mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 18.04.2024 : 23:45:00

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  vzgoja  |  Značaj, čustva in strahovi  |  Tema: Strah pred mostovi
Strani: [1]   Dol
Natisni
Avtor Tema: Strah pred mostovi  (Prebrano 4258 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
twety
novinec
*
Sporočil: 39


« : nedelja, 27.01.2013 : 20:33:53 »

Pozdravljeni, tudi pri nas je problem s strahom, torej strah pred mostovi. Je Border Collie, 8 mesecev stara in kar naenkrat, ene 3 tedne nazaj se je začela bolestno bati mostov nad vodo. Vodo pa obožuje! Pa tudi višine se drugače ne boji.
Na enem, mostu ki je širok ravno za en avto, gre čez brez problema, no sicer malo povešen rep, ma ni panike, če se ustavim in gledam dol se ustavi tudi ona in pride bilžje. Ko pa gre za večji most, ko bi morala hoditi po pločniku zaradi prometa pa panika. Ko ni bilo nobenega avta sem jo spustila in jo s sirčki vabila na pločnik, ma ni bilo pogoja, da bi prišla.
Prosim za pomoč, kako naj se lotim te težave.
Logiran
twety
novinec
*
Sporočil: 39


« Odgovor #1 : ponedeljek, 28.01.2013 : 21:47:24 »

nihče?
Logiran
uraa
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.874



« Odgovor #2 : ponedeljek, 28.01.2013 : 21:57:31 »

Ni doživela nobene slabe izkušnje na mostu? Mogoče jo je kaj prestrašilo in sedaj to povezuje s tem.. Moj nasvet bi bil, da vztrajaj in ji poskusi pokazati, da mostovi niso noben bav-bav. Poskusi z noro dobrimi priboljški, mogoče igračo, če jih ima rada..

Logiran
Strani: [1]   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  vzgoja  |  Značaj, čustva in strahovi  |  Tema: Strah pred mostovi
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines