mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sobota, 20.04.2024 : 10:07:16

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  srečne PASJE zgodbe  |  Tema: Mali princ-moja senca-mali Fredi
Strani: 1 [2] 3 4 5 6 7 ... 53   Dol
Natisni
Avtor Tema: Mali princ-moja senca-mali Fredi  (Prebrano 122874 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
maj
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.664


« Odgovor #15 : torek, 12.03.2013 : 16:48:55 »

Zdaj pa še malo bolj resno poročilo  Wink
S Fredijem se imava super. Selitev enkratno prenesel, niti prvo noč ni jokal. Sledi ti ko senca. Brez problema ostane tudi sam in zaenkrat ni naredil nobene, ampak res nobene škode. Copati, čevlji, štunfi ... nč mu ni zanimivo. Ampak se moraš izza vrat takoj umakniti. Če te čuti, toči krokodilje solze. Ne meni se za poštarje, mopedisti in kolesarji mu niso zanimivi. Mački zunaj tudi ne.
Edino delati bova morala na sosednji psici. Ker malega histerika pa ne želim imeti  Lips Sealed. Toliko bolj mi je nerazumljivo, ker ona ni problematična. In tudi Fredi "od daleč" jo ignorira. Kaj je bilo narobe ob bližnjem stiku (ovohavanju) pa moram še ugotovit.
Ob trenutkih imam občutek, da nekaj sliši. Sesalca in zvonca na vratih res ne ... Trenutno uživava ob učenju prinašanja in spuščanja govejih palčk  bravo Kar dobro nam gre.

Ampak res, cigančki so zakon. Hvala Eponi, da ga je rešila, pa Maji, da ga je navajala na normalno življenje, pa Maji01, pa njegovemu PR, pa ...

Fredi vsem pošilja  objem ljubezen
Logiran
maja01
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.095


« Odgovor #16 : torek, 12.03.2013 : 16:54:46 »

Definitvno slisi nekatere zvoke, ni cisto gluh. Sem pa pozabila na kaj tocno je reagiral pri nama predaja
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #17 : torek, 12.03.2013 : 17:03:41 »

Zihr na folijo od čokolade Grin Kiss
Logiran
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.300


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #18 : torek, 12.03.2013 : 17:10:16 »

Ooo, lej lej bravo veselje
Uživajta skupaj, maj in Fredi objem
Logiran

maj
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.664


« Odgovor #19 : sreda, 13.03.2013 : 18:17:42 »

Kje ste to še videli  jezen jezen En teden sem že na tlaki. In kaj dobim za darila  jezen Nekam me je peljala in tam so naredili piiiik. In moja? Namest, da bi držala z mano, je še € pustila tam. Jst pa brez daril  butnglavc Da boste vedeli, da res trpim ... še 10 kg nimam  sram Lips Sealed
Logiran
maj
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.664


« Odgovor #20 : četrtek, 14.03.2013 : 08:33:53 »

In ta cigan mali danes zjutraj še z zadnjo koncino na repu ni mignil, ko sem šla v službo Angry Sad
Logiran
SunnyDay
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.364


« Odgovor #21 : četrtek, 14.03.2013 : 08:49:06 »

 
Ja a veš, pri ciganih ni bilo treba zgodaj vstajat za v službo. Tongue
Logiran
vesoljka
rad pišem
****
Sporočil: 486


« Odgovor #22 : četrtek, 14.03.2013 : 09:01:02 »

  

Uf, ko bi le jaz to vsaj enkrat doživela.. Roll Eyes
Logiran
maj
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.664


« Odgovor #23 : četrtek, 14.03.2013 : 09:18:34 »


Ja a veš, pri ciganih ni bilo treba zgodaj vstajat za v službo. Tongue

Saj on nima probleme z zgodnjim bujenjem. Budillke ne rabim, ker ima on spanja do 6 dovolj in potem nujno in hitro na sprehod.
Potem pa kontrola pri oblačenju. Danes pa je pogruntal, da se on ne sekira, če gre ena ven. Še vedno mu preostane ena služabnica Smiley Smiley
Logiran
majch
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 101


« Odgovor #24 : četrtek, 14.03.2013 : 11:38:37 »

Manj kot 10kg Shocked Kaj tvoja misli, da ti lahko mal daljšo dlako pusti pa se ne bo videlo kako shiran si  Angry Ti kar povej če ne boš našel tistega papirja, imam še eno kopijo Wink

Tole, brez miganja dlakice pri odhodu, je pa meni nekaj čist nepoznanega, ko je bil tu, te je do vrat pospremil čisto vsakič  Roll Eyes
Logiran
maj
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.664


« Odgovor #25 : četrtek, 14.03.2013 : 19:35:58 »

Ja veš kaj  Angry Me pa res zanima s kom držiš? Na tistih tvojih papirjih piše in zato sem moral včeraj na piiiiiiiiiiiiiiiiiiik. Vsa dobra hrana in čohanje ne odtehta tega piiiiiiiiiiiiik  Sicer je pa super, skoraj čist nova ordinacija  Wink Sem vse prevohal, pa ni bila vet nič jezna  predaja. Še mojo je nekaj mirila, ko me je na štriku držala Angry Za nagrado sem pa dobil ceeeeeeeeeelaaa dva miiiiiiiiiiniiiiiiiiii piškotka  butnglavc Taka samo zame.
Eh, veš kaj Maja? Ker sem  nism nič več jezen nate zaradi piiiiiiiiiiiiiiik in ti pošiljam  Kiss objem ljubezen
Logiran
aleksandrak
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.893



WWW
« Odgovor #26 : četrtek, 14.03.2013 : 23:24:08 »


Ja a veš, pri ciganih ni bilo treba zgodaj vstajat za v službo. Tongue

In ta cigan mali danes zjutraj še z zadnjo koncino na repu ni mignil, ko sem šla v službo Angry Sad
Poznamo.  Grin
Ce ostane ena sluzabnica doma (beri v postelji), se nihce ne potrudi niti levega ocesa odpret in se vsaj kao delat, da socustvuje s tabo, ker gres ob pol sedmih v trdi temi v sluzbo (pa imamo 4 pse!!!, tako da se kar sprijazni z usodo, hehe). Tongue
Logiran

Wer auch immer gesagt hat, dass man Glück nicht kaufen kann, hat die Hunde vergessen. (G. Hill)
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #27 : petek, 15.03.2013 : 00:36:56 »


Ja a veš, pri ciganih ni bilo treba zgodaj vstajat za v službo. Tongue
Pa pri črnogorcih tudi ne Grin Bravo, Fredi, dobro si ti to zrihtal Afro
Logiran

Unikatne tablice in portretki
maj
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.664


« Odgovor #28 : nedelja, 17.03.2013 : 21:11:17 »

Jooooooooooooj, ubogi jst  predaja Cel vikend sem bil na tlaki  Tongue In to taki tazaresni. Včeraj zjutraj, kot se za tapravga dedca spodobi, najprej na trim.
Potem se je pa začelo. Pa po lojtri gor, pa snemanje zaves, pa pranje oken, pa preganjanje pajkov ... Jst pa vse to pod nadzorom  Shocked Da si moja kaj ne naredi. Potem še tistih 5 briketov ne bi več blo  :-*Vam rečem, ni mi bilo lahko. In danes ... ponovi vajo  jezen Nekaj se mi dozdeva, da se eni prazniki bližajo. Kaj to točno je, ne vem. Mogoče bodo spet darila  kdo
In ker menda tolk velik pojem in ker je moja morala odpreti novo vrečo s hrano, si bom moral sam € služt. Menda me je vpisala k policijskim psom  huh huh Sam še počakam na poštarja, da mi prinese opremo in potem začnem delat red  veselje plesalec
Ja, še to vam moram povedat ... pr nas pada čuden dež ... nikjer drugje, sam mene šprica  trmoglavka. Imam mojo na sumu, da je to njeno delo  jezen, zdej ko bom med delavci miru in reda jo bom vzel pod kontrolo  Afro
 
Čistozmučeni Fredi
Logiran
Mižonny
midi
**
Sporočil: 2.389



WWW
« Odgovor #29 : ponedeljek, 18.03.2013 : 00:01:46 »

Fredi, na tem forumu smo vsi kuŠki eni veliki reveži  Undecided Premal nas futrajo  Angry, cele dneve nas okrog gonjo  Angry, v nemško šolo nas pošiljajo  Angry, potem nam pa še očitajo, da smo samo v napoto, ko hišo glancajo  Angry Angry Angry. V svoji stiski nisi sam!
Te pozdravljata Tudičistoizmučena Sonny in Miži  Kiss
Logiran
Strani: 1 [2] 3 4 5 6 7 ... 53   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  srečne PASJE zgodbe  |  Tema: Mali princ-moja senca-mali Fredi
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines