mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 28.03.2024 : 17:26:02

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Licitacije, razprodaje, akcije - pomoč Zavetišču Horjul  |  Valentinove licitacije  |  Tema: Valentinčki obdarujejo 2013 - pravila, seznam, čvek ...
Strani: [1] 2  Vse   Dol
Natisni
Avtor Tema: Valentinčki obdarujejo 2013 - pravila, seznam, čvek ...  (Prebrano 8257 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.296


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« : petek, 18.01.2013 : 09:55:16 »


made by vixi

Nekoga moraš imeti rad... Ne samo danes, ne samo na Valentinovo, temveč vsak dan posebej.
Sv. Valentin goduje 14. februarja in na ta dan se urežejo prve trte, ptički se ženijo, začne se delo na vrtovih, porajajo se nove ljubezni in utrjujejo stare ...

Ker pa je to tudi dan, ko smo z Zahoda prinesli navado obdarovanja, je zdaj priložnost da ob tem, ko darujete darilca svojim najbljižjim, pomagate še varovancem Zavetišča Horjul. Kupnina za darilca gre namreč direktno na njihov račun.

Torej, kaj je naša naloga?
Vsak pripravi darilce v minimalni vrednosti 4 €. Vsako darilce mora vsebovati vsaj en srček Smiley.
Da ga na prodaj tako, da odpre v tej rubriki svojo temo, v katero vpiše kot naslov svoje uporabniško ime, v sporočilu pa zapiše vse, kar je potrebno za spodbuditev nakupa s strani ostalih uporabnikov. Uporabnike lahko spodbujate k nakupu svojega darila do zadnjega dne licitacije. Lahko dodate slikovni material, lahko opišete vsebino, lahko ... pa ste skrivnostni in ne razkrijete ničesar. Taktika je v vaših rokah. Gremo po sistemu licitacije, ki pa bo odprta vse do torka, 5. 2. 2013 do 23.00 in zadnji, ki bo vpisal znesek, bo kupec darila. Torej je pomembno, da darilo čim bolje predstavite in promovirate in tako zanj iztržite čim več v dobro živalskih brezdomčkov. Potem je še nekaj dni časa za plačilo na račun Zavetišča Horjul in predajo darila.
Pa gremo po vrsti s pravili:

Kdo lahko sodeluje?
Sodeluje lahko vsak registriran uporabnik mojpes.neta.

Kako damo darilo "v prodajo"?
Odpremo novo temo v rubriki Valentinčki obdarujejo 2013:
* kot naslov sporočila vpišemo oznako (val001) in svoje uporabniško ime ter v treh besedah vsebino darila;
* kot vsebino sporočila opišemo darilo, lahko prilepimo fotografijo (lahko kot priponko, lahko pošljete fotografijo meni na naslov jana@mojpes.net ...), lahko..., kar želite, vse pa s ciljem, da za darilo iztržite v dobro horjulskih varovancev čim več.
* v nadaljevanju lahko spodbujate kupce vašega darila, odgovarjate na vprašanja ..., skratka, tema je vaša in od vas je odvisno vodenje in izid "pogajanj".
* Vsako darilo naj bo celota in naj ima svojo temo.

Obenem z objavo teme z vašim darilom ste obvezni poslati svoje podatke (ime in priimek, domač naslov, email naslov in mojpes.netovo uporabniško ime) na email naslov jana@mojpes.net, v kolikor niste član mojpes.neta (če ste samo registriran uporabnik, niste član mojpes.neta, torej morate poslati podatke). Podatki ne bodo nikjer objavljeni, temveč po zaključku akcije le posredovani kupcu darila v primeru, da se mu ne boste sami javili.

S koliko darili lahko sodelujem?
Vsak uporabnik lahko sodeluje s kolikor darili želi.

Začetna cena predmeta in "višanje"
Začetne cene vseh daril so minimalno 4 €.
Minimalni znesek za višanje je 1 €.

Čas prodaje daril
S prodajo daril začnemo v petek, 18. 1. 2013 in zaključimo v torek, 5. 2. 2013 ob 23.00.
Svoje darilo lahko daste v prodajo v kateremkoli trenutku med trajanjem akcije, najkasneje pa v ponedeljek, 4. 2. 2013.
Po zaključku "prodaje" bom v vseh temah napisala, kdo je "kupec" posameznega darila in znesek, za katerega je darilo kupil.

Sem "kupec" darila. Kako naprej?
Znesek, za katerega vam je bilo darilo "prodano", morate do 11. 2. 2013 nakazati direktno na transakcijski račun Zavetišča Horjul, 03160-1000931624 (pri SKB), s pripisom "donacija - uporabniško ime" (namesto "uporabniško ime" vpišite uporabniško ime, ki je naslov teme, ne vaše uporabniško ime).
V temo, v kateri ste zlicitirali darilo, obvezno javite, kdaj ste plačali in se dogovorite z donatorjem darila, kam naj predmet pošlje. V kolikor email naslova ne želite javno objaviti, mi ga sporočite skupaj s podatki, za katero darilo gre (uporabniško ime - naslov teme) na email naslov jana@mojpes.net in posredovala bom naprej pri donatorju darila, da vam ga lahko dostavi.
Vsi uporabniki s paketi midi, maksi in mega lahko kontaktirate z drugimi po zasebnih sporočilih, seveda če imajo tudi oni katerega od navedenih paketov.
Skratka, po plačilu na račun Zavetišča Horjul morajo vaši podatki najti pot do tistega, ki "hrani" vaše darilo, ki ste ga "kupili", da vam darilo pošlje ali se z vami kako drugače dogovori za dostavo.
Ko boste darilo prejeli, objavite to v ustrezni temi.

Kaj pa, če se bo donator darila premislil in darila ne bo hotel predati ali pa kupec ne bo nakazal denarja?
Verjamem, da bodo tudi k tej akciji pristopili samo resni uporabniki in da bodo sodelovali samo tisti, ki bodo v primeru, da bo njihova cena najvišja, znesek za darilo resnično nakazali tako, kot se od njih pričakuje, in da bodo donatorji daril res pravočasno dostavili darila kupcem. Vse stavimo na zaupanje.
Vsak, ki bo daroval darilo in ga dal v prodajo ter vsak, ki bo licitiral za nakup daril, bo to storil samoiniciativno, torej se z objavo vsakega svojega sporočila v tej temi zaveda, da je potrebno potem darilo res poslati, če smo donator darila in ga res plačati, če smo kupec darila.

Časa za plačilo in predajo predmetov bo malo, zato predlagam, da nakažete denar za darilo res do 11. 2. 2013, prav tako pošljite darilo čim prej, vsekakor pa najkasneje 11. 2. 2013, da bodo kupci imeli s čim obdarovati svoje bližnje Smiley.

Jana Pahovnik
Gavce, 18. 1. 2013

Arhiv Valentinčkov iz prejšnjih let Smiley

Kaj pa, če je več predmetov na eni licitaciji?
- Če je v eni licitaciji več različnih daril, se vsa označijo s črkami (A, B, C ...), licitira pa se vsak od začetne cene navzgor (minimalno 4 €). Vsak predmet se torej posebej licitira tako, da se ob ponujeni ceni napiše tudi oznaka predmeta (A, B, C ...).
- Če je v eni licitaciji več enakih daril, licitiramo z eno začetno ceno, kot da licitiramo za en predmet, višamo za vsaj 1 €, uspešnih kupcev pa je na koncu toliko, kot je na voljo predmetov. Štejejo ponujene cene od najvišje proti najnižji.
Primer: Imamo tri enaka darila, izklicna cena je 4 €. Licitator "x" ponudi 4 €, licitator "y" ponudi 5 €, licitator "q" ponudi 6 €, licitator "z" ponudi 7 € in licitacija je zaključena. Kupci naših treh predmetov so "z" za 7 €, "q" za 6 € in "y" za 5 €.

Celotna pravila za naše redne licitacije najdete tukaj.
Logiran

Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.296


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #1 : petek, 18.01.2013 : 09:56:57 »

Seznam

klik na oznako licitacije vodi direktno na licitacijsko temo
oznakadoniral/predmetkupillic. cenaplačano
val001jackinmi - Miški za muckeSamješveš10 €
val002Pepsi - Pomarančna marmelada s sivkoWolkowo20 €
val003Pepsi - Bioetanol--
val004Pepsi - Sophie Kinsella: Can You Keep A Secret?Cats4 €
val005Pepsi - James Patterson- Don't Blinkmaja_kalis5 €
val006jackinmi - Knjižno kazalo Žaba s srčkomMižonny7 €
val007Sally - Hrana in priboljški za pseŽužka
Rossy
9 €
10 €
val008_lori - Topli copatiking-roy5 €
val009_lori - ŠkatlicaNusa19867 €
val010jackinmi - Torbica za telefon--
val011jackinmi - Knjižno kazalo Pujsvellamo4 €
val012Čarka - Torta za pasjega lupčkaŽužka7 €
val013No Jinx - Šali, šali, šali ...pikapokica
jasmina77
majch
Xena
Samješveš
20 €
9 €
9 €
9 €
12 €
val014Mermaid - Ženski unikatni uhani Pavvidka5 €
val015Mermaid - Srebrna zapestnica SrceTyto alba5 €
val016Mermaid - Moderna zapestnica z obeski iz srebraTyto alba5 €
val017Mermaid - Moderna zapestnica iz srebra + magnetekTyto alba5 €
val018Mermaid - Leopard top brez rokavov Bodyrightčarka4 €
val019Mermaid - Dizajner naramnice za hlačejackinmi10 €
val020Mermaid - Sončna očala unisexbrigitak5 €
val021natis - Eleganten rjav povodecbrigitak5 €
val022Demijan - Ogrlica millefioriSamješveš8 €
val023Demijan - Ogrlica s kristalčkiSunnyDay7 €
val024Neža78 - Pleteni fimo srčki - broškiceSamješveš
luna7
sansa
16 €
8 €
14 €
val025Neža78 - Pleten fimo srček - ogrlicačarka20 €
val026Voolina - Polstena ovčka DragicaSamješveš7 €
val027Voolina - Polstena broša - ovčka Dragicamaja_kalis9 €
val028mamaF - ljubim mačkeSamješveš
vidka
guju
17 €
5 €
5 €
val029SILBA MIA - Dišeče kroglice za kopel--
val030SILBA MIA - Miniaturni kipec pes in kopelcookie5 €
val031viamia - Bon za večerjo v mehiški restavracijiQueenie10 €
val032Queenie - Zaljubljenim Valentinom za pogumskogkatt
No Jinx
11 €
10 €
val033Majsi - Ljubezen na pručkiRoyalty26 €
val034Mermaid - Naslanjač - stolEvvva20 €
val035aleksandrak - LED-okolovratnica za temoluna76 €
val036Cats - recesijski ValentinDominika4 €
val037Jana - Domači prijateljSasenka10 €
val038Jana - Domače drobno pecivorava9 €
val039jackinmi - Fimozverinice--
val040Queenie - Ženska torba in prva pomočXena7 €
val041Queenie - Ženska denarnica in srčki za romantikeuraa5 €
val042Mermaid - Krof za laseskogkatt5 €
val043Mermaid - Miselna igra xMind 2xskogkatt6 €
val044Mermaid - Bling bling zapestna uraXena7 €
val045Mermaid - Šal iz srebrnih vlaken v darilni škatliXena5 €
val046Mermaid - Posoda iz školjkeskogkatt5 €
val047Xena - Zaljubljena Torbicasandras10 €
skupaj468 €
Logiran

Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.296


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #2 : petek, 18.01.2013 : 09:58:52 »

Spet so pred nami Valentinčki ljubezen objem plesalec

Ne pozabite:
- obvezen je srček ljubezen
- izklicne cene so vsaj 4 €
- Valentinčki so do 5. 2. 2013 ob 23.00


Vabljeni! Smiley
Logiran

Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.296


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #3 : torek, 05.02.2013 : 09:57:45 »

Ne pozabit, da tole danes zaključujemo ljubezen
Logiran

Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« Odgovor #4 : torek, 05.02.2013 : 10:00:17 »

Mam opomnik!
Logiran
čarka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.288


WWW
« Odgovor #5 : torek, 05.02.2013 : 22:43:34 »

te imam na sumu ...  Angry
Logiran
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.296


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #6 : sreda, 06.02.2013 : 00:31:48 »

Zbrali smo 464 € bravo ljubezen plesalec

Hvala vsem!
Logiran

Mermaid
novinec
*
Sporočil: 18


WWW
« Odgovor #7 : sreda, 06.02.2013 : 01:04:31 »

 Cheesy Juhu
še več tematskih licitacij  Cool
 plesalec
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #8 : sreda, 06.02.2013 : 07:42:37 »

Jst sem prespala moj šal!  Angry Angry Angry Angry
Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #9 : sreda, 06.02.2013 : 11:53:09 »

Jana, dodaj še 4 EUR - mojo šalčko bo kupila Dominika Cheesy
Logiran
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.296


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #10 : sreda, 06.02.2013 : 12:12:09 »

Jana, dodaj še 4 EUR - mojo šalčko bo kupila Dominika Cheesy

 Kiss
Logiran

Nusa1986
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 70


WWW
« Odgovor #11 : sreda, 06.02.2013 : 17:30:54 »

Jana, mam eno vprašanje; a bi bilo slučajno možno, da jaz plačam v Galija ali je striktno, da se plača na TRR?
hVALA IN LP
Logiran
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.296


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #12 : sreda, 06.02.2013 : 19:01:50 »

Nusa1986, pri vseh licitacijah, ki so v dobro Horjula, lahko oddaš denar (ustrezno označen) tudi v Galijevega mačka ali na katerem od drugih mest, kjer se zbirajo donacije za Horjul, pa potem sami uredijo naprej. Smiley
Če so licitacije za koga drugega, to ni mogoče in mora iti denar direktno na ustrezen trr.
Logiran

Mermaid
novinec
*
Sporočil: 18


WWW
« Odgovor #13 : četrtek, 07.02.2013 : 00:18:29 »

Jana, to je tudi mene sedaj zmedlo - redne licitacije so za Horjul in prav tako nekatere tematske - torej tudi valentinčki ipd. V teh primerih se lahko plača tudi v "mačka"?
Kak bi pa bil primer licitacije, kjer se ne zbira za Horjul?
Hvala, papa
Logiran
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.296


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #14 : četrtek, 07.02.2013 : 00:28:57 »

V zadnjem času:
Kosovir - KLIK
Repek (za Pomurje) - KLIK

Vedno piše v osnovni temi (kjer so pravila, seznam ...) komu in na kateri trr je treba nakazati donacije. Tudi pri vseh licitacijah za Horjul je vedno naveden zraven 'prejemnik' in njegov trr, torej horjulski trr, lahko pa samo v tem primeru oddate denar (označen) tudi v Galijevega mačka ali na drugem zbirnem mestu, kjer zbirajo donacije za Horjul. Za redne je trr naveden v splošni temi o pravilih za licitacije, pri posebnih/tematskih licitacijah pa v osnovni temi, ki spremlja posebne/tematske licitacije (stare so tule, božične in valentinčki pa v podrubrikah tule). Smiley
Logiran

Strani: [1] 2  Vse   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Licitacije, razprodaje, akcije - pomoč Zavetišču Horjul  |  Valentinove licitacije  |  Tema: Valentinčki obdarujejo 2013 - pravila, seznam, čvek ...
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines