mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 19.04.2024 : 17:22:58

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  srečne PASJE zgodbe  |  Tema: Mali princ-moja senca-mali Fredi
Strani: [1] 2 3 4 5 6 ... 53   Dol
Natisni
Avtor Tema: Mali princ-moja senca-mali Fredi  (Prebrano 122867 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
maj
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.664


« : sreda, 06.03.2013 : 12:59:06 »

Vsem prijateljčkom  Kiss Kiss
Kot se za njegovo visočanstvo spodobi sem se včeraj peljal z čisto novim avtom  veselje Afro Ampak kaj, ko je moja nova šefica en velik  huh in sva po poti skoraj zmrznila. Ni čudno, da sem bil takoo zelooo priden. Čisto trd sem bil  predaja Nisem ziher, ali od njene vožnje ali od mraza. Sicer je nekaj štelala in štelala, ampak poznalo se ni nič. Ampak, verjemite mi, čisto zares nič...Me prav zanima, kaj piše v tistih papirjih, ki so ležali v avtu  Sad  No ja, preživel sem.
Moj novi dom mi je kar všeč  Wink Pregledal sem že 2 štuka, v spodnjega me še niso pustili  jezen Imam 2 kavča, pa kar nekaj velikih postelj. Kdo bo sicer ležal na neki taki zelooo majhni ne vem  Grin Grin. Jaz ziher ne  .
Aja, še ena kršitev tistih papirjev  jezen jezen V fotoaparatu ni baterij  Sad Angry In to na dan, ko pride k hiši sam princ. Ste to že videli? Na angleškem dvoru bi ziher takoj zgubila službo. Jaz sem pa malo bolj uvideven in bom še počakal s pritožbo Wink Ker v najslabšem primeru me bo  peljala nazaj  v mrzlem avtu  Huh
Kdo pozna mojo žlahto? Nekaj mi je obljubljala, da če ne bom priden, me bo kar k žlahti odpeljala  Shocked Angry Menda je imam tu doli veliko  Tongue

Zdaj sem pa čist preveč utrujen. Grem nazaj. HOOP na moj kavč.

p.s. moji ne veliko verjet ... ne samo da slišim včasih, še misli znam brat 

Logiran
Iska
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.129


WWW
« Odgovor #1 : sreda, 06.03.2013 : 13:05:03 »

Fredi, dobrodošel v srečnih zgodbah. Se že veselimo poročanja in fotk  Kiss ljubezen
Logiran
skogkatt
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.691


Dogs have owners, Cats have staff ;)


WWW
« Odgovor #2 : sreda, 06.03.2013 : 13:38:55 »

Vesela za vaju Smiley Čestitke in uživajta!
Logiran

Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #3 : sreda, 06.03.2013 : 14:15:05 »

Tudi mi čestitamo in upamo, da se boš čimveč javljal! Kiss
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
čarka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.288


WWW
« Odgovor #4 : sreda, 06.03.2013 : 14:55:48 »

Fredi, fajn si si zrihtal  Cheesy
Logiran
majch
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 101


« Odgovor #5 : sreda, 06.03.2013 : 15:29:50 »

Fredek  Kiss  Kiss
Logiran
SILBA MIA
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.789


WWW
« Odgovor #6 : sreda, 06.03.2013 : 17:18:34 »

Dragi Fredi, ne bit tko strog s tvojo, sej se je tooolk pripravljala, še z novo frizuro in novim avtom te je odpeljala pevka

Uživajte na polno Kiss Kiss
Logiran
Mižonny
midi
**
Sporočil: 2.389



WWW
« Odgovor #7 : sreda, 06.03.2013 : 21:22:02 »

Čestitke Malemu Princu in njegovi Spletični  ljubezen
Logiran
sonce rumeno
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.258


« Odgovor #8 : sreda, 06.03.2013 : 23:43:27 »

 Kiss
Logiran
Teja
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.854


« Odgovor #9 : sreda, 06.03.2013 : 23:43:59 »

ooooo, čestitke!!!!
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #10 : sreda, 06.03.2013 : 23:52:36 »

Bravoooo Kiss
Logiran

Unikatne tablice in portretki
maj
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.664


« Odgovor #11 : četrtek, 07.03.2013 : 08:41:36 »

Evo mene  ljubezen
Preživel prvo noč, pa prvi dan, pa še eno noč  Tongue Prvo noč sem moral sam poiskati svoje ležišče  jezen In že prvi dan so me pustili čistoooo samega. Za celi dve uri  Ampak kot se za Princa spodobi sem bil  Ko bi vi vedeli, kolk dela bi imel. To pa ne, kar naj sama pospravlja za sabo. Vsepovsod nekaj pusti Angry Shocked Povem vam, jaz delal ne bom!!
Potem je šla ena kao malo delat, eno sem moral pa čuvat. Da si spet kaj ne polomi  pevka Nič težkega. Ležal sem zraven nje na kavču in/ali pa spremljal vsak njen korak.
Ni mi pa še čist jasno, zakaj ne smem čist u spodn štuk Undecided
Zvečer sem pa šel na sprehod in glej ... kot se za Princa spodobi, me je pozdravla sama podžupanja  Cheesy No ja, kmalu nisem bil več tako zelo vesel, ker so z mojo Smotko šle na kofe. Jaz pa nič. Čisto nič nisem dobil. Sigurno vete prjatlčki, kam bi to prijavil Angry IN tako dolgo so čvekale, da sem eno rundo odhrkal  predaja Kaj pa naj drugega?
Ampak danes zjutraj  jezen jezen jezen trmoglavka Moja štorasta me je navsezgodaj brcnla. In to še preden je stopla s postelje  butnglavc
Je to še kdo videl? Grem iskat un papir. Edin to ji je pa ratalo, da je spravla  Shocked

Lepo se imejte  Kiss

p.s. Sem hotel pokazal fotke, pa itak ne bi nič videli, razen mojega lepega repa
Logiran
SunnyDay
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.364


« Odgovor #12 : torek, 12.03.2013 : 07:52:12 »

Takole utrujen sem prvi dan zaspal ...



Potem sem dobil darile Cheesy.



A sem lep?  Wink



Nič ne pomaga, vseeno mi zaprejo vrata in moram čakat, uboga pasja duša nerazumljena Roll Eyes.



S šefico občudujeva rožice in se veseliva pomladi Cheesy



Ne samo lep, tudi priden in deloven sem. Vse imam pod kontrolo. Wink No, skoraj vse. Zadnč sem jih po ušesu dobil, ker je moja rekla, da malega histerika pa že ne bo imela. Nič drugega nisem naredil, kot hotel sosedovo smrdljivo psico mal počohat s svojimi zobmi ... Če mi pa res smrdi. Saj moji tud, pa noče priznat. Zdaj sem pa vse jaz kriv.  Angry

Rad opazujem svet tudi z višjih položajev Smiley



In raziskujem "podzemlje" Tongue



Lepo vas pozdravljam, Fredi Smiley
Logiran
Iska
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.129


WWW
« Odgovor #13 : torek, 12.03.2013 : 08:11:23 »

O, Fredi, kako se pa tebi gode  Cheesy Celo lastno posteljnino imaš, pa tako šmekersko rutko  Kiss ljubezen
Logiran
Zaposlena
midi
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 777



WWW
« Odgovor #14 : torek, 12.03.2013 : 08:18:29 »

O Fredi, kak šarmer si  Kiss......z rutko pa itak razturaš  Wink.
Vse lepo v novem domu.  Kiss
Logiran
Strani: [1] 2 3 4 5 6 ... 53   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  srečne PASJE zgodbe  |  Tema: Mali princ-moja senca-mali Fredi
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines