mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 19.04.2024 : 02:30:47

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  člani med seboj  |  v spomin  |  Tema: Pepsi
Strani: [1] 2 3 4 5   Dol
Natisni
Avtor Tema: Pepsi  (Prebrano 22869 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« : ponedeljek, 11.02.2013 : 08:21:07 »

V današnje jutro sem se zbudila brez moje zlate Pepsi.  Kiss Zapustila nas je v nedeljo malo čez enajsto uro zvečer. In to v samo nekaj minutah.  Cry

 

Kljub njenim skoraj 14 letom sem mislila, da bo še kar nekaj časa z nami, a je očitno usoda hotela drugače.  Undecided

Dan prej je začela rahlo pokašljevati, vendar temu nisem pripisovala kakšnega posebnega pomena, saj je bila sicer normalno živahna in vesela. V nedeljo dopoldne je kašljala že malo bolj in tudi jedla ni. Ker je bilo precej hladno, kljub lepemu vremenu ni šla z nami na sprehod. Popoldne še vedno ni hotela jesti in tudi dihala je malo hitreje, zato sem se odločila, da greva takoj v ponedeljek zjutraj na veterino. Sumila sem na težave s srčkom - ni pa bilo tako hudo, da bi zagnala paniko, kakršno delam ponavadi za vsako figo....Napaka!  butnglavc butnglavc Sploh glede na njeno zgodovino epileptičnih napadov, ki so ji zagotovo oslabili srce.

Vse se je zgodilo zelo na hitro. V trenutku se je prevalila na bok, iz noska je prišla najprej bela pena in še preden sem jo uspela dobro prijeti v naročje, se je že ulila tudi kri.  V nekaj minutah, v samo nekaj krčih je bilo vsega konec.  Cry

Ne predstavljam si, kako jo je bolelo. Ne predstavljam si, kako jo je moralo boleti že celo popoldne in večer, ko je težje dihala in kašljala, jaz pa sem jo samo malo čohala, zraven pa govorila po telefonu - pa kaj mi je bilo?!   butnglavc Vedno sem zganjala paniko za vsako malenkost, tokrat pa ne.  Zakaj sem mislila, da bomo pač   "jutri"  dobili kaksna zdravila in bo potem vse v redu? - Zavedam se, da ni nujno, da bi jo danes sploh lahko še rešili, morda pa vendarle....Tega zdaj pač ne bom nikoli vedela in s tem moram ziveti. Oprostila si pa ne bom.  Cry

V majhno tolažbo mi je lahko samo to, da sem bila zraven in da mi je umrla v naročju, kjer je bila najrajši. Upam, da je to vedela in čutila, da se ji trudim pomagati, pa ni šlo. Del mene je umrl skupaj z njo.  Cry
 
Vem, da se je Pepsi na mavrici pridružila vsem mojim prejšnjim psičkam in še celi vrsti pasjih prijateljev. Vem, da je dočakala lepo starost in da ji nikoli ni nič manjkalo. Vem, da mi ne zameri, ker sem taka kokoš....pa vseeno boli. In vseeno jo bom zelo pogrešala. Bila je čisto poseben kuža - tako kot so vsi naši kužki skupaj in vsak posebej. Za vedno je ukradla košček mojega srca, kjer jo bom še naprej nosila s sabo.

Počivaj v miru, draga moja zvezdica.   Kiss ljubezen
 


 
The Rainbow  Bridge - Until we meet again
http://www.indigo.org/rainbowbridge_ver2.html
 
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
SinM
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.250


WWW
« Odgovor #1 : ponedeljek, 11.02.2013 : 08:25:34 »

OMB!  Cry  Cry
Iskreno sožalje.  objem
Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #2 : ponedeljek, 11.02.2013 : 08:28:05 »

Zlata moja mala prjatelca, pogrešala te bom zelo, zelo Kiss

Logiran
Mačja
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.086


WWW
« Odgovor #3 : ponedeljek, 11.02.2013 : 08:28:54 »

Iskreno sožalje  Cry Cry
Tole pikico lepo sem pa tudi jaz počohala  Kiss Kiss, lepa prijazna skuštranka je bila  Kiss

Logiran
vesoljka
rad pišem
****
Sporočil: 486


« Odgovor #4 : ponedeljek, 11.02.2013 : 08:41:12 »

Ojoj, sožalje..  Cry

Pa še moja nepomembna smet: se je že tako moralo zgoditi in je že bilo prav tako, čeprav je nerazložljivo, zakaj je prav tokrat nisi prepoznala.. Če je že bilo tako hudo, potem je to največ, kar si lahko naredila - da nisi zaganjala panike in je božala z občutkom, da so to zadnji dotiki, pa čeprav si bila v zmoti - ampak v nasprotnem primeru se ne bi mogla pretvarjati in Pepsika bi čutila še tvojo bolečino poleg svoje. Se pa zavedam, da bo večni dvom vselej odgnal sleherno tolažbo..  objem
Logiran
Samješveš
midi
****
Spol: Ženska
Sporočil: 485



« Odgovor #5 : ponedeljek, 11.02.2013 : 08:42:16 »

Sožalje. Kiss Cry objem
Mislimo na vas. Kiss
Logiran
riry
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.052


« Odgovor #6 : ponedeljek, 11.02.2013 : 08:47:25 »

 Cry Cry Cry Miceno, naj ti bo lepo na mavrici...

Iskreno sožalje objem
Logiran
natis
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.518


« Odgovor #7 : ponedeljek, 11.02.2013 : 08:48:22 »


 Cry Cry Cry Cry ojej

bejba drži se ... in ne očitaj si ... res ne ... bila si z njo v tistih najpomembnejših trenutkih, verjemi, da bi pepsi bolj občutila tvojo nemoč, če se ji ne bi dalo več pomagati, tako pa je odšla pomirjena in bila je svoje zadnje trenutke s svojo najljubšo osebo ... tabo  Kiss
Logiran
maj
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.664


« Odgovor #8 : ponedeljek, 11.02.2013 : 08:50:18 »

 Cry Cry
Sožalje!
Logiran
Žužka
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.104


WWW
« Odgovor #9 : ponedeljek, 11.02.2013 : 08:50:24 »

Skoraj me je kap zdaj. Zelo, zelo mi je žal ŠeficaPepsi!  Cry Cry Cry Mala Pepsi, ti pa uživaj za mavrico, kjer nikoli več ne bo bolelo. Kiss Kiss Kiss

Naj povem samo, da je psička od bivšega fanta odšla na enak način. S tem, da jo je on peljal na veterino (dihala je grozno hitro) in so ji predpisali PERESEN! Shocked Čez nekaj ur je ravno tako zaspala v njegovem naročju, ko jo je ravno nesel v avto, da gresta nazaj.
Tako da prosim ne očitaj si! Zelo verjetno, da ji vseeno ne bi mogli pomagati in tako je bila lahko vsaj v tvojem naročju.  objem
Logiran
king-roy
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.907


« Odgovor #10 : ponedeljek, 11.02.2013 : 08:52:21 »

Iskreno sožalje  Cry
Logiran
skogkatt
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.691


Dogs have owners, Cats have staff ;)


WWW
« Odgovor #11 : ponedeljek, 11.02.2013 : 08:57:11 »

Draga Pepsi, iskreno sožalje Cry  boli ja, še bo en čas, ampak lepi spomini ostajajo s tabo. Drži se, tamali zlati Pepsi pa vse lepo tam gor na marici Kiss
Logiran

Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.300


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #12 : ponedeljek, 11.02.2013 : 08:59:27 »

Iskreno sožalje Cry
Pepsi, drži se Kiss
Logiran

maja01
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.095


« Odgovor #13 : ponedeljek, 11.02.2013 : 09:06:57 »

Sozalje!
Drzi se in ne ocitaj si!  Kiss
Logiran
Sreda
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 627


« Odgovor #14 : ponedeljek, 11.02.2013 : 09:12:34 »

Sožalje   Cry
Logiran
Strani: [1] 2 3 4 5   Gor
Natisni
mojpes.net  |  člani med seboj  |  v spomin  |  Tema: Pepsi
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines