mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 19.04.2024 : 21:47:02

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: "Drugi" Drugi Rokov Louski Siminar Na Krasu
Strani: [1] 2 3 4 5 6 ... 35   Dol
Natisni
Avtor Tema: "Drugi" Drugi Rokov Louski Siminar Na Krasu  (Prebrano 90751 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« : petek, 15.02.2013 : 01:57:27 »

 Cheesy
Dragi oboževalci in oboževalke Loustva, kraških Revirjev in Junaškega Louca Roka Horjulskega!

Ker je prvotno zamišljeni jesenski "Drugi R. L. S." lansko leto zaradi objektivnih okoliščin aka višje sile, odpadel, razpisujeva novo temo za pofočkanje Smiley

Za začetek objavljava nekaj marčevskih (upajmo, da čimbolj pomladnih) datumov, vas pa prosiva, da približno določite, kateri bi bil za večino udeležencev najprimernejši Smiley Vsekakor se bomo osredotočili na NEDELJO (popoldan, po 13. uri).

Torej - zaenkrat vržemo v igro:

17. marec

24. marec
in

31. marec


Navodila za pot, dnevni red, "kodeks obnašanja" Tongue in ostale drobnarije bom še objavila. Lokacija bo tokrat verjetno kar naša domača komenska gmajna (kot lani spomladi), saj bo nemška šola verjetno zasedena.
Ampak to so že malenkosti - iz izkušenj prejšnjih srečanj smo itak ugotovili, da rabimo več časa za čvek in pokušanje dobrot kot pa sprehajanje s kuŠki Tongue

Bistvo bo tokrat druženje s prvinami sledenja, (ne)poslušnosti in detekcije Louskih sledi in objektov Tongue

Zdaj pa koledarje v roke in preštudirajte, kdaj bi vam najbolj ustrezalo.

Midva z Rokom glasujeva že za prvi datum Smiley
Logiran

Unikatne tablice in portretki
natis
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.518


« Odgovor #1 : petek, 15.02.2013 : 05:45:17 »




Roko dragec

me ugotavlamo, da bo treba tole našo ZAMENAT  Angry in to prec takoj. Frajerje ... une k bi me rade vidle .... nema ... sam k enim dancem nas vlači. pa veš sej je fajn ko mal ukol hods pa mal vidds sveta pa te vsi božajo pa razvajajo ... ampak me bi si tud kakšnga fajn postavnga horjulca zbrale (una pa kar ene pike dobi, pa migreno   ) sej mogoče bo pa zdej nucal, ko bo vidla, da ti nisi kr en tm ampak slavni roko horjulski. me upamo, da bomo pregovorile tolele našo, da nas prpele na tale tvoj siminar in da se vidmo takat, ko bo treba

lepe pozdraučke ti pošiljajo gumičarke  Kiss Kiss Kiss




Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #2 : petek, 15.02.2013 : 06:40:01 »

Ooooo, kraški siminar Cheesy
Takoj gremo brskat po kolodarjih Cool
Logiran
Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« Odgovor #3 : petek, 15.02.2013 : 08:01:06 »

Juhej!
Nam so zaenkrat vsi predlagani termini ok. Super, ker je nedelja! Kiss
Logiran
JasSab
midi
***
Sporočil: 174



WWW
« Odgovor #4 : petek, 15.02.2013 : 08:07:15 »

Oooo, tukaj pa z Borcijem ne bova manjkala  Smiley Ker gre za nedeljo, mi je vseeno kateri datum  Kiss
Logiran
uraa
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.874



« Odgovor #5 : petek, 15.02.2013 : 08:57:42 »

Js bi se tudi srčno rada pridružila, upam, da mi znese. Zaenkrat so mi vsi datumi OK Cheesy
Logiran
riry
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.052


« Odgovor #6 : petek, 15.02.2013 : 09:20:06 »

Mi glasujemo za prva 2 datuma, ker ta tretji je že bolj velikonočno obarvan in se znajo zgodit kake družinske obveznosti pa ne da bi bili mi toliko zagreti, ma sej veste, none pa to, kako znajo bit "romantično" razpoložene na take dni Grin Wink
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #7 : petek, 15.02.2013 : 09:50:09 »

Jesssss! Boni pravi, da zdaj ni blema, zdaj zna lajat kot zmešana.  Wink Kiss In lulat z mahajočim repom zaradi nakaozvanja! A ste to že videli?!?!  Wink Roll Eyes Samo datum še ne vemo...
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #8 : petek, 15.02.2013 : 10:16:52 »

Jej, tokrat bi pa Flipi rad sel zraven, ampak bi rabil prevoz iz Ljubljane. Ce bi imel kdo se prostor za enga micenega psa in njegovo sefico, bi bila neskoncno hvalezna :-D
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #9 : petek, 15.02.2013 : 10:38:03 »

Takoj gremo brskat po kolodarjih Cool

Kocka, ti pa res ne veš. Reče se po KOLENDARJIH.  Tongue Roll Eyes Wink
Logiran
Iska
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.129


WWW
« Odgovor #10 : petek, 15.02.2013 : 10:59:06 »

Tudi nam zaenkrat ustrezajo vsi datumi.
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #11 : petek, 15.02.2013 : 11:38:38 »


KolONdar kaže takole - ustreza nam prvi datum, drugi odpade, ker nas ni v SLO, tretji pa je spet OK Smiley
Logiran
maja01
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.095


« Odgovor #12 : petek, 15.02.2013 : 14:35:57 »

Pri nas je podobno kot pri takockastih. Drugi datum nam ne pase prevec, ostala dva sta super.
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #13 : petek, 15.02.2013 : 15:02:03 »

Jesssss! Boni pravi, da zdaj ni blema, zdaj zna lajat kot zmešana.  Wink Kiss In lulat z mahajočim repom zaradi nakaozvanja! A ste to že videli?!?!  Wink Roll Eyes Samo datum še ne vemo...
Mi smo tut preverili in zadeva je možna takole: ja, 17.3., je 24.3. in ne 31.3.2013 Smiley
Logiran
čarka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.288


WWW
« Odgovor #14 : petek, 15.02.2013 : 15:47:44 »

Meni je načeloma najbolj všeč tretji, ker bo v r*t že najbolj toplo, je pa res med prazniki, ko moramo na čisto drugi konec SLO  Huh
Torej ostaneta 2, ki sta tudi fajn  veselje

Moon, če gresta iz LJ, vaju komot peljem  Wink, ne izključujem pa možnosti, da bo Bindi med potjo požrla Flipa Tongue
Logiran
Strani: [1] 2 3 4 5 6 ... 35   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: "Drugi" Drugi Rokov Louski Siminar Na Krasu
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines