mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 19.04.2024 : 18:32:58

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Licitacije, razprodaje, akcije - pomoč Zavetišču Horjul  |  Tematske licitacije  |  Tema: dobrodelne licitacije knjig 5 - pravila, seznam, čvek ...
Strani: 1 [2]  Vse   Dol
Natisni
Avtor Tema: dobrodelne licitacije knjig 5 - pravila, seznam, čvek ...  (Prebrano 8044 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
SILBA MIA
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.789


WWW
« Odgovor #15 : sreda, 20.02.2013 : 07:34:04 »

Jana, jaz pa vedno znova kar brez sape ostanem, kako ti tole dolgo jaro kačo hitro uštimaš...kapo dol super
Logiran
Nika2
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.367


« Odgovor #16 : sreda, 20.02.2013 : 13:25:49 »

Jana, jaz pa vedno znova kar brez sape ostanem, kako ti tole dolgo jaro kačo hitro uštimaš...kapo dol super
Se pridružujem.  Grin In super, da se je toliko nabralo ...
Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #17 : sreda, 20.02.2013 : 22:35:02 »

Jana, prosim popravi v seznamu, št. 444 nisem donirala jaz Wink Da me ne bi kaja preganjala, ona ima nevarne pse Grin
Logiran
aleksandrak
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.893



WWW
« Odgovor #18 : sreda, 20.02.2013 : 23:03:56 »

Jana, prosim dodaj se dve knjigi za Sredo. Dobi Grimmove pravljice, kot je zelela.  Grin

Pa malo me skrbi, da je Pepsi placala 4 knjige? Pepsi, a si? Ker ti bom eno tako ali tako dodala...  Kiss
Logiran

Wer auch immer gesagt hat, dass man Glück nicht kaufen kann, hat die Hunde vergessen. (G. Hill)
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #19 : sreda, 20.02.2013 : 23:06:52 »

Nevermajnd, aleksandrak, saj je šlo za dober namen! Sploh ni panike. Smiley
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
aleksandrak
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.893



WWW
« Odgovor #20 : sreda, 20.02.2013 : 23:12:34 »

 Kiss Ah, saj vem, Pepsi, to tudi jaz mislim! Ker gre za dober namen, ti bom pa vseeno se kak dr. roman ali dva dodala Wink
Logiran

Wer auch immer gesagt hat, dass man Glück nicht kaufen kann, hat die Hunde vergessen. (G. Hill)
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.300


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #21 : sreda, 20.02.2013 : 23:48:05 »

Jana, prosim popravi v seznamu, št. 444 nisem donirala jaz Wink Da me ne bi kaja preganjala, ona ima nevarne pse Grin

Zrihtano sram Smiley

Jana, prosim dodaj se dve knjigi za Sredo. Dobi Grimmove pravljice, kot je zelela.  Grin

Dodano na seznamu 4 € Smiley

Pepsi Kiss

Jana, jaz pa vedno znova kar brez sape ostanem, kako ti tole dolgo jaro kačo hitro uštimaš...kapo dol super

Hehe, po tolikih licitacijah in seznamih mi res ne sme tole delat več kakšnih težav. Sem že našla bližnjice in poenostavitve za vse mogoče postopke in tako tudi za porihtat zaključek licitacij Grin. Na začetku je pa to znal bit kar nočni šiht. Pa še včasih smo zaključevali ob polnoči Evil
Edino, česar ne morem vedno shendlat, so kakšne moje napake. Ampak, kot pravi Pepsi, 'starost ni lepa' Tongue. Je pa vedno tole zaključvat pravo veselje, ker se vidi, da vsi radi sodelujemo in vedno smo na koncu vsi zadovoljni - za tiste, za katere zbiramo, se nabere nekaj soldov, nekateri se znebimo kakšnih odvečnih predmetov, drugi do teh predmetov pridemo, na koncu se pa še spoznavamo med seboj, ko predmete predajamo in prevzemamo. Torej, sami pozitivni učinki so na vseh straneh. Wink Smiley
Logiran

aleksandrak
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.893



WWW
« Odgovor #22 : sreda, 20.02.2013 : 23:54:04 »

Pa res, zmaga na celi crti. Vsem objem
Logiran

Wer auch immer gesagt hat, dass man Glück nicht kaufen kann, hat die Hunde vergessen. (G. Hill)
Casperjanc
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 333


WWW
« Odgovor #23 : četrtek, 21.02.2013 : 19:31:49 »

Jana, prosim še za popravek.
lic439 D. Steel: The Wedding - sva se s Pepsi zmenili, da jo (čeprav po roku) zlicitiram za 4 eur.
Hvala!  Smiley
Logiran
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.300


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #24 : četrtek, 21.02.2013 : 19:35:42 »

Casperjanc in Pepsi  objem
Logiran

Strani: 1 [2]  Vse   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Licitacije, razprodaje, akcije - pomoč Zavetišču Horjul  |  Tematske licitacije  |  Tema: dobrodelne licitacije knjig 5 - pravila, seznam, čvek ...
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines