mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 25.04.2024 : 15:27:03

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  prehrana  |  Posamezne sestavine v prehrani  |  Tema: Mleko za mladičke
Strani: 1 [2] 3 4  Vse   Dol
Natisni
Avtor Tema: Mleko za mladičke  (Prebrano 23892 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Peibie
rad pišem
****
Sporočil: 319


« Odgovor #15 : ponedeljek, 03.03.2003 : 19:22:09 »

Tale navadna skuta je ocitno malo hecna. Grammy po njej sicer ne bruha, se ji pa mocno spahuje. :-/ Ostale mlecne izdelke in mleko pa cisto dobro prenasa.

Lp, Mojca
Logiran
kajci
novinec
*
Spol: Ženska
Sporočil: 32


« Odgovor #16 : ponedeljek, 03.03.2003 : 19:36:48 »

Pri nas je pa tako: Kaja skoraj vsak dan popije malo mleka (1-2dcl), ob vsakem sendviču, ki ga kdo poje še malo sira (ne mara ga vedno). Nikoli pa ni marala skute in jogurtov. Obožuje pa stepeno sladko smetano Smiley!
Logiran
Floki
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 131


« Odgovor #17 : torek, 04.03.2003 : 13:58:21 »

Moj pes je, ko je bil majhen, jedel brikete s sladko smetano, zaradi katere pa zdaj, ko je velik, dobi hudo drisko. Ne vem v čem je štos, ampak od kakega 6 meseca naprej je ne prenese.  Huh  Zato pa zdaj dobi sir, pa kakšen lonček od jogurta za polizat, ker če ni v lončku, ga ne poje.  Roll Eyes Aja, pa navaden mora biti, sadnega tudi povoha ne.
Logiran
KatjaD
novinec
*
Spol: Ženska
Sporočil: 40



« Odgovor #18 : torek, 04.03.2003 : 18:06:50 »

Mislim, da ni nič groznega, če pes le prenaša mlečne izdelke. Jaz mojemu definitivno privoščim vse skoraj prazne lončke od jogurtov, smetan, skut, ipd. - malo za zabavo in malce za posladkat, saj jih z veseljem preliže, potem se pa še dolgo z lončki igra (beri razstavi na prafaktorje).
Sploh pa za mladičke ali neješče pse priporočajo dodajanje skute v dnevni obrok, da dobijo potrebne beljakovine.
Logiran
enya
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 168


« Odgovor #19 : petek, 14.03.2003 : 19:46:29 »

Moram nekaj povedat!!
Ko ste govorili o tej čuveni mariborski skuti, sem si vedno mislila, da mace nakladate Grin Grin Grin
In kaj se mi je zgodilo?TUDI moja psička noče druge, kot mariborsko!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Pa v čem je fora????Vse druge znamke, ki sem ji jih dala,je samo obliznila in konec.Danes pa je dobila mariborsko in jo pojedla da konca!Halo?!
Zdaj se pa ne zabavajte več in mi prosim povejte, v čem je fora! Grin Grin Grin Grin Grin Grin
Logiran
mefisto
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 507


« Odgovor #20 : petek, 14.03.2003 : 21:05:07 »

Enya, poskusi še Prekmursko z 40% ml. maščobe - je še boljša od Mariborske!
Tudi jaz  Smiley in mastini jemo samo te dve!
Logiran
spulki
novinec
*
Sporočil: 8


« Odgovor #21 : sobota, 15.03.2003 : 22:49:33 »

no ko ste ravno pri jogurtovih lonckih...moja punca ima prave radarje za te zadeve. Cim slisi da kdo strga po loncku je ze zraven, pac njeno delo je da pomije za nami  Tongue in da ne govorim o kaksnem monte-ju...smetana je pa itk zmeraj na vrsti ko gremo na pijacko Cool
lp, spela
Logiran
enya
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 168


« Odgovor #22 : nedelja, 16.03.2003 : 10:52:12 »

Mefisto-bom poskusila, hvala za idejo! Grin
Zdaj pa še eno vprašanje:moja mala ima zelo rada čokolino.Ampak, ko sem to omenila, so me veterinarji nadrli, češ, da ne sme mleka.Ampak ali je tako zelo narobe?Dam ji z najmanj masnim mlekom in tudi nima driske potem?
Kaj vi menite?
Logiran
Pia
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 156



« Odgovor #23 : torek, 18.03.2003 : 14:20:57 »

Zdravo!
Moja dva mata tut rada čokolino pa ga dobita kar z mlekom 3,2 pa nimata nobenih problemov. Najraje pa imata kislo smetano, pa tudi corn flakese in podobne zadeve. Jaz mislim da žival itak ne bi jedla če ji ne bi pasalo, pa če nima pol driske pa itak ni problema. Pomoje.. Da slišimo še koga drugegea.
Lp, Pia
Logiran
Sky
še malo sramežljiv
**
Spol: Moški
Sporočil: 74


« Odgovor #24 : sobota, 05.04.2003 : 07:01:22 »

Mene pa zanima, ali veste , ali alergija na mleko traja od rojstva (razen materino mleko) ali se to pojavi pri starejšemu psu? Moj je jedel čokolino, ko je bil zelo majhen (<3 mes.) zdaj se mu pa  ne upam ga dati, da ne bo kaj narobe.
Logiran
Teja
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.854


« Odgovor #25 : nedelja, 06.04.2003 : 19:19:30 »

Sky,
daj mu za probat čokolino (najprej malo) in boš videl, če ga bo prenesel Roll Eyes Smiley
Logiran
enya
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 168


« Odgovor #26 : ponedeljek, 07.04.2003 : 21:00:32 »

Sky, moja spet je čokolino in nima nobenih težav...
Logiran
Bela01
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 706


« Odgovor #27 : torek, 08.04.2003 : 15:26:50 »

Men je tudi prejšnji lastnik psičke rekel naj mleka ne dajem kr povzroča drisko. In ga tudi nisem (in vseh ostalih mlečnih izdelkov) do pred kratkim. Po mal sem probala in seveda je ponorela od veselja - totalno je bila zalimana na mene (ko sem ji dala jogurt - sicer sadni) in ni bilo nobene driske ali kaj podobnega.
(Doma imam tudi mačaka, ki je sicer občutljiv na mleko (če ga dobi preveč dobi drisko), vendar se je zaj tako navadil da ga dobi vsako jutro malo in ni nič narobe (še več bi ga popil vendar za vsak slučaj raje ne).)

Tako da odvisno od posameznika kako prenaša.
Logiran
KIN
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 220


« Odgovor #28 : četrtek, 10.04.2003 : 08:56:59 »

Jaz sem Kinu dajala mleko, ko je bil še mladiček. Nikoli ni imel driske. Potem se je pa kar naenkrat pojavila. Tako da od takrat naprej si mu ne upam dati nobenega mlečnega izdelka več. Očitno mu ne paše ne mleko, skuta, jogurt, ...

lp
Logiran
Agnes
Neža Vilhelm
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.127


Setri so carji!


« Odgovor #29 : četrtek, 10.04.2003 : 09:07:23 »

Halo, kar se tiče mleka in tega je po mojem čisto odvisno od vsakega kužka posebej. Moj veliki seter dobi npr. drisko, če pije samo mleko, če mu ga pa razredčim z vodo, je pa v redu. Na splošno pa kakšne jogurte in kaj podobnega poje, ampak potem obroka nepride pohvalit  Grin. Mali pa nima nikakršnih težav. Sploh je pa zanj nekaj najboljšega, če dobi za 'malico' skuto in banano (saj pravim, da je mešanica med opico in piranho, ki po pomoti zgleda kot seter). Pa lep dan, Neža
Logiran

Ne hodi pred menoj, morda ne bom sledil. Ne hodi za menoj, morda ne bom vodil. Hodi ob meni in mi bodi prijatelj.
(Albert Camus)
Strani: 1 [2] 3 4  Vse   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  prehrana  |  Posamezne sestavine v prehrani  |  Tema: Mleko za mladičke
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines