj, ko je velik, dobi hudo drisko. Ne vem v čem je štos, ampak od kakega 6 meseca naprej je ne prenese.  Huh  Zato pa zdaj dobi sir, pa kakšen lonček od jogurta za polizat, ker če ni v lončku, ga ne poje.  Roll Eyes Aja, pa navaden mora biti, sadnega tudi povoha ne.
Logiran
KatjaD
novinec
*
Spol: Ženska
Sporočil: 40



« Odgovor #18 : torek, 04.03.2003 : 18:06:50 »

Mislim, da ni nič groznega, če pes le prenaša mlečne izdelke. Jaz mojemu definitivno privoščim vse skoraj prazne lončke od jogurtov, smetan, skut, ipd. - malo za zabavo in malce za posladkat, saj jih z veseljem preliže, potem se pa še dolgo z lončki igra (beri razstavi na prafaktorje).
Sploh pa za mladičke ali neješče pse priporočajo dodajanje skute v dnevni obrok, da dobijo potrebne beljakovine.
Logiran
enya
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 168


« Odgovor #19 : petek, 14.03.2003 : 19:46:29 »

Moram nekaj povedat!!
Ko ste govorili o tej čuveni mariborski skuti, sem si vedno mislila, da mace nakladate Grin Grin Grin
In kaj se mi je zgodilo?TUDI moja psička noče druge, kot mariborsko!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Pa v čem je fora????Vse druge znamke, ki sem ji jih dala,je samo obliznila in konec.Danes pa je dobila mariborsko in jo pojedla da konca!Halo?!
Zdaj se pa ne zabavajte več in mi prosim povejte, v čem je fora! Grin Grin Grin Grin Grin Grin
Logiran
mefisto
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 507


« Odgovor #20 : petek, 14.03.2003 : 21:05:07 »

Enya, poskusi še Prekmursko z 40% ml. maščobe - je še boljša od Mariborske!
Tudi jaz  Smiley in mastini jemo samo te dve!
Logiran
spulki
novinec
*
Sporočil: 8


« Odgovor #21 : sobota, 15.03.2003 : 22:49:33 »

no ko ste ravno pri jogurtovih lonckih...moja punca ima prave radarje za te zadeve. Cim slisi da kdo strga po loncku je ze zraven, pac njeno delo je da pomije za nami  Tongue in da ne govorim o kaksnem monte-ju...smetana je pa itk zmeraj na vrsti ko gremo na pijacko Cool
lp, spela
Logiran
enya
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 168


« Odgovor #22 : nedelja, 16.03.2003 : 10:52:12 »

Mefisto-bom poskusila, hvala za idejo! Grin
Zdaj pa še eno vprašanje:moja mala ima zelo rada čokolino.Ampak, ko sem to omenila, so me veterinarji nadrli, češ, da ne sme mleka.Ampak ali je tako zelo narobe?Dam ji z najmanj masnim mlekom in tudi nima driske potem?
Kaj vi menite?
Logiran
Pia
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 156



« Odgovor #23 : torek, 18.03.2003 : 14:20:57 »

Zdravo!
Moja dva mata tut rada čokolino pa ga dobita kar z mlekom 3,2 pa nimata nobenih problemov. Najraje pa imata kislo smetano, pa tudi corn flakese in podobne zadeve. Jaz mislim da žival itak ne bi jedla če ji ne bi pasalo, pa če nima pol driske pa itak ni problema. Pomoje.. Da slišimo še koga drugegea.
Lp, Pia
Logiran
Sky
še malo sramežljiv
**
Spol: Moški
Sporočil: 74


« Odgovor #24 : sobota, 05.04.2003 : 07:01:22 »

Mene pa zanima, ali veste , ali alergija na mleko traja od rojstva (razen materino mleko) ali se to pojavi pri starejšemu psu? Moj je jedel čokolino, ko je bil zelo majhen (<3 mes.) zdaj se mu pa  ne upam ga dati, da ne bo kaj narobe.
Logiran
Teja
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.854


« Odgovor #25 : nedelja, 06.04.2003 : 19:19:30 »

Sky,
daj mu za probat čokolino (najprej malo) in boš videl, če ga bo prenesel Roll Eyes Smiley
Logiran
enya
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 168


« Odgovor #26 : ponedeljek, 07.04.2003 : 21:00:32 »

Sky, moja spet je čokolino in nima nobenih težav...
Logiran
Bela01
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 706


« Odgovor #27 : torek, 08.04.2003 : 15:26:50 »

Men je tudi prejšnji lastnik psičke rekel naj mleka ne dajem kr povzroča drisko. In ga tudi nisem (in vseh ostalih mlečnih izdelkov) do pred kratkim. Po mal sem probala in seveda je ponorela od veselja - totalno je bila zalimana na mene (ko sem ji dala jogurt - sicer sadni) in ni bilo nobene driske ali kaj podobnega.
(Doma imam tudi mačaka, ki je sicer občutljiv na mleko (če ga dobi preveč dobi drisko), vendar se je zaj tako navadil da ga dobi vsako jutro malo in ni nič narobe (še več bi ga popil vendar za vsak slučaj raje ne).)

Tako da odvisno od posameznika kako prenaša.
Logiran
KIN
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 220


« Odgovor #28 : četrtek, 10.04.2003 : 08:56:59 »

Jaz sem Kinu dajala mleko, ko je bil še mladiček. Nikoli ni imel driske. Potem se je pa kar naenkrat pojavila. Tako da od takrat naprej si mu ne upam dati nobenega mlečnega izdelka več. Očitno mu ne paše ne mleko, skuta, jogurt, ...

lp
Logiran
Agnes
Neža Vilhelm
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.127


Setri so carji!


« Odgovor #29 : četrtek, 10.04.2003 : 09:07:23 »

Halo, kar se tiče mleka in tega je po mojem čisto odvisno od vsakega kužka posebej. Moj veliki seter dobi npr. drisko, če pije samo mleko, če mu ga pa razredčim z vodo, je pa v redu. Na splošno pa kakšne jogurte in kaj podobnega poje, ampak potem obroka nepride pohvalit  Grin. Mali pa nima nikakršnih težav. Sploh je pa zanj nekaj najboljšega, če dobi za 'malico' skuto in banano (saj pravim, da je mešanica med opico in piranho, ki po pomoti zgleda kot seter). Pa lep dan, Neža
Logiran

Ne hodi pred menoj, morda ne bom sledil. Ne hodi za menoj, morda ne bom vodil. Hodi ob meni in mi bodi prijatelj.
(Albert Camus)
erika
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 504


« Odgovor #30 : sobota, 12.04.2003 : 13:26:51 »

Halo!

Tudi pri nas, dobijo frajle mleko in mlečne izdelke(jogurt,skuta...), pa moram reči, da ni problemov, le za glavni obrok, tega ne dajem, ker potem se pa pojavi driska. Sad.
Drugače pa,  sladka smetana  Grin Grin Grin

                    lp erika
Logiran
Teja
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.854


« Odgovor #31 : sobota, 12.04.2003 : 14:28:53 »

:)Pomoje bi moji dve za sladko smetano začeli ubijat. Nisem pa še probala, ker pri nas smetana ne gre ravno v ''promet'' Roll Eyes
Logiran
pia_in_co.
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.252


« Odgovor #32 : torek, 22.04.2003 : 17:11:37 »

živio!
jest bi pa samo še neki besed o čokolinu:
seveda ga pes lahko dobi vsake toliko časa samo z njim imam kar nekaj negativnih izkušenj:

moja sestrična je psički prepogosto dajala čokolino in psička ni hotela jesti ničesar drugega kot to in je kar nekaj časa trajalo ,da se je spet navadila nazaj na normalno hrano.

vzrediteljica psičke moje prijateljice je mladim psičkom dajala čokolino in so se psički,ki jo je pozneje dobila na zobeh naredile obloge(še sreča da so se ji zobje kasneje zamenjali)!

lp,pia
Logiran
ninci
gost
« Odgovor #33 : nedelja, 23.11.2003 : 08:40:25 »

Torej, zanima me ali mleko škoduje vašim psičkom, če ne koliko ga spijejo? Huh
Stvar je namreč taka da imamo Goldna zasvojenega z mlekom Wink vsak dan obvezno "šalca" pogretega mleka lepo med brikete. Če ga ne dobi stoji pred hladilnikom in gleda v vrata dokler se ga kdo ne usmili in mu privošči tege "posladka".
Logiran
Era
novinec
*
Spol: Ženska
Sporočil: 24


« Odgovor #34 : nedelja, 23.11.2003 : 08:50:07 »

Vzreditelji so na rekli, da niti pod razno ne smemo dajati psom mleka, ker da dobijo drisko po njem, lahko pa tudi bruhajo. Ampak jaz sem ji dala mleko moji maltežanki ni bilo nic.Sedaj ji vsak dan dam mleko, čokolino, kruh namočen v mleko, rada ima pa tudi kakav.Torej, trditev da psi nimajo encima za razgradnjo laktoze, je zame zmotno.


lp
  Era
Logiran
ninci
gost
« Odgovor #35 : nedelja, 23.11.2003 : 09:26:25 »

No sej ravno zato me je zanimalo, kako je z mlekom, ker so nam tudi rekli, NIČ MLEKA. Pa me je zanimalo ali je to samo zaradi driske, ali ima pes lahko tudi kašne druge probleme zaradi tega.
Ker našemu mleko izredno paše in nismo imeli z njim zaenkrat še nobenih problemov.
Logiran
jessy
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.407


« Odgovor #36 : nedelja, 23.11.2003 : 19:54:44 »

Era:kje si kupila svojega maltežana?

Danes sem šla izbrat maltežana in vzrediteljica je rekla, da naj ga potem (ko bo prišel k nam) hranim samo z briketi Eukanubo-Lamb&Rice in da le tako ne bo nobenih problemov. Niti kuhane hrane, nič samo brikete in mogoče kdaj malo jabolka. Niti mlečnih izdelkov.
Jaz bi pa mu potem kdaj polepšala dan s kakšno skutko.
Kaj mislite o tem?

LP

jessy
Logiran
larčy
še malo sramežljiv
**
Spol: Ženska
Sporočil: 53


« Odgovor #37 : nedelja, 23.11.2003 : 20:22:28 »

UPALALALAL!
Tvoja psička je pa pridna!!! Cheesy

Vsaka ti čast!!!!!
Logiran
bina
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.790


« Odgovor #38 : nedelja, 23.11.2003 : 20:48:14 »

Mene so pa učili, da če pes že od malega dobiva mleko, potem ima tudi encime za prebavo mleka in je pes brez driske. Če pa ti daš odraslemu psu mleko (ki ga ni navajen), bo imel pa drisko. Zato jaz menim, da ni nič narobe, če pes dobiva mleko, če ima prebavo ok. Jaz dajem svoji punci skuto in zaradi Yo tudi kefir in nima problemov. Samec je pa alergičen na sir in zato ne dobiva mlečnih izdelkov!
Logiran
larčy
še malo sramežljiv
**
Spol: Ženska
Sporočil: 53


« Odgovor #39 : nedelja, 23.11.2003 : 20:53:03 »

Maš prov. Jst sm svojemu prejšnjemu dajala že od mladosi mlečne izdelke in mu ni bilo nič.

Ali je res, da če psu daješ surovo jajce, da se mu dlaka bolj sveti?
Logiran
jessy
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.407


« Odgovor #40 : ponedeljek, 24.11.2003 : 07:04:06 »

Če hočeš dati celo jajce ga moraš skuhati. Lahko pa mu daš surov rumenjak.

LP

jessy
Logiran
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.296


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #41 : ponedeljek, 24.11.2003 : 07:09:59 »

jessy, prav sigurno ne smes dati psu surovega beljaka, temvec samo surov rumenjak. Lahko pa mu das kuhan beljak (ali celo kuhano jajce).
Logiran

MyMy
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 233


« Odgovor #42 : sreda, 14.01.2004 : 22:16:41 »

No..moj  pa ma najrajši sirni namaz Philadelfio:=)Zdi se mi da če bi dobil celi paket tega namaza da bi vse pojedel?
Kaj je kaj narobe če dobi ta sirni namaz?Je mogoče slan?
LP MYMY
Logiran
Kati
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 131


« Odgovor #43 : petek, 16.01.2004 : 08:06:19 »

Naša Ajka imazelo rada skutoo, ki ji primešam rumenjak, med in včasih tudi nariban jajček. Poskusila sem seveda tudi že z mleko m in ni dobila driske, tako da je vse ok.
Obožuje pa brikete v katere dodam sardelce v olju (olivnem). Ko to poje še pet minut oblituje posodo če je ne vzamem. Seveda pa tudi ve da lahko že izsiljuje in dobi tudi kakšen košček pršuta.
Logiran
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #44 : nedelja, 18.04.2004 : 08:41:37 »

Tudi moj Bučko obožuje mleko,čokolino,smetano,le da mu jaz vedno na 2dcl mleka,primešam še 0,5dcl vode.Pa nima nikoli driske,jo je pa imel(in to tako hudo,da se je podelal v stanovanju),ko sem mu dala čisto samo mleko.Moj predlog je,da mleko vedno malo razredčite.Sicer se pa tudi psi med seboj razlikujejo. Tongue
Logiran
maja01
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.095


« Odgovor #45 : nedelja, 18.04.2004 : 11:16:54 »

Branka: cokolino, cokolesnik, coko, ... niso primerna pasja hrana, ker vsebujejo cokolado. Vec o tem (cokoladi) si preberi v neki drugi temi v tem forumu. Bolje bo, ce uporabljas rizko, rizolino, grisko, grisolino, ... Mislim sicer, da mu ne bo blazno skodilo, ce "enkrat na plavo luno" dobi cokolino, vsak dan pa tega le ne prakticiraj...
Logiran
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #46 : nedelja, 18.04.2004 : 11:50:57 »

Ne,ne saj ne dobi vsak dan,dobi enkrat na "kvatre",se zavedam,da ni dobro prepogosto.Vseeno hvala za opozorilo,mogoče bo pa kakšnemu drugemu lastniku psa prišlo prav.Lep pozdrav,Branka Wink Smiley
Logiran
katkica2
novinec
*
Sporočil: 8


WWW
« Odgovor #47 : ponedeljek, 30.12.2013 : 10:34:22 »

 Tudi jaz praktiziram z mlekom. Vcerej sem namocila brikete z mlekom in moram povedat da je vse lepo zmazal. Me pa zanima kako je z domacim mlekom ker jaz hodim k kmetu po mleko,ne vem da ni premocno. Smiley
Logiran
Strani: 1 2 3 4 [Vse]   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  prehrana  |  Posamezne sestavine v prehrani  |  Tema: Mleko za mladičke
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines