mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 28.03.2024 : 18:06:39

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Dili/Tačka v novem domu
Strani: 1 2 3 4 [5]   Dol
Natisni
Avtor Tema: Dili/Tačka v novem domu  (Prebrano 26265 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
rava
živim tukaj
***
Sporočil: 3.641


WWW
« Odgovor #60 : sreda, 06.03.2013 : 15:48:37 »

tamala je pa res srčkana
Logiran
Iska
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.129


WWW
« Odgovor #61 : sreda, 06.03.2013 : 15:56:33 »

 ljubezen
Logiran
Casperjanc
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 333


WWW
« Odgovor #62 : sreda, 06.03.2013 : 21:09:34 »

Ja, res je, vsako palčko zgirze (boga dreveščka), zadnjih nekaj dni jo prime in tudi nese nekaj metrov, potem je pa že čas za novo žrtev.

 Grin Tako strategijo ima pa tut naš skorajda 12-mesečnik.......
Prov luštni so, ni kej.....
Logiran
Icy.si
novinec
*
Sporočil: 6


WWW
« Odgovor #63 : petek, 26.06.2015 : 14:53:30 »

Uuuuuuu koliko časa je minilo kot bi trenil. Sedaj sem že odrasla gospodična. Preselili smo se na deželo in imam svoj kawč, svoje dvorišče in svoj travnik. Uživancija. Cel dan sem odvezana razen, ko gremo na sprehod.

Imam nekaj prijateljev in prijateljic: Angleškega hrta - Aki, Terierko - Ava, Čistokrvno mešanko (tako kot jaz) - Rozi, Madžarsko vižlo - Magnum, ... samo da naštejem nekatere. Skupaj se sprehajamo po travnikih in se kopamo v mali rečici. Tam sem zelo previdna, saj sem enkrat pogumno skočila v tolmun in se potopila pod vodo ... brrrr!.

Sedaj je moj "gospodar" (ha ha ha - gospodar sem seveda jaz!) očka mojega posvojenca Tomija. Je že v penziji in skupaj preživljava lepe dni v naravi, ko dežuje seveda spančkava.

Toliko zaenkrat, sedaj pa ven na sonček!

Tačka
Logiran
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #64 : petek, 26.06.2015 : 23:46:43 »

O, glej kdo se oglasa! Veseli me, da si dobro in da imas veliko prijateljev, Tacka!  Kiss
Logiran
Icy.si
novinec
*
Sporočil: 6


WWW
« Odgovor #65 : ponedeljek, 14.01.2019 : 20:59:17 »

How, how!

Po dooolgem času se oglašam, vesela, srečna, zdrava, ljubljena! Crkljamo in crkljamo se. Na deželi je lepo in ne bi več odšla v mesto. Razen, ko gremo k veterinarju. Na sprehodih srečujem druge kužke in muce, ki jih poznam. Zadnjič sem poslušala dve mački, ki sta se pogovarjali:

- A vidiš Tačka ima svojega kakec-služabnika!
- Kaj ima?
- Ja, a vidiš Tačka se je pokakala on pa bo pobral njen kakec v črno vrečko in ga odnesel!
-Čudaško!

Tudi jaz imam za sostanovalca mačkona Vilija. Se prenašava in povohava, drugače pa se kar ignorirava. Pustim mu da pije iz moje skodelice z vodo, k svoji hrani ga pa ne spustim. S šapiko ga odrinem. Seveda pa pojem njegovo hrano, če je le prilika.

Ura je pozna in sem že na svojem kawču prijetno zleknjena in me že spanec prevzema.

Nočko Tačka

P.S.: Toliko za nocoj, več drugič - toooliko se je dogajalo!
Logiran
Icy.si
novinec
*
Sporočil: 6


WWW
« Odgovor #66 : petek, 18.01.2019 : 23:00:26 »

Ah nikogar več ne zanimam, se slišimo zopet čez nekaj let .......
Logiran
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #67 : sobota, 19.01.2019 : 09:44:05 »

Ah nikogar več ne zanimam, se slišimo zopet čez nekaj let .......

 Grin No, no, Tačka ... to pa že ne bo držalo! V našem brlogu prav vse preberemo in smo veseli za vsakega kuŠka, ki se ima fajn.  Cheesy
Res pa je, da če čisto takoj ne odgovorimo, potem malo pozabimo.  Undecided  Moja skoz pravi: "Starost ni lepa".  Tongue

Lepo te pozdravljam Jst Cockta, horjulski gozdni (in)TeriJer  Cool

Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
Icy.si
novinec
*
Sporočil: 6


WWW
« Odgovor #68 : nedelja, 20.01.2019 : 21:25:34 »

How!

Lepo, da spremljate dogodivščine vaših varovancev! Tukaj na vasi se dogaaaja! Še vedno isti prijateljčki in nekaj novih: Luna, Arja, Bela in tako naprej. Z vsemi se razumemo, polajamo, tečemo po travnikoh, ... kaj bi govorila - pasja nebesa!

Moji posvojenci so naravnost navdušeni nad mano. Zjutraj se crkljamo, gremo opravit ven toaleto, se crkljamo, jem, gremo na sprehod, se crkljamo, jemo, se crkljamo, gremo na sprehod.... sem omenila, da se crkljamo.

Nočko
Logiran
Strani: 1 2 3 4 [5]   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Dili/Tačka v novem domu
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines