mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sobota, 27.04.2024 : 23:35:03

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  aktualno  |  vroče teme  |  Potepuhi, napadalni psi, lovci in kmetje  |  Tema: RAZOČARANA NAD SOSEDI
Strani: 1 2 3 4 5 [6] 7 8   Dol
Natisni
Avtor Tema: RAZOČARANA NAD SOSEDI  (Prebrano 29948 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Teja
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.854


« Odgovor #75 : sreda, 07.09.2005 : 17:37:43 »

Ne morem si pomagat, da ne bi odgovorila, potem se lahko pa na voljo kogarkoli tudi umaknem...

Odgovore na tvoja vprašanja za mojim postom sem ti že podala. Moj citat:
Citat
Zakaj sem to napisala?
Ker misliš, da bi se vsi mogli ukvarjati s psom tako kot se ti.

lesy-jin citat:
Citat
Ja lej ti govoris, da si lena oz. da pride kdaj cas, da nimas casa za psa in psi ne grejo na sprehod.
Tudi meni se to dogaja vendar smo se pred nakupom psa zmenili, da v takšnih primerih pelje psa nekdo drug iz druzine. Tako da se v 4 letih in pol se enkrat ni zgodilo, da ne bi imel pes postenega sprehoda.
Moj stavek o lenobi je bil bolj ja, kot ne, mišljen kot pretiravanje, če kdo pozorno pogleda, je zraven režeči se hudič!
Če misliš, da so moji psi pri meni pristali nepremišljeno se pošteno motiš!
Meni se je v 13-ih letih in pol sicer  zgodilo, da pes ni imel poštenega sprehoda (očitno se še nisi zastrupila s hrano, preživela dan, dva v bolnici ali kaj podobnega...), se pa ni zgodilo, da se je zaradi tega in zaradi premalo pozornosti (oprosti, ampak ko sem objemala wc školjko in nisem vedela kam naj se dam, je bila skrb za psa res moj najmanjši užitek) uhajala. Take razloge namreč navajaš ti.
Blagor takšnim, kot si ti, ki imajo takšnega partnerja in ustaljeno družinsko življenje. No, pravim sicer blagor, v resnici pa nič ne zavidam, ker se sama ne vidim v enakem ritmu cele dni.

Citat
P.s. ce imas 3 pse, se ne pomeni, da znas skrbeti za pse
jaz sem tri pse omenjala, da ne bi bilo kakšnih dvomov, ker sem pisala v množini, omenjala pa ''le'' dva psa. Ne vem kdo je pisal o kakšni oskrbi? Če pa že znam kaj, je skrb za psa ena izmed mojih največjih in najuspešnejših vrlin, kar brez skrbi!

Tako. Debatirajte naprej, upam, da kaj pametnejšega od postov forumovke, kateri sem svoj post namenila.

Teja
Logiran
Zoia
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 717


« Odgovor #76 : sreda, 07.09.2005 : 17:47:55 »

oprosti, ampak ko sem objemala wc školjko in nisem vedela kam naj se dam, je bila skrb za psa res moj najmanjši užitek

sebicnost in egoizem res ne poznata meja!  Cheesy
Logiran
METKA
novinec
*
Sporočil: 9


« Odgovor #77 : sreda, 07.09.2005 : 17:48:15 »

Teja, te podpiram absolutno Smiley
Logiran
klovn
rad prihajam sem
*
Spol: Moški
Sporočil: 1.994


« Odgovor #78 : sreda, 07.09.2005 : 18:10:14 »

sebicnost in egoizem res ne poznata meja! Cheesy

Zastrupitev s hrano pa očitno tudi ne. Pa kaj si normalna? Če ti kdo zastrupi psa je to grozno, če se zastrupi lastnik je to sebičnost in egoizem.

Ne sebičnost in egoizem - idiotizem očitno ne pozna meja.
Logiran
Zoia
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 717


« Odgovor #79 : sreda, 07.09.2005 : 18:15:39 »

klovn.. To je bila sala Wink

Logiran
klovn
rad prihajam sem
*
Spol: Moški
Sporočil: 1.994


« Odgovor #80 : sreda, 07.09.2005 : 19:39:38 »

klovn.. To je bila sala Wink

Vem, zdaj vem, ker sem šel šele potem, ko sem to že zapisal čez tvoje poste, da ugotovim kaj je s tabo.  Sorry, moraš pa priznati, da bi lahko kak od teh prenapetežev to lahko vzel tudi sila resno.
Logiran
klovn
rad prihajam sem
*
Spol: Moški
Sporočil: 1.994


« Odgovor #81 : sreda, 07.09.2005 : 19:43:29 »

Citat
Iz dneva v dan dobivam obcutek, da ste si bokserasi po osebnosti dokaj podobni. Optimisticno zrete v svet, skozi 126 strani ste prisli brez prepira. Sicer vecinoma samo berem vase prispevke, samo se mi zdi, kot da vas ze ful dolgo poznam. Taki fajn ljudje ste.


Zaradi tega citata sem se pa še bolj sekiral. Glej, drugič vsaj namigni, da bom nadaljeval tam, kjer boš ti nehala. Še enkrat - oprosti!
Logiran
Zoia
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 717


« Odgovor #82 : sreda, 07.09.2005 : 19:59:32 »

Opravicilo seveda sprejeto Smiley
Logiran
Rozi
novinec
*
Sporočil: 8


« Odgovor #83 : sreda, 04.01.2006 : 07:54:36 »

Pred dobrim letom je naša bokserka imela 9 mladičkov. Ko so bili stari 3 tedne, nam jo je nekdo zastrupil s polžjim strupom (vemo, kdo).Lahko si predstavljate, koliko truda je bilo vloženega, da smo vseh 9 "gor spravili".
V zadoščenje nam je, da smo vse oddali v dobre roke in so zrasli v prekrasne
kužke. Eno smo obdržali zase. Te psičke tudi za trenutek ne spustimo
izpred oči. Čuvajte se - ta strup ljudje mečejo tudi po svojih vrtovih in baje psom zelo tekne. In lahko ga kupiš v prosti prodaji - super a ne?
Logiran
Kalsang
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 4.406


« Odgovor #84 : sreda, 04.01.2006 : 10:31:43 »

Ja, ta strup psom zelo diši, pa še izgleda baje kot briketi...

Moja prijateljica je poleti izgubila svojo šicujko zaradi tega strupa. Sprehajali so se ob robu vrtov (ne po vrtovih), ko je mala nekaj povohljala in pojedla in že čez nekaj mniut dobila hudo drisko. Takoj so se vrnili k avtu in odbrzeli k veterinarju, toda mala je bila mrtva še preden so prišli tja. Od zaužitja do smrti je minilo manj kot eno uro. Sad

Res je treba pazit. Po mojih izkušnjah ljudje sploh ne vejo, kako hud strup je to. Se mi je pri moji znanki zgodilo, da se je moja psička sprehodila po njenem vrtu, jaz sem jo klicala nazaj, da ne bi solate pomendrala, znanka pa je rekla: "Eh, sej letos ni nobene solate. So jo polži napadli in smo mogli strup nastavit..." Si lahko predstavljate, kako sem psičko takoj privezala na povodec.... Sad

Glede na splošno neozaveščenost me zanima še nekaj... Sigurno tako obdelana solata ni več toksično neoporečna, saj se strup prav gotovo topi v zemljo... Jst je ne bi jedla, sploh pa je zame kakršnokoli pobijanje nesprejemljivo!!!!
Logiran
babyjazz
odvisnež
*****
Sporočil: 694


« Odgovor #85 : sreda, 04.01.2006 : 10:55:20 »

se oproščam za medklic.

Klovn kje si dobil tole slikico za avatar? js bi tudi tako
Logiran
roknik
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 99


« Odgovor #86 : petek, 03.02.2006 : 22:37:49 »

zdaj ste me pa prav ustrašili s tem strupom za polže. prvič slišim zanj. imam skoraj 3mesečno cavalier španjelko, ki je živahna sto na uro. živim v hiši kjer smo trije lastniki in eni imajo slabo ograjen vrt. jaz osebno ne kontaktiram več z njimi že zaradi prejšne psičke, ki je prav veselo preskakovala njihovo ograjo in smo bili vedno na ¨hudi¨ nogi (moja krivica-vem).
zanima me kdaj se postavlja ta strup in kako zgleda (barva, videz)? v bistvu bi bilo najbolje, da grem v kakšno semenarno vprašat a neda.
Logiran
Kalsang
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 4.406


« Odgovor #87 : sobota, 04.02.2006 : 01:56:20 »

Baje izgleda kot briketi, kdaj se ga pa točno nastavlja, pa ne vem. Verjetno kar čez celo solatno sezono.

Ja, bi bilo res pametno v semenarno it preverit... dobra ideja...
Logiran
Babalu
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.214


« Odgovor #88 : sobota, 04.02.2006 : 09:18:42 »

MIslim da je modrikaste barve,stos pa je v temu da je po okusu sladek in ga pes z veseljem poje.Moji kolegici je tudi zaradi tega umrla psica,tako da se ni ze hecat.
Lp
Logiran
PetraS
še malo sramežljiv
**
Spol: Ženska
Sporočil: 88


« Odgovor #89 : sobota, 04.02.2006 : 10:42:45 »

Malce izven teme...ja strup za polže zna bit usoden za vašega psa...imate vrt oz. ima solato vaš sosed...predlagajte bolj ,,humano,, zadevo proti polžem...okoli gredic s solato položite ,,tabletirano,, sol,,,tako kot kamenčke...ne zraven solate ali po solati...okoli gredice....polžev ne bo, ker jih sol ,,raztaplja,, in ne lezejo po njej oz se jo bojijo....res, da tudi sol ni idealna za zemljo in rastline...pa vseeno nihče ne bo umru zaradi nje.
Logiran
Strani: 1 2 3 4 5 [6] 7 8   Gor
Natisni
mojpes.net  |  aktualno  |  vroče teme  |  Potepuhi, napadalni psi, lovci in kmetje  |  Tema: RAZOČARANA NAD SOSEDI
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines